2726
عنوان

خانم خوشگلایی که حس میکنن زندگیشون سرد شده بیان یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 1317502 بازدید | 33785 پست
دقیقا مث شوهرمن لجبازویدنده و قهرقهرو

زیر بار مسئولیت نمیخواد بره. اصلا نمیخواد خودش به زحمت بندازه. مثلا  میگه بچه خرج داره بااینکه جفتمون شاغلیم و مشکل مالی نداریم اما بهونه میاره. میگم خب برو دنبال کار دوم میگه نه خسته میشم... همش بهم وعده میده یک ماه دیگه برا بچه اقدام میکنیم اما دوباره میزنه زیر قولش... خسته شدم بخدا. همه زندگیم شده حسرت همسن و سالام دو تا بچه دارن. شوهرم هنوز میگه زوده ما اول جونیمونه

میشه برا سلامتی نی نی تو دلم صلوات بفرستین. تو رو خدا دعا کنین سالم به دنیا بیاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گلبوته جان خواهشا بگو چکار کنم؟ بعضی وقتا دیگه کلا ولش میکنم میگم هیچی نگم که لج کنه هر وقت خودش خواست اقدام میکنیم اما میبینم دو ماه میگذره و اصلا حتی برا رابطه هم پیش قدم نمیشه. خیلی سرده. منم خیلی اذیت میشم مدام فکر میکنم اگه بچه دار نشم چکار کنم؟ سنم رفته بالا و هنوز یه بچه هم ندارم. تفاوت سنیم با بچه خیلی زیاد میشه دیگه حوصله و توانایی بچه داری رو ندارم

میشه برا سلامتی نی نی تو دلم صلوات بفرستین. تو رو خدا دعا کنین سالم به دنیا بیاد
گلبوته جان خواهشا بگو چکار کنم؟ بعضی وقتا دیگه کلا ولش میکنم میگم هیچی نگم که لج کنه هر وقت خودش خوا ...

سلام عزیزم.امیدوارم به زودی به ارامش برسی.درسته سن مهمه ولی انقد غصه سنو نخور.به خدا دوروبر من با این سن هنوز ازدواج نکردن.مهمترین چیز اول ارامش خودته

زمانی پخته میشوید که میفهمید نیازی نیست به هر چیزی واکنش نشان دهید یا به هر حرفی پاسخ دهید
2728
سلام عزیزم.امیدوارم به زودی به ارامش برسی.درسته سن مهمه ولی انقد غصه سنو نخور.به خدا دوروبر من با ای ...

ممنون.احساس میکنم دارم فرصت های زندگیم رو از دست میدم .امسال دکترا قبول شدم اما گفتم چون میخوایم بچه دار بشیم انصراف میدم. شوهرمم بهم قول داد زودتر اقدام کنه. حالا دیشب میگه به من چه خب میاس بری دکترابخونی خودت نخواستی. در صورتی که من به خاطر حرف دکتر ترسیدم و گفتم دیگه نرم دنبال درس و سریع اقدام کنیم حالا هم از اینجا موندم هم از اونجا.

سلااااااااام صبح بخیر🤗💃💙 باورتون میشه این یکی از همون زشتو های دیروز باشه؟😍😍😍🤪

بابا تو دیگه کی هستی   

زمانی پخته میشوید که میفهمید نیازی نیست به هر چیزی واکنش نشان دهید یا به هر حرفی پاسخ دهید

شوهرت چقدر تو وزندگیتون رو دوست داره؟به نظر من با یکی از بزرگترها صحبت کن بگو مشکلاتت رو تا باهاش حرف بزنه ازکسایی که بچه ندارن و دارن حسرت میخورن بهش بگو همین چندوقت پیش ماهواره اذربایجان یه زن و مرد تقریبا۶۰ساله خودشون رو بخاطر بچه کشته بودن چون هدفی برای زندگی نداشتن۰بهش بگو من انگیزه میخوام من بفکرسروسامان دادن زندگیم میخوام بچه بیارم درضمن توهم پیشگیری نکن وسعی کن توی مدت زمان تخمک گذاری باهاش گرم بگیری عزیزم

شوهرت چقدر تو وزندگیتون رو دوست داره؟به نظر من با یکی از بزرگترها صحبت کن بگو مشکلاتت رو تا باهاش حر ...

