2737
2734
عنوان

خانم خوشگلایی که حس میکنن زندگیشون سرد شده بیان یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 1318889 بازدید | 33785 پست

ان شاا..تافرداخوب میشه.دخترمنم ظهرخوابیدخوب بودعصرکه بیدارشدنمیتونست پاش تکون بده دورازجونش مثل فلجاشده بودفقط گریه.شبم تب کرد.فردادم ظهرراه افتادولی لنگ میزدپاش ولی تا۳،۴روز تب داشت

مادرم عزیزترینم دلتنگ یک لحظه نگاهتم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

واقعااا من همش بهش بروفن میدم براتبش یاشیافش میکنم کمپرس و همش میذارم خیلی جیغ میزنه ولی خب الان ارو ...

کمپرسو مستقیم نزار اذیت بشه بزارش لایه پارچه هر دوساعت یک بار 

پروفن نده به بچه اصلاااا قطره پاراکید عااااااالیه آروم میشه طفلکی

2731
فداتم ببین حتما یساعت قبل رفتنت بهش استامینوفن یا بروفن بده وقتیم اومدی تا دوساعت اولش عادیه اصلا در ...

ممنون عزیزم ازنکاتی که گفتی حتما رعایت میکنم.ایشالا پسرت زود خوب بشه.اسم پسرت چیه؟

فداتم عزیزم خدارشکر😘😘

من حس کردم شوهرت خیلی خیلی شبیه شوهرمن بااین تفاوت که شوهرمن به من میگه توبرودکترتومشکل داری اگه توزبون درازی نکنی من اینجوری نمیشم😂😂حالازبون درازی من بیچاره چیه حرف حقی که اگه خوشایندش نباشه اسمش میشه زبون درازی تازه من حس میکنم شوهرمن بدترچون جونش ودخترم ولی زمان عصبانیت اگه دخترم اذیت کن اونم دعوامیکنه😢😒

مادرم عزیزترینم دلتنگ یک لحظه نگاهتم
به باباتون بگو با قاطعیت جلوشون وایسه این جور آدما  میل سیری ناپذیر دارن دو روز دیگه یه چیز دیگ ...

مشکلمون همینه که بابام اصلا نمیتونه قاطع جوابشونو بده،انگار همش باید به اینا باج بده تا رفت و امد داسته باشن عادتشون داده.اصلا یه حرفای غیرمنطقی میزنن که ادم شاخ درمیاره.ده سال پیش خونسونو نزدبک دویست تومن بابام براشون خرید ،الان بعد ازده سال به بابام گفته ما اون دویست تومنو میدیم بهت توهم بقیه این باغو باید بدی به ما.هرچی بهش میگن خب اونموقع دویست بوده الان خونتون چن برابر ارزش داره بازم حرف خودسونو میزنن.بابام گفته خب من هرچی دارم درنهایت برای بچه هامه شماهاسروسامون گرفتین این پسرمم سروسامون بدم خیالم راحت بشه .جالبه به بابام گفته پس کی دیگه برای ما میشه دیگه واسه کی بدردمون میخوره؟بابام بیچاره خیلی غصش شده میگه اینا منتظرن من بمیرم ،دوووو. ازجوووونش.بعد همه این حرفا روعروسمون میگه ها،اما داداشمم موافقه.

چه عروس خوبی هستی تو.ما واسه داداشم چندشب پیش رفتیم خاستگاری.علاوه برسکه ،پونصدمتر ازباع بابام روهم ...

مرسی فداتشم خوبی از خودته❤🌹

بخدا ما میخواستیم برای مهریه من ۵۵۰ سکه و سه دونگ خونه بگیریم پدر شوهرم با بابام دوست ۴۰ ساله ان گفت عروس بزرگم قشقرق به پا میکنه به خاطر من مثل اون مهریه بگیرید بابام گفت چشم

برادرشوهر بزرگم زمان جوونیش دست گذاشت روی زانوی مالی پدر شوهرم و بلند شد الان میلیاردره ولی دریغ از این که یه وقت به پدر شوهرم یه سر بزنه یا یه کادو و هدیه براشون بیارن

بخدا شوهرم اگه میخواست برای جشن مناسبت ها (جشن یلدایی و عید نوروز و ..) تو دوران عقد ، کادو بیارن خونه بابام ؛ همش می گفتن نکنه عروس بزرگ داستان درست کنه 

الان هم شوهرم میگه تو باغ بابام خونه بسازیم میگم نکن حرف و حدیث درست میشه

بیهوده نگردید به تکرار در این شهر؛ او طرز نگاهش بخدا شعبه ندارد 😍😍❤
2738
کمپرسو مستقیم نزار اذیت بشه بزارش لایه پارچه هر دوساعت یک بار  پروفن نده به بچه اصلاااا قطره پ ...

