2733
2734
عنوان

خانم خوشگلایی که حس میکنن زندگیشون سرد شده بیان یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 1319007 بازدید | 33785 پست
قدم اول پیشگیری از یه بحث رو میخوام بردارم. از یکی دوتا  رفتار خانواده همسرم که امروز پیش اومد ...

بهترین کارو میکنی میدونی دقیقا خیلی تو رابطه باشوهرت تاثیر میزاره مطمعن باش 

خداجون مواظب نی نی من باش سپردمش  به خودت 😘چقد من ممنونتم بخاطر رحمت بی کرانت😍😍😍😍😍😍😘😘😘

امروز از اون روزاست که عصبی اممممم

یادمه تو دوران عقدمون خواهرشوهرم به شوهرم پیام داده بود و شوهرم با جونم جوابشو داده بود اونم باور نکرده بود شوهرمه بسکه شوهرم جدی بود و فکر کرده بود منم 

در این حد تغییر کرده که خواهر شوهرم میگه الان بهترین داداشش شوهر منه در صورتی که قبلا اصلا باهم یک‌ملمه خرف نمیزدن

من باعث شدم شوهرم محبت کردم و آروم بودن رو یاد بگیره 

الان به همه محبت میکنه جز من

من واقعا توی این چندماه صبر و سکوت رو ادامه دادم ولی خسته شدم 

انگار شوهرمو برای بقیه درست کردم

برای محبت کردن به خانوادش و بقیه

میدونید شوهرم با خانواده منم خوبه مثلا چند روز پیش بهش گفتم خواهرم مریضه بعد یهو گفت اااا چرا چشه 

درصورتیکه قبلش بهش گفته بودم تب دارم خیلی بیحالم تنها جمله ای که کفت این بود منم تب دارم همین

من واقعا ناراحتمممممم

منم که براش هرکاری میکنم اما فقط بفکر دیگرانه

خیلی دلم پره 

مثلا حقوق ما هم اندازه س بعد قسط داریم همش منت میذاره که خونه خریدیم باید قسط بدیم تا شرایطمون اوکی نشه سفر نمیریم 

پیش بابا و مامانش میگه 

اوناهم میگن آره واقعا شیلان نباید توقعی داشته باشی انگار که من هیچ درامدی ندارم حرفی هم بزنم میگن منت پولشو و کارش رو گذاشت

در عوض برادر شوهرم به کمک باباش خونه خرید پول نداشت باباش بهش کمک کرد یک ماه پیش بخره الان رفتن سفر و دارن خوش میگذرونن و کسی جرات نداره بگه چرا رفتن

ما میریم سفر خانوادش میگن اینجور نمیتونید زندگی کنید و‌پول جمع کنید بعد دخترشون خداشاهده با شوهرش یک ماه مسافرت بودن

کجای مار من اشتباهه لطفا راهنماییم کنید

@گلبوته__خانوم   @roya_am     

@فرانکلین    

و بقیه دوستای با تجربه در این زمینه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب نمیشه باهاشون حرف نزنه خانوادشه بلاخره اگه حرفاشون پرکردن وخراب کردن زندگیت نیست سخت نگیر عزیزم ...

دلبرجانم من باهاشون خیلی خوبم 

اینجا که دارم درد و دل میکنم دلیل این نیست که قهرم 

من خودم همسرمو تشویق کردم به ارتباط خوب با خانوادش 

اما اونا با پر کردن شوهرم و کشوندنش سمت خودشون منو اذیت میکنن

میرم خونشون مادرشوهرم مدام رفتار شوهرمو با من و خودش مقایسه میکنه

شوهرم قدرت جواب دادنشون رو نداره منو میندازه وسط و با من دعوا میکنه

حق داری عزیزم ولی بعضی ها خسیس هستن یا وظیفه میدونن اینو واسه بچه هاشون  که اونو شوهرت باید مدی ...

آخه وقتی میریم سر بزنیم به خانواده برادرش یا خواهرش 

با اینکه خونه برادرشوهرم و خواهرشوهرم خونشون نزدیکشونه مامان و باباش هم میان با اینکه هرهفته همو مبینن براشون یا گل یا شیرینی یا ژله ای چیزی درست میکنه میبره اما خونه ما که شش ماههث یه بار میان دست خالی باید بیان بعد من از خرجی خودم بزنم سوغاتی ۴۰۰ تومنی ببرم

پولی نیست ها ولی زورم میاد فکر میکنن نمیفهمم و دارن زرنگ بازی در میارن چون مادرشو میشناسم پشت سربقیه بارها از زرنگ بازیش خوشحالی کرده

2728
من شاغلم و‌پولامون مشترکه  اصلا به روی خودم نمیارم  ولی هرروز بدتر میشه😩😩😩😩 بخدا جای ...

