2733
2734
عنوان

خانم خوشگلایی که حس میکنن زندگیشون سرد شده بیان یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 1318982 بازدید | 33785 پست
وای مامانم اینا😂😂😆😆 منم یه بار رفته بودیم لباس خواب بخریم دوتا دختر بودن بهش اشاره میکردم اون خ ...

حیثیت مارو‌میبردن بااین‌کاراشون😂😂

پدر پشتم‌شکست از رفتن تو/پدر شادی تموم شد توغم‌تو  همیشه بزرگترین آرزوم این بود پاهای بابام و‌ببوسم ولی هیچوقت روم‌نمیشد خجالت میکشیدم روزی که تو‌سردخونه دیدار آخرم بود نشستم کف سردخونه و‌چنددقیقه بی وقفه پاهاش و‌بوسیدم بدون هیچ‌خجالتی بدترین لحظه عمرم بود که از خودم تاهمیشه متنفر شدم توروخدا هیچوقت هیچوقت خجالت نکشید از بوسیدن دستای پدرمادرتون‌نذارین خدای نکرده ی روز این نوع بوسیدن تجربه کنید.درسته بعد بابام نفس میکشم ولی زندگی نمیکنم اصلا فقط به اجبار روزهامیگذره چون چاره ای ندارم ولی وقتی تموم جانم دیگه روزمین نیست منم نیستم روحم‌نیست جسمم که ادامه میده هیچوقت دیگه ادم قبل نمیشم🖤🥀خیلی دلتنگتم بابای مهربونم بابای خوبم خیلی قلبم تحمل این حجم دلتنگی نداره🥀🥀🥀
خداخوشبختتون کنه من دیشب از همسرم پرسیدم از۱۰۰به من چندمیده گفتم از هرلحاظ قیافه اخلاق شخصیت گفت۹۰می ...

اومدم پارک‌ک بیاد دنبالم بریم خرید ازش میپرسم 

پدر پشتم‌شکست از رفتن تو/پدر شادی تموم شد توغم‌تو  همیشه بزرگترین آرزوم این بود پاهای بابام و‌ببوسم ولی هیچوقت روم‌نمیشد خجالت میکشیدم روزی که تو‌سردخونه دیدار آخرم بود نشستم کف سردخونه و‌چنددقیقه بی وقفه پاهاش و‌بوسیدم بدون هیچ‌خجالتی بدترین لحظه عمرم بود که از خودم تاهمیشه متنفر شدم توروخدا هیچوقت هیچوقت خجالت نکشید از بوسیدن دستای پدرمادرتون‌نذارین خدای نکرده ی روز این نوع بوسیدن تجربه کنید.درسته بعد بابام نفس میکشم ولی زندگی نمیکنم اصلا فقط به اجبار روزهامیگذره چون چاره ای ندارم ولی وقتی تموم جانم دیگه روزمین نیست منم نیستم روحم‌نیست جسمم که ادامه میده هیچوقت دیگه ادم قبل نمیشم🖤🥀خیلی دلتنگتم بابای مهربونم بابای خوبم خیلی قلبم تحمل این حجم دلتنگی نداره🥀🥀🥀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها ی سوال من جدیدا جو گیر شدم نمیدونم چی دلم خییییلی شدید نینی دخمل میخاد دوتا پسر دارم بنظرتون سومی بیارم واسه دختر . مردم مسخرم نمیکنن سه تا بچه کوچولو  یافعلا صبرکنم ببینم شاید سرعقل اومدم نخاستم بچه . شوهرم ک پایه س میگه بیاریم تا کوچیکن . ؟اینم بگم بچه داری دوس دارم ولی از بارداری بیزارم؟

2731

سلام به همه.یه دستوری بود واسه ریزش مو خوب بود مال شیوانا بود کسی میدونه بهم بگه

تاپیک بامداد خمار عضو گروه آبی 💙 وزن اولیه ۷۵😑قد۱۶۰☺وزن هدف اولیه ۷۰😚هدف آخر۶۶😉(من با چاش پاییزی از ۹۰ کیلوبه ۷۵ رسیدم)

