2726
عنوان

خانم خوشگلایی که حس میکنن زندگیشون سرد شده بیان یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 1317721 بازدید | 33785 پست
ای جانم  به زودی آشتی میکنیین احساس میکنم الان وضعتون جوری شدی که رو در رو نمیتونین مشکلتون ر ...

کلی ازت انرژی گرفتم خیلی باحالی خیلی دمتگرم همیشه همینطوری سالمو پر انرژیو  جذاب بمونی 

میشه برای حاجتم حمد بخونی گلی؟

منم همین مشکل و دارم خدایا

چند وقته دارم باهاش دست و پنجه نرم میکنم

امیدوارم به نتیجه مثبت برسم

وگرنه ....  

خدایا ،،میشه نگاهم کنی ، راحت بشه زندگیم چشم برندار از من ، میپاشه زندگیم                         خنده بر لب میزنم تا کس نداند راز من.                   ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت.                         نه اینکه حرفی نباشد،،، هست،خیلی هم هست....اما دل شکسته ها میدانند،غم ک به استخوان برسد،میشود سکوووووت.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام گلی خانوم من الان نامزدم شرایطشم ندارم که پیش نامزدم باشم ارتباطمون همین اس ام اسو زنگ زدناس می ...

سلام دوست عزیز

تا جایی که امکانش هست سعی کنید با تماس تصویری باهم حرف بزنید

چون با اسمس و تلفنی، خیلی سوء تفاهم پیش میاد

اتفاقی که خودم تجربه کردم و کلا رابطمون بهم خورد!

سلام دوست عزیز تا جایی که امکانش هست سعی کنید با تماس تصویری باهم حرف بزنید چون با اسمس و تلفنی، خ ...

تصویری ام حرف میزنیم ولی همیشه میره پیش خونوادش بامن حرف میزنه من خجالت میکشم نمیتونم حرفامو بگم یبار بهش گفتم عصبی شد گف مگه چی میخوای بگی همینه که هست 

تصویری ام حرف میزنیم ولی همیشه میره پیش خونوادش بامن حرف میزنه من خجالت میکشم نمیتونم حرفامو بگم یبا ...

چه بد 😕

با این برخورد و واکنشش آدم انتقادی یا نظری بهش داشته باشه میترسه دفعه ی دیگه مطرح کنه 😑

_یا سعی کن در آرامش باهاش حرف بزنی و بگی در زندگی متاهلی منیت معنایی نداره و باید به خواسته های همدیگه احترام بذاریم/ یعنی چی همینه که هست!🤨

_یا یک تجدیدنظری در انتخابت بکن!

[QUOTE=171421783]چه بد 😕 با این برخورد و واکنشش آدم انتقادی یا نظری بهش داشته باشه میترسه دفعه ی دیگه مطرح کنه 😑 ...[/QUبمن میگه ادمی نیستم که شبوروز بشینم ابراز علاقه کنم یبار گفتم امیدوارم بفهمی میگه من سخت ترین عذابم دوران نامزدیمه عروسی کنم بهتر میشم الان همش عصبی ام که نمیتونم باهات باشم یا ببینمت همش یا کنارم باشی 

[QUOTE=171421783]چه بد 😕 با این برخورد و واکنشش آدم انتقادی یا نظری بهش داشته باشه میترسه دفعه ی دی ...

بنظرم درمورد این حرفهاش و شناختی که پیداکردی

قبل از زیر یک سقف رفتن حتما حتما با یک مشاور صحبت کن

تا با توجه به تجربه اش راهنماییت کنه شوهرت چه سبک شخصیتی داره و بهترین روش تعامل باهاش چیه

پیشنهاد میکنم کتاب مهارتهای زندگی زناشویی از دکتