2703
2553
عنوان

خانم خوشگلایی که حس میکنن زندگیشون سرد شده بیان یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 1313207 بازدید | 33784 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم،چرا دلت گرفته؟حرف بزن شایدیه کم سبک بشی.

نمیدونم چرا از صبح بغض دارم دلم برای ی روزایی خیلی تنگ شده 

تنهایی داره اذیتم میکنه 

نمیدونم چرا امروز یهویی کم اوردم اصن به هم ریختم بدون دلیل 

Aci aciylaiyilesir, Ask ise daha buyuk bir Askla...HZ.Mevlana
واقعا رفتارشون درست نیست چون بچه عادت میکنه دیگه تو خونه نمیتونه بند شه  بنظرم تو به رفتار اون ...

ممنون عزیزم.که وقت.گذاشتی.من اصلاااا به هیچ عنوان نمیزارم پسرم تنها بره اونجا ،راستش اصلا بهشون اعتمادندارم.حالا قضیش مفصله وقبلا توی مشکلات دیگم یه کم توضیح دادم شاید بعضی ازبچه ها یادشون باشه.پس من بهتره اصلا به روی خودم نیارم که اونا پسرمو صدا میکنن و زود کارمو انجام بدم و بیام داخل؟چون هم اونا اصلا منوصدانمیکنن وهم اینکه حتی اگه یه کلمه هم من باهاشون حرف بزنم پسرم بیشتر تحریک میشه که بریم پیششون

2720
نمیدونم چرا از صبح بغض دارم دلم برای ی روزایی خیلی تنگ شده  تنهایی داره اذیتم میکنه  ...

عزیزم چرا تنهایی؟ 

منم اینجا خیلی تنهام ،به جزشوهرم و پسرم هیچکسو ندارم.

منم حدودا یه ماه پیش همینطوری شدم حتی توی تاپیکم گفتم.

هرچقدرغصه خوردی و بغض کردی بسسه دیگه عزیزم.بلندشو ویه حال اساسی به خودت بده ،همین الان ،.

فقط خودت میتونی حالتو خوب کنی.

به گذشته و اگر و ای کاش فکر نکن.

بلندشو یه کاری که خوشت میاد انجام بده.

خانما راهنمایی میخوام 😐

تقریبا یه هفته پیش تولد آقامون بود منم رفتم خونه ی مامانم میخواستم از اونجا کیک سفارش بدم واسش کادو بگیرم و روز تولدش بیام خونه حسابی غافلگیر ش کنم 😄

وای دقیقا یه روز قبلش بچه ها مریض شدن دیگه همه چی ریخت بهم البته بهش تبریک گفتم واسش پیام فرستادم 

امروز گفت ظهر نمیام خونه کارم طول میکشه 

منم گفتم یه کیک درست کنم و غذای مورد علاقه شو که سالاد الویه س رو درست کنم 

الان تو یخچال رو نگاه کردم 3تا تخم مرغ داریم 😢البته تخم بلدرچین داریم که نمیشه 

سس مایونز هم لیمویی داریم ساده داشتیم پریروز تموم شده میشه واسه سالاد الویه استفاده کرد.؟؟؟

واینکه الان بچه ها خوابیدن بیدار شدن بذارمشون تو روروک برم سوپری تخم مرغ بخرم 20دقیقه طول میکشه ؟؟؟

2714
خانما من راهنمایی میخوام 😐 تقریبا یه هفته پیش تولد آقامون بود منم رفتم خونه ی مامانم میخواستم از ا ...

فک کنم بشه با سس لیمویی هم شایدم.خوشمزه تربشه.تخم مرغم حالا کمترهم باشه مشکلی پیش نمیاد که.بلدرچیناروهم بزنی خوب میشه.

اصلا بچه رو تنها نزار اونم داخل رورويک که خیلی خطرناکه.بیست دقیقه زمان کمی نیس،حتی پنج دقیقه هم خطرناکه.خدای نکرده مشکلی پیش بیاد اونوقت باهیچی جبران نمیشه.

ممنون عزیزم.که وقت.گذاشتی.من اصلاااا به هیچ عنوان نمیزارم پسرم تنها بره اونجا ،راستش اصلا بهشون اعتم ...

آره عزیزم درستش همینه اونام وقتی ببینن اهمیت نمیدی دیگه کمتر صداش میکنن 

خوب کاری میکنی اگرم ناراحت شدن بگو میخوام به خونه خودمون بیشتر عادت کنه فردا بره مدرسه دیگه نمیتونه بشینه خونه درس بخونه به اوناهم توهین نکردی 

فک کنم بشه با سس لیمویی هم شایدم.خوشمزه تربشه.تخم مرغم حالا کمترهم باشه مشکلی پیش نمیاد که.بلدرچینار ...

آره راست میگی خودمم جرات نمیکنم ماشالا خیلی شیطونن 

مجبورم کیک کوچکتری بپزم 

واسه سالادم به همسری میگم تخم مرغ بخره وقتی اومد اضافه میکنم اگرم دیر اومد تخم بلدرچین میزنم 

2706