به نظرم با مثال برای همسرت توصیح بده بگو مثلا یکی از دوستام شوهرش از پولهاش خرج میکنه براش مهم نیست که اون راضی هست یا نه . بازم از رویا جون کمک بگیر 

من به خدا و معجزه اش ایمان دارم .
آخه وقتی میریم سر بزنیم به خانواده برادرش یا خواهرش  با اینکه خونه برادرشوهرم و خواهرشوهر ...

عزیزم اینطوری نگاه کن که خداروشکر محتاج کسی نیستی دیگران رو هم میتونی ساپورت کنی

من به خدا و معجزه اش ایمان دارم .
مریم بانو اطلاعاتی در مورد سوالم نداری عزیزم

بله عزیزم حتماااااا درمان کن

عفونت ادراری در مرد و زن یکی از عوامل موفق نبودن اقدام هست

بیهوده نگردید به تکرار در این شهر؛ او طرز نگاهش بخدا شعبه ندارد 😍😍❤
آخه وقتی میریم سر بزنیم به خانواده برادرش یا خواهرش  با اینکه خونشون برادرشوهرم و خواهرشوهرم خ ...

عزیزم واقعا حق داری مخصوصا که شما هم شاغل هستی،البته من اصلااااا موافق نیستم باحرف اون خانوم که گفتن اگه زن خانه دارباشه نباید توقع داشته باشه که شوهرش همونطورکه برای خانواده خودش خرج میکنه برای خانواده خانم هم خرج کنه،.زن وشوهر تقسیم کارمیکنن که اقا میتونه بره سره کار و خانوم هم توی خونه زحمت میکشه ،هردرامدی هم توی زندگی باشه برای هردوهستش،من راستش دراین زمیمنه مشکل شما تجربه ای ندارم فقط میدونم که این رفتارشوهرتون اصلا درست نیست و مطمینا شما هم یه حورایی اشتباه کردین که اینطوری شده،اخه گفتین اگه سبزی هم بخرین سرراهتون ببرین خونه مادرتون ناراحت میشه ،واقعا خیلی دور ازانصافه.این رفتار.همونطوری که شوهرتون درمورد خرج کردن پول میتونه تصمیم بگیره شماهم به همون اندازه حق دارین که تصمیم بگیرین،حتما ازدوستان باتجربه و یا مشاور کمک بگیرین ایشالا که مشکلتون حل بشه

2738
عزیزم اینطوری نگاه کن که خداروشکر محتاج کسی نیستی دیگران رو هم میتونی ساپورت کنی

با همین حرفا خودمو آروم‌میکنم 

ولی منم نیاز دارم محبتی که میکنم یا وقتی که میذارم ازشون در قبالش چیزی دریافت کنم 

بخدا مادرشوهرم سفر بود یکی از بستگانشون فوت شد بهش زنگ زدم میدونستم لباس مناسب برای فاتحه نداره رفتم براش خریدم حتی جوراب گفت این لطفتو فراموش نمیکنم ولی دریغغغغ یه خرید رو که با پول خودش با جاریم میره ذو هزار بار تعریف میده لطفای منو نه

تو لابد مادرشوهرت خوبه عزیزم امکان نداره کسی تا زخم نخوره الکی لج کنه اصلا بحث لج نیست وقتی میری اون ...

بحث قضاوت نیس و من قضاوت نکردم 

مامانم همیشه بهم کیگه با خوب ساختن ، هنر نیس وقتی هنر میکنی که با بد بسازی و درستش کنی ؛ وقتی اونا بدی میکنن تیکه میندازن تو چرا در کمال احترام و سر بسته جواب نمیدی؟ که مجبور به خود خوری نشی؟

اگر مادرش تیکه میندازه یا ادم حساب نمیکنن شما رو کمتر رفت و امد کن وای نمیشه که به همسرت بگی نرو ؛ چون مطمئنن بیشتر میره و شما بیشتر عصبی میشی

عزیزم اگر میخوای در ارامش باشی حرفها و رفتارهاشون و رفت و امد و کمک همسرت اصلا برات مهم نباشه در غیر این صورت ....

بیهوده نگردید به تکرار در این شهر؛ او طرز نگاهش بخدا شعبه ندارد 😍😍❤
منم با اون قسمت لیاقت دوستمون مشکل دارم.منظورشونو متوجه نشدم.مریم جونم بله درست میگی همسرم به منم کم ...

