2726
عنوان

خانم خوشگلایی که حس میکنن زندگیشون سرد شده بیان یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 1316882 بازدید | 33785 پست
چرافرق داری؟

چون شوهرم آنچنان حساسیت نداره روی خانوادش و اینکه من از اول بدون رودربایستی باهاش برخورد کردم در مورد خونوادش 

بیهوده نگردید به تکرار در این شهر؛ او طرز نگاهش بخدا شعبه ندارد 😍😍❤
[QUOTE=93485448]مردهای برون گرا جذب شدنشون مشخصه و نشون میدن ولی متاسفانه افراد درون گرا خیلی چیزا ر ...

اره عالیه خداروشکر ؛ از نظر مالی هر چی بخوام میخره ؛ خرید خونه به تعویق نمی افته؛ چشم پاکه ؛ خوش اخلاقه ؛ به فکر آیندمونه؛  خیلی هوامو داره ، فقط احساسات و علایقش رو به زبون نمیاره و این تنها مشکلمه

اوووففف چقدر نوشابه براش باز کردم😂😂😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

[QUOTE=93499151]سلام اررررررره😋😋😅😅😅[/QUO

من وشوهرمم مزاجمون گرمه قبل حاملگی خیلی خوب بود الان تو این ۶ماه نمیدونم چطوری داره تحمل میکنه 😔

خداجون مواظب نی نی من باش سپردمش  به خودت 😘چقد من ممنونتم بخاطر رحمت بی کرانت😍😍😍😍😍😍😘😘😘
[QUOTE=93499151]سلام اررررررره😋😋😅😅😅[/QUO من وشوهرمم مزاجمون گرمه قبل حاملگی خیلی خوب بود الان ...

مگه تو این شش ماه ندارید؟

[QUOTE=93499151]سلام اررررررره😋😋😅😅😅[/QUO من وشوهرمم مزاجمون گرمه قبل حاملگی خیلی خوب بود الان ...

عزیزم اگه مشکلی نداری خودت، حتما داشته باشید. از این فرصت استفاده کنید. بچه میاد تا یه مدتی نمیشه ب هم برسید

مگه تو این شش ماه ندارید؟

خیلی کم😔😔خیلی بهش فشار بیاد٫با استرس اصلا نمیشه من میگم اوکیه ام ولی میترسه

خداجون مواظب نی نی من باش سپردمش  به خودت 😘چقد من ممنونتم بخاطر رحمت بی کرانت😍😍😍😍😍😍😘😘😘
عزیزم اگه مشکلی نداری خودت، حتما داشته باشید. از این فرصت استفاده کنید. بچه میاد تا یه مدتی نمیشه ب ...

دلشو صابون میزنه واسه بعد بارداری خبر نداره که 😂😂😂😂

2706