2726
عنوان

خانم خوشگلایی که حس میکنن زندگیشون سرد شده بیان یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 1317487 بازدید | 33785 پست
ببین از زمانی که باردار میشی باید بچه در آرامش باشه و زمانی هم که متولد میشه همینطور امااااا باید بچ ...

بارداریام تموم شده دیگه خواهر

همون سه سالگی را بتونم اجرا کنم خخخخ

آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.    
اخه قبلا میگفت ما یه هفته درمیون میریم اونام یه هفته ای که ما نمیریم بیان دیگه اینجری هر هفته همو می ...

بگو شما مرد خونه شما مدیر یه جور ب نامه بچین دل این کارمندت هن بدست بیاد خلاثه یکم ببرش بالا یکم خودتو ببر بالا وناز کن بگو حالا دختر دار بشیم میگم برات دختر چه عشوه ونازی داره بالاخره تفاوت زن ومرده باید قبول کرد واروم وصبور جلو رف

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من سه تا دارم البته با همسرجان میشن چهارتا خدا صبرم داده دلخوشیمه نی نی سایت  هی سر میزنم ومی ...

😆😆😆😆همسرجان رو بخوای حساب کنی من سه تا بچه دارم 😂😂

موفق باشی عزیزم 🌺😘

بیهوده نگردید به تکرار در این شهر؛ او طرز نگاهش بخدا شعبه ندارد 😍😍❤
2728
هیچ کدوم از راهکارهایی ک من برای شوهرم انجام میدم در مورد خونوادش شماها انجام ندین🤣 چون قضیه من و خ ...

چرافرق داری؟

زمانی پخته میشوید که میفهمید نیازی نیست به هر چیزی واکنش نشان دهید یا به هر حرفی پاسخ دهید
بگو شما مرد خونه شما مدیر یه جور ب نامه بچین دل این کارمندت هن بدست بیاد خلاثه یکم ببرش بالا یکم خود ...

خیلی بدم میاد خواهشانه بهش بگم

(همسرم میگه مغروریولی قبول ندارم،الان که اینو نوشتم فکر کنم یکمی هستم)

زمانی پخته میشوید که میفهمید نیازی نیست به هر چیزی واکنش نشان دهید یا به هر حرفی پاسخ دهید
من سه تا دارم البته با همسرجان میشن چهارتا خدا صبرم داده دلخوشیمه نی نی سایت  هی سر میزنم ومی ...

بچه های منو شما همسنن ... منم بیشتر تو نی نی سایتم و خدا رو شکر دوستای خوبی پیدا کردم 

خیلی دلتنگ توام .... نمیخوای برگردی ؟؟
خیلی بدم میاد خواهشانه بهش بگم (همسرم میگه مغروریولی قبول ندارم،الان که اینو نوشتم فکر کنم یکمی هست ...

نمیخواستم اینو بگم فقط تعریف کردنه وهندونه بزار زیر بغلش وسرسو سیره بمال تا بشه اونچه که تو دوست داری

بچه های منو شما همسنن ... منم بیشتر تو نی نی سایتم و خدا رو شکر دوستای خوبی پیدا کردم 

خدا حفظتون کنه

دوست مجازی هم کمتر از دوست حقیقی شیرین نیس

خوشحالم اینجایین

[QUOTE=93485448]مردهای برون گرا جذب شدنشون مشخصه و نشون میدن ولی متاسفانه افراد درون گرا خیلی چیزا رو صلااااااا نشون ...[/QUOTEآخی عزیزم ولی کلا مرد خوبی به نظر میرسه

من یه ملکه دوست داشتنی هستم خداروشاکرم بابت همه چیزهایی که من داده ازجمله دخملم  
2706