ممنون عزیزم از راهنماییت.ولله واقعا نمیدونم الان چقدر دوستم داره. اینقد این دو سال به خاطر بچه غر زدم و با هم اختلاف داشتیم جفتمون عصبی شدیم. اوایل ازدواج خیلی بهتر بود . در مورد بزرگترا من یه کاری کردم که نمیدونم درسته یا نه اما به هیچ کس حتی خانواده ها نگفتم که بچه میخوام. هر وقت صحبت شده دقیق حرف شوهرم رو زدم که حالا عجله ای نیست و اینا. فقط خدا میدونه چه جوری دارم صورتم رو با سیلی سرخ میکنم. چون میترسم اگه اقدام کنم و بچه دار نشم کلی تحت فشار قرار بگیریم خصوصا که شوهرم تک فرزنده

شوهر من بچه دوست داره ولی خیلی به بچه گیر میده اگه جای بریم یامهمون بیاد هم که کلابابچه درگیره خیلی بچه رو اذیت میکنه من همیشه بخاطر این موضوع باهاش درگیرم الان بازم میخواد بچه بیاریم ولی من قبول نمیکنم به این قسمتش هم فکر کن اگه بچه نخوادوبه زور بچه داربشین بعدی دنیا اومدن شاید اخلاقش هم با توهم با بچه بدبشه

ممنون عزیزم از راهنماییت.ولله واقعا نمیدونم الان چقدر دوستم داره. اینقد این دو سال به خاطر بچه غر زد ...

نه عزیزم بعدا اگه شوهرت خواست که بچه بیارین ولی خدای نکرده تونتونی میدونی خانواده ی شوهرت چقدراذیتت میکنن بهتره یری به مادرش بگی

ااا شبيه تستره😂😂 تخم ميزاريم توش جوجه تحويل ميگيريم؟؟؟

دیدیش؟؟؟🤣🤣🤣🤣🤣

زودی حذف کردم... 

فرزندم را نذر یاری قیام تو میکنم،او را برای ظهور نزدیکت برگزین و حفظ کن💜 بالاخره خدای مهربون به منم یکی از فرشته هاشو داد. پسر قشنگم نه من تو رو دیدم نه تو منو ، ولی روزی که همو ببینیم قطعا منو میشناسی ، صاحب صدایی رو که هر لحظه قربون صدقه ت میره و برات لالایی میخونه ، کسی که ۷ساله شب و روزش تویی. سپردمت به اون خدایی که تو اوج ناامیدی تو رو بهم داد.  مرسی که اومدی💚  ای آن که دوست دارمت اما ندارمت.بر سینه میفشارمت اما ندارمت.. ای آسمان من که سراسر ستاره ای.تا صبح میشمارمت اما ندارمت.درعالم خیال خودم چون چراغ اشک.بر دیده میگذارمت اما ندارمت.میخواهم ای درختِ بهشتی ،درختِ جان.در باغ دل بکارمت اما ندارمت..میخواهم ای شکوفه ترین ،مثل چتر گل.بر سر نگه دارمت اما ندارمت💔 إِنَّ مَعَ العُسرِ يُسرًا(آری) مسلّماً با (هر) سختی آسانی است، ۲8)يَا عِمَادَ مَنْ لا عِمَادَ لَهُ يَا سَنَدَ مَنْ لا سَنَدَ لَهُ يَا ذُخْرَ مَنْ لا ذُخْرَ لَهُ يَا حِرْزَ مَنْ لا حِرْزَ لَهُ يَا غِيَاثَ مَنْ لا غِيَاثَ لَهُ يَا فَخْرَ مَنْ لا فَخْرَ لَهُ يَا عِزَّ مَنْ لا عِزَّ لَهُ يَا مُعِينَ مَنْ لا مُعِينَ لَهُ يَا أَنِيسَ مَنْ لا أَنِيسَ لَهُ يَا أَمَانَ مَنْ لا أَمَانَ لَه خدايا بلاء عظيم گشته و درون آشکار شد و پرده از کارها برداشته شد و اميد قطع شد و زمين تنگ شد و از ريزش رحمت آسمان جلوگيرى شد و تويى ياور و شکوه بسوى تو است‏ و اعتماد و تکيه ما چه در سختى و چه در آسانى بر تو است
2706