شما سمیه هستی؟؟؟😍😍😍😍😍

کجایی پس دختر خوب این همه دنبالت گشتم😭😭😭😭

فرزندم را نذر یاری قیام تو میکنم،او را برای ظهور نزدیکت برگزین و حفظ کن💜 بالاخره خدای مهربون به منم یکی از فرشته هاشو داد. پسر قشنگم نه من تو رو دیدم نه تو منو ، ولی روزی که همو ببینیم قطعا منو میشناسی ، صاحب صدایی رو که هر لحظه قربون صدقه ت میره و برات لالایی میخونه ، کسی که ۷ساله شب و روزش تویی. سپردمت به اون خدایی که تو اوج ناامیدی تو رو بهم داد.  مرسی که اومدی💚  ای آن که دوست دارمت اما ندارمت.بر سینه میفشارمت اما ندارمت.. ای آسمان من که سراسر ستاره ای.تا صبح میشمارمت اما ندارمت.درعالم خیال خودم چون چراغ اشک.بر دیده میگذارمت اما ندارمت.میخواهم ای درختِ بهشتی ،درختِ جان.در باغ دل بکارمت اما ندارمت..میخواهم ای شکوفه ترین ،مثل چتر گل.بر سر نگه دارمت اما ندارمت💔 إِنَّ مَعَ العُسرِ يُسرًا(آری) مسلّماً با (هر) سختی آسانی است، ۲8)يَا عِمَادَ مَنْ لا عِمَادَ لَهُ يَا سَنَدَ مَنْ لا سَنَدَ لَهُ يَا ذُخْرَ مَنْ لا ذُخْرَ لَهُ يَا حِرْزَ مَنْ لا حِرْزَ لَهُ يَا غِيَاثَ مَنْ لا غِيَاثَ لَهُ يَا فَخْرَ مَنْ لا فَخْرَ لَهُ يَا عِزَّ مَنْ لا عِزَّ لَهُ يَا مُعِينَ مَنْ لا مُعِينَ لَهُ يَا أَنِيسَ مَنْ لا أَنِيسَ لَهُ يَا أَمَانَ مَنْ لا أَمَانَ لَه خدايا بلاء عظيم گشته و درون آشکار شد و پرده از کارها برداشته شد و اميد قطع شد و زمين تنگ شد و از ريزش رحمت آسمان جلوگيرى شد و تويى ياور و شکوه بسوى تو است‏ و اعتماد و تکيه ما چه در سختى و چه در آسانى بر تو است
@atlasjoooooon   o  ولش کن اطلسی رو چس ناله هاشو میاره برا ما خنده و خوشحالیشو میبره بر ...

🤣🤣🤣🤣

فرزندم را نذر یاری قیام تو میکنم،او را برای ظهور نزدیکت برگزین و حفظ کن💜 بالاخره خدای مهربون به منم یکی از فرشته هاشو داد. پسر قشنگم نه من تو رو دیدم نه تو منو ، ولی روزی که همو ببینیم قطعا منو میشناسی ، صاحب صدایی رو که هر لحظه قربون صدقه ت میره و برات لالایی میخونه ، کسی که ۷ساله شب و روزش تویی. سپردمت به اون خدایی که تو اوج ناامیدی تو رو بهم داد.  مرسی که اومدی💚  ای آن که دوست دارمت اما ندارمت.بر سینه میفشارمت اما ندارمت.. ای آسمان من که سراسر ستاره ای.تا صبح میشمارمت اما ندارمت.درعالم خیال خودم چون چراغ اشک.بر دیده میگذارمت اما ندارمت.میخواهم ای درختِ بهشتی ،درختِ جان.در باغ دل بکارمت اما ندارمت..میخواهم ای شکوفه ترین ،مثل چتر گل.بر سر نگه دارمت اما ندارمت💔 إِنَّ مَعَ العُسرِ يُسرًا(آری) مسلّماً با (هر) سختی آسانی است، ۲8)يَا عِمَادَ مَنْ لا عِمَادَ لَهُ يَا سَنَدَ مَنْ لا سَنَدَ لَهُ يَا ذُخْرَ مَنْ لا ذُخْرَ لَهُ يَا حِرْزَ مَنْ لا حِرْزَ لَهُ يَا غِيَاثَ مَنْ لا غِيَاثَ لَهُ يَا فَخْرَ مَنْ لا فَخْرَ لَهُ يَا عِزَّ مَنْ لا عِزَّ لَهُ يَا مُعِينَ مَنْ لا مُعِينَ لَهُ يَا أَنِيسَ مَنْ لا أَنِيسَ لَهُ يَا أَمَانَ مَنْ لا أَمَانَ لَه خدايا بلاء عظيم گشته و درون آشکار شد و پرده از کارها برداشته شد و اميد قطع شد و زمين تنگ شد و از ريزش رحمت آسمان جلوگيرى شد و تويى ياور و شکوه بسوى تو است‏ و اعتماد و تکيه ما چه در سختى و چه در آسانى بر تو است
2706