2726
عنوان

خانم خوشگلایی که حس میکنن زندگیشون سرد شده بیان یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 1317726 بازدید | 33785 پست
این چند وقت پیش اومده که اون ذات هارم دلش میخواد حنجرشو بجوئه. انقد دندونانو بهم فشار میدم از حرص که ...

سلام عزیزم ، حرفات خیلی قشنگه ، به خدا دارم میخونم و اشک میریزم ، میشه منو راهنمایی کنی؟من و همسرم هردومون قبلا ازدواج کردیم و جدا شدیم ، همسرم از زن قبلیش یه بچه داره که وقتی چندروزه بوده از زنش جدا میشه و اونم بچه رو میبره ، همسرم فقط دو سه بار اون بچه رو تا قبل از ازدواج من دیده و از وقتی ازدواج کردیم دیگه ندیدش چون زن سابقش و خانوادش مخالف دیدنشون بودن ، وقتی ازدواج کردیم یک ماه اول همه چیز خوب بود ولی بعداز یک ماه دیدم شوهرم خیلی هیزه ، هرجا میریم بند میکنه به یکی ، یا حتی تو خیابون راه میریم دایم چشم چرونی میکنه ، دلم خیلی میشکنه ، مادرشو خواهراشم هی اسم زن سابقشو جلوی من میارن میدونن من غصه میخورم ، حتی وقتی باردار بودم مادرش یه سیدی عکس اورد خونمون گفت من دی وی دی ندارم آوردم اینجا ببینم چیه، درصورتی که روش نوشته بود تولد ۶۰ سالگی و خوب میدونست توش چیه ، تا گذاشتش دیدم عکسای تولد پدرشوهرمه که توش شوهرم با زن سابقشه ، با اون حال بارداریم مردم از غصه ، شوهرمم تا عکس اون زنو دید چشماش پرشد اشک و خودشو جمع و جور کرد و سی دی رو درآورد، شوهرم خیلی عاشقه اون زن بوده ولی میره دنبال اعتیاد اون زنم ولش میکنه ، هنوزم اگر اون بگه برگرد مطمئنم مارو ول میکنه میره ، هنوزم همه چیزش اونه ، من الان دخترم سه سالشه ولی انگار همیشه تو سایه ی زن قبلیشم ، بیرونم که میریم دائم باید چشم بندازم ببینم داره کجارو دید میزنه ، کلی با بدبختی یه پول کمی جمع کردیم همیشه میگه این برای زندگیه هردومونه ولی دیشب بعداز یه دعوای مفصل قهر کرد رفت و اون پولارم برد ، باورت نمیشه وقتی فکر میکردم دوباره بخوام جدابشم تمام بدنم میلرزید فقط اشک میریختم ،از ترس اینده ی دخترم زنگ زدم هزاربار التماسش کردم تا برگشت ، خیلی دلم شکست ، وقتی اومد البته مثلا محبت بهم کرد ولی فقط تظاهره ، رابطه جنسی هم فقط ماه اول عروسیمون داشتیم ، از اون به بعد ماهی یکبار یا دوماهی یکبار ، اصلا سمتم نمیاد ، چندروز پیش رفتم کلی لباس لختی خریدم آوردم تو خونه پوشیدم ولی اصلااااا توجه بهم نکرد، یعنی حتی تحریکم نشد درصورتیکه این ادم تو خیابون یکی روسریش یه کم باز بشه تا اونجا که میتونه دیدش میزنه ، توروخدا راهنماییم کن چیکار کنم این زندگی جهنمی درست بشه ، چیکار کنم عشق اون زنو از سرش بیرون کنه ، دست از چشم چرونی برداره ، بچسبه به زندگیمون ، نمیخوام دخترم آواره بشه ، توروخدا راهی به ذهنت میرسه راهنماییم کن ،سیاستی به ذهنت میرسه بهم بگو

و خدایی که در این نزدیکی است.....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من‌ خیلی وقت پیشا این تایپیکو میخوندم .اون موقع خواننده خاموش بودم بعد ب خاطر این تایپیک عضو شدم اما‌ خب دیگ تایپیک فعال نبود ....الان وضع زندگیم خیلی بد شده خواستم از اول تایپیکو دوباره بخونم ...خیلی خوشحالم ک بازم فعالید

من دوباره شروع کردم ب خوندن تایپیک و تا حدودی ب تو صیه هاتون عمل کردم و خوب تاثیرات خوبیم داشته برام.ولی خوب مشکل اصلی من کمک مالی شوهرم ب خانوادشه یعنی با اینک پدر شوهرم با زنشستس و حقوق بگیر اما شوهرم حتی اگ شده از ما میزنه ب خاطر اونا واینک کلا ازشون حرف شنویی داره ...البته منم از زمانی ک دارم تایپیکو میخونم خدار رو شکر دیگ گلایه ایی نمیکنم از خانوادش با اینک خیلی حالم بده میشه نظرتون بگید و کمکم کنید ممنون میشم

بلاخره پیدا کردم 👋سلام منم اومدم😊

دعاکن خونه داربشم یه خونه ی بزرگ یه حیاط درندشت میخوام بادستای خودم توحیاطش درختای زردآلو وسیب بکارم انقدرگل بکارم توباغچه هاش که عطرشون همسایه هارو دیوونه کنه دعاکن برام🌷🌷🌷🌷🙏🙏

سلام چراهیچ پست جدیدی نیست؟؟

دعاکن خونه داربشم یه خونه ی بزرگ یه حیاط درندشت میخوام بادستای خودم توحیاطش درختای زردآلو وسیب بکارم انقدرگل بکارم توباغچه هاش که عطرشون همسایه هارو دیوونه کنه دعاکن برام🌷🌷🌷🌷🙏🙏
2706