منم یه ساله ازدواج کردم و سنم کمه.دیوانه وار عاشقه شوهرم هستم اونم همونقد عاشقه منه.اما خیلی دعوا وبحث میکنیم.من ک موقع عصبانیت ی حرفایی میزنم ک بعدش خودم خیلی اذیت میشم.با بیرون رفتن شوهرم مشکل دارم فکر میکنم زیادی واسه رفیقاش وقت میزاره انگار ک هنوز مجرده.بعضی شبا ک این چیزارو میبینم جدا میخوابم.

نه اون کنترل اعصاب داره نه من.زود از کوره در میریم.دیروز مشت زدم تو شیشه دسشویی دستم چندجاش بریده...اینو بزن بشکون اونو خراب کن بدتر ازهمه ب خودت آسیب بزن......با کلی پشیمونی بعدش.....

نمیدونم چیکارکنم.طقی ب طوقی هم میخوره جلو شوهرم اسم طلاق میارم بااینکه خودم اصلا اینو نمیخوام.زندگی بدون اونو نمیتونم تصور کنم میخوام تلاش کنم این زندگی خوب بشه....

2738
مگه فرشته ای چیزی هستی که ۱۰۰باشه نمرت اون ده درصدبخاطراخلاقمونه که همه نفطه ضعف دارن هیچ کس کامل نی ...

نترس بهش گفتم برا چی گفت زود عصبانی میشی و قهر میکنی گفتم کو دوهفته هس گذاشتم کنار میگه ن هنوز چیزی پیش نیومده ک عکس العملت رو ببینم😄😄

نمیدونم چرا خودش ازم نمیپرسه بهم چند میدی وگرنه میگم پنجاه تا با خاک یکسان شه غرورش😂😂

عشق اول اونی نیس ک اول از همه اومده اونیکه از وقتی ک اومده دیگه هیچکی نمیتونه جاشو تو قلبت بگیره دوستتدارم مرد من   
بچه ها ی سوال من جدیدا جو گیر شدم نمیدونم چی دلم خییییلی شدید نینی دخمل میخاد دوتا پسر دارم بنظرتون ...

وای من دیگه از بچه داری و بارداری وحشت دارم این یدونه واسه۷نسلم کافیه😄😄

ولی اگه وضعیت مالی و روحی رو داری و بچه داری هم دوس داری چه عیبی داره دختر خیلی خوبه ولی بترس سومی هم پسر شه😂😂

عشق اول اونی نیس ک اول از همه اومده اونیکه از وقتی ک اومده دیگه هیچکی نمیتونه جاشو تو قلبت بگیره دوستتدارم مرد من   
منم یه ساله ازدواج کردم و سنم کمه.دیوانه وار عاشقه شوهرم هستم اونم همونقد عاشقه منه.اما خیلی دعوا وب ...

شوهر من همیشه میگه اینقد بدم میاد از اون مردایی ک میزنن وسایل میشکونن میگم چرا؟؟میگه اخه به خودشون ضرر میرسونن مجبورن بعدش برن بهترشو بخرن😂😂

ببینم گلم😍 منم اول اینجوری بودم یه عالمه قصه میخوردم وگریه میکردم وقتی حرفی میزد تا چندروز قهربودیم ...

عالی بودی عزیزم کیف کردم 😍😍

احسنت به تو خانوم نمونه 😚❤

بهترین زندگیه دنیا میشه زندگیم 🧚‍♀️
خریدچی    

لباس میخواست برا خودش ولی رفتیم اون هیچی نخرید فقط من خریدم😂😂

بچه ها ی سوال من جدیدا جو گیر شدم نمیدونم چی دلم خییییلی شدید نینی دخمل میخاد دوتا پسر دارم بنظرتون ...

نمیدونم لچه هات چندوقتشون ولی بذار دونی بره مهد ۵سالش بود بیار بزرگتربشه من پسرم یک و نیمه بعدب و۶سال بشه مبخوایم

2706