2733
2734
عنوان

خانم خوشگلایی که حس میکنن زندگیشون سرد شده بیان یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 1318587 بازدید | 33785 پست
شوهر من بچه دوست داره ولی خیلی به بچه گیر میده اگه جای بریم یامهمون بیاد هم که کلابابچه درگیره خیلی ...

اره میفهمم چی میگی. خودم خیلی به این موضوع فکر میکنم. اما قبول کن خانما تا یه سنی میتونن به طور طیبعی باردار بشن بعدش واقعا ممکنه به مشکل بر بخورن. جالبه وقتی بهش میگم اگه زودتر فکری نکنیم سنمون میره بالا و ممکنه کلابچه دار نشیم و قرار باشه دکتر و دارو داشته باشیم میگه بهتر خب دیگه قسمت نبوده... و این منو خیلی اذیت میکنه چون میدونم الان داغه نمیفهمه چند سال دیگه که همه همسن و سالای خودش رو دید یا همه بهش گیر دادن خودش خسته میشه ولی اون موقع نه راه پس داره نه راه پیش

میشه برا سلامتی نی نی تو دلم صلوات بفرستین. تو رو خدا دعا کنین سالم به دنیا بیاد

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من ندیدم پیام مال کی بود که پدرشوهرش دستگاه داره؟

مال منم بود مریم.. بودی بگو عکس بدم

فرزندم را نذر یاری قیام تو میکنم،او را برای ظهور نزدیکت برگزین و حفظ کن💜 بالاخره خدای مهربون به منم یکی از فرشته هاشو داد. پسر قشنگم نه من تو رو دیدم نه تو منو ، ولی روزی که همو ببینیم قطعا منو میشناسی ، صاحب صدایی رو که هر لحظه قربون صدقه ت میره و برات لالایی میخونه ، کسی که ۷ساله شب و روزش تویی. سپردمت به اون خدایی که تو اوج ناامیدی تو رو بهم داد.  مرسی که اومدی💚  ای آن که دوست دارمت اما ندارمت.بر سینه میفشارمت اما ندارمت.. ای آسمان من که سراسر ستاره ای.تا صبح میشمارمت اما ندارمت.درعالم خیال خودم چون چراغ اشک.بر دیده میگذارمت اما ندارمت.میخواهم ای درختِ بهشتی ،درختِ جان.در باغ دل بکارمت اما ندارمت..میخواهم ای شکوفه ترین ،مثل چتر گل.بر سر نگه دارمت اما ندارمت💔 إِنَّ مَعَ العُسرِ يُسرًا(آری) مسلّماً با (هر) سختی آسانی است، ۲8)يَا عِمَادَ مَنْ لا عِمَادَ لَهُ يَا سَنَدَ مَنْ لا سَنَدَ لَهُ يَا ذُخْرَ مَنْ لا ذُخْرَ لَهُ يَا حِرْزَ مَنْ لا حِرْزَ لَهُ يَا غِيَاثَ مَنْ لا غِيَاثَ لَهُ يَا فَخْرَ مَنْ لا فَخْرَ لَهُ يَا عِزَّ مَنْ لا عِزَّ لَهُ يَا مُعِينَ مَنْ لا مُعِينَ لَهُ يَا أَنِيسَ مَنْ لا أَنِيسَ لَهُ يَا أَمَانَ مَنْ لا أَمَانَ لَه خدايا بلاء عظيم گشته و درون آشکار شد و پرده از کارها برداشته شد و اميد قطع شد و زمين تنگ شد و از ريزش رحمت آسمان جلوگيرى شد و تويى ياور و شکوه بسوى تو است‏ و اعتماد و تکيه ما چه در سختى و چه در آسانى بر تو است
وای که چقدرلجبازه نکنه تولد بهمن باشه آخه شوهر منم بهمنیه

نه خرداد.... خیلی بده یعنی تمام غرورم له شده بخدا. همش من باید ناز بخرم . من باید کوتاه بیام. من باید ببخشم. خسته شدم 

دیشب بهش گفتم یا جدا بشیم یا باید برا بچه اقدام کنیم.میگه زنا وقتی کم میارن الکی حرف طلاق رو میزنن تو جرات اینکار رو نداری. 

نمیدونم چه جوری بترسونمش؟

میشه برا سلامتی نی نی تو دلم صلوات بفرستین. تو رو خدا دعا کنین سالم به دنیا بیاد
2728
براى زهره بود توى يع دستگاهى چيده بود تخمارو

رو هوا زدی🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

فک کردم کسی ندید😂😂

فرزندم را نذر یاری قیام تو میکنم،او را برای ظهور نزدیکت برگزین و حفظ کن💜 بالاخره خدای مهربون به منم یکی از فرشته هاشو داد. پسر قشنگم نه من تو رو دیدم نه تو منو ، ولی روزی که همو ببینیم قطعا منو میشناسی ، صاحب صدایی رو که هر لحظه قربون صدقه ت میره و برات لالایی میخونه ، کسی که ۷ساله شب و روزش تویی. سپردمت به اون خدایی که تو اوج ناامیدی تو رو بهم داد.  مرسی که اومدی💚  ای آن که دوست دارمت اما ندارمت.بر سینه میفشارمت اما ندارمت.. ای آسمان من که سراسر ستاره ای.تا صبح میشمارمت اما ندارمت.درعالم خیال خودم چون چراغ اشک.بر دیده میگذارمت اما ندارمت.میخواهم ای درختِ بهشتی ،درختِ جان.در باغ دل بکارمت اما ندارمت..میخواهم ای شکوفه ترین ،مثل چتر گل.بر سر نگه دارمت اما ندارمت💔 إِنَّ مَعَ العُسرِ يُسرًا(آری) مسلّماً با (هر) سختی آسانی است، ۲8)يَا عِمَادَ مَنْ لا عِمَادَ لَهُ يَا سَنَدَ مَنْ لا سَنَدَ لَهُ يَا ذُخْرَ مَنْ لا ذُخْرَ لَهُ يَا حِرْزَ مَنْ لا حِرْزَ لَهُ يَا غِيَاثَ مَنْ لا غِيَاثَ لَهُ يَا فَخْرَ مَنْ لا فَخْرَ لَهُ يَا عِزَّ مَنْ لا عِزَّ لَهُ يَا مُعِينَ مَنْ لا مُعِينَ لَهُ يَا أَنِيسَ مَنْ لا أَنِيسَ لَهُ يَا أَمَانَ مَنْ لا أَمَانَ لَه خدايا بلاء عظيم گشته و درون آشکار شد و پرده از کارها برداشته شد و اميد قطع شد و زمين تنگ شد و از ريزش رحمت آسمان جلوگيرى شد و تويى ياور و شکوه بسوى تو است‏ و اعتماد و تکيه ما چه در سختى و چه در آسانى بر تو است
جوووووووون سلام عشقی خوبی؟ صبحت بخیر 💋🌹 راستی پناه اسم دخترته؟

سلام عزیزم.صبح قشنگ توام بخیر.نه من نی نی ندارم ولی اسم پناهو خیلی دوست دارم

زمانی پخته میشوید که میفهمید نیازی نیست به هر چیزی واکنش نشان دهید یا به هر حرفی پاسخ دهید
تو اگه به مادرش بگی ماجرا رو و حرف های که پسرش درجوابت  میده شایدمشکلتون حل شه من که خیلی به ای ...

باشه عزیزم این راهم امتحان میکنم. اگرچه با اخلاقایی که از خوانوادش سراغ دارم میدونم حتی اگه تو دلشون حق رو به من بدن اما حاضر نیستن چیزی به پسرشون بگن که مبادا اقا ناراحت بشه و اعصابش خرد بشه.. خیلی لوس بارش اوردن.. اه  اعصابم خرد شد میخوام بذارم برم ولی اینقد بدبختم که باید الکی فیلم بازی کنمو رامش کنم تا باهام رابطه داشته باشه شاید خام شد و دست از لجبازی برداشت.. اونم نامرد دقیقه اخر کاری که خودش میخواد رو میکنه و وعده یه ماه دیگه رو میده

2738
تو اگه به مادرش بگی ماجرا رو و حرف های که پسرش درجوابت  میده شایدمشکلتون حل شه من که خیلی به ای ...

اخه اینکه به مادرشم بگه زیاد جالب نیست.خب اونجوریم یه جور دیگه غرورش میشکنه.خودش نتونه همسرشو راضی کنه و به مادرش بگه.نمیدونم این نظر منه شایدم درست نباشه

زمانی پخته میشوید که میفهمید نیازی نیست به هر چیزی واکنش نشان دهید یا به هر حرفی پاسخ دهید
اخه اینکه به مادرشم بگه زیاد جالب نیست.خب اونجوریم یه جور دیگه غرورش میشکنه.خودش نتونه همسرشو راضی ک ...

قبل ازدواج که هنوز جواب نداده بودم و با هم صحبت میکردیم میگف یه سال بعد عروسی برا بچه دار شدن خوبه و من 3 تا بچه میخوام.. حالا زده زیر همه چی. بخدا اگه میدونستم میخواد اینکار رو کنه اصلا زنش نمیشدم

سلام عزیزم.صبح قشنگ توام بخیر.نه من نی نی ندارم ولی اسم پناهو خیلی دوست دارم

عهههه من فکر میکردم داری

چند سالته؟ چند ساله ازدواج کردی؟

بیهوده نگردید به تکرار در این شهر؛ او طرز نگاهش بخدا شعبه ندارد 😍😍❤
باشه عزیزم این راهم امتحان میکنم. اگرچه با اخلاقایی که از خوانوادش سراغ دارم میدونم حتی اگه تو دلشون ...

باشه بزار به روی خودشون نیارن ولی توی دلشون میفهمم که تو مشکلی با بچه دار شدن نداری یامثلانمیگن که خانوم بخاطرراحتی یه بچه نمیاره ویا از این جور حرف ها۰۰۰شایداونابدونن که پسرشون چرا بچه نمیخواداخه خونوادش اون رو بیشتر ازتو میشناسن توبگو

باشه بزار به روی خودشون نیارن ولی توی دلشون میفهمم که تو مشکلی با بچه دار شدن نداری یامثلانمیگن که خ ...

باشه حتما تو یه فرصت مناسب این بحث رو پیش میکشم. برام دعا کنین. کاش میشد حرف دلم رو به بقیه بزنم تا اینقد در مقابلم جبهه نگیرن. همش دارم خود خوری میکنم. ممنون گلم وقت گذاشتی

2706