اره تو یه پارچه حالت کیسه  داره براش دوختم براهمین کمپرسش میذارم واقعا به شوهرم میگم بگیره براش ممنون

پدر پشتم‌شکست از رفتن تو/پدر شادی تموم شد توغم‌تو  همیشه بزرگترین آرزوم این بود پاهای بابام و‌ببوسم ولی هیچوقت روم‌نمیشد خجالت میکشیدم روزی که تو‌سردخونه دیدار آخرم بود نشستم کف سردخونه و‌چنددقیقه بی وقفه پاهاش و‌بوسیدم بدون هیچ‌خجالتی بدترین لحظه عمرم بود که از خودم تاهمیشه متنفر شدم توروخدا هیچوقت هیچوقت خجالت نکشید از بوسیدن دستای پدرمادرتون‌نذارین خدای نکرده ی روز این نوع بوسیدن تجربه کنید.درسته بعد بابام نفس میکشم ولی زندگی نمیکنم اصلا فقط به اجبار روزهامیگذره چون چاره ای ندارم ولی وقتی تموم جانم دیگه روزمین نیست منم نیستم روحم‌نیست جسمم که ادامه میده هیچوقت دیگه ادم قبل نمیشم🖤🥀خیلی دلتنگتم بابای مهربونم بابای خوبم خیلی قلبم تحمل این حجم دلتنگی نداره🥀🥀🥀
ممنون عزیزم ازنکاتی که گفتی حتما رعایت میکنم.ایشالا پسرت زود خوب بشه.اسم پسرت چیه؟

فداتم انشالله اسمش  کوروش

پدر پشتم‌شکست از رفتن تو/پدر شادی تموم شد توغم‌تو  همیشه بزرگترین آرزوم این بود پاهای بابام و‌ببوسم ولی هیچوقت روم‌نمیشد خجالت میکشیدم روزی که تو‌سردخونه دیدار آخرم بود نشستم کف سردخونه و‌چنددقیقه بی وقفه پاهاش و‌بوسیدم بدون هیچ‌خجالتی بدترین لحظه عمرم بود که از خودم تاهمیشه متنفر شدم توروخدا هیچوقت هیچوقت خجالت نکشید از بوسیدن دستای پدرمادرتون‌نذارین خدای نکرده ی روز این نوع بوسیدن تجربه کنید.درسته بعد بابام نفس میکشم ولی زندگی نمیکنم اصلا فقط به اجبار روزهامیگذره چون چاره ای ندارم ولی وقتی تموم جانم دیگه روزمین نیست منم نیستم روحم‌نیست جسمم که ادامه میده هیچوقت دیگه ادم قبل نمیشم🖤🥀خیلی دلتنگتم بابای مهربونم بابای خوبم خیلی قلبم تحمل این حجم دلتنگی نداره🥀🥀🥀
من حس کردم شوهرت خیلی خیلی شبیه شوهرمن بااین تفاوت که شوهرمن به من میگه توبرودکترتومشکل داری اگه توز ...

شوهرمن کلا مخالف هراسم دکتریه نهایتش همش میگه برو خونه بابات تاپیکای اخرم وضعیت الانمه کلا ولش کردم ب حال خودش اونم درطول روز نهایت یساعت خونه 

مشکلمون همینه که بابام اصلا نمیتونه قاطع جوابشونو بده،انگار همش باید به اینا باج بده تا رفت و امد دا ...

جاری بزرگ من هم فقط توقع داره و پدرشوهر مادرشوهرمو موقعی میخواد که کارشون داره

مامانش میخواست بره کربلا ؛ جاریم آنقدر پرروئه میگفت من عروس بزرگم باید سوغاتی بیشتر بیاره برام منم گفتم همش مال تو 

میخواست بیاد از سفر گفتم بیاین کمک کنید فرش هاش رو بدیم قالیشویی و خونش رو بشوریم مهمون میاد براش تمیز باشه ؛ جاریم گفت تو طبقه بالای اونایی ؛ به تو میرسه این کارا

منم گفتم موقع سوغاتی به تو میرسه و  عروس بزرگی ؛ موقع تمیز کاری و پول دادن که میشه به من میرسه اره؟؟ گفتم فکر نکن خیلی زرنگی عزیزم ولی من به خاطر شوهرم هم که باشه خونش رو میشورم و تمیز میکنم

بیهوده نگردید به تکرار در این شهر؛ او طرز نگاهش بخدا شعبه ندارد 😍😍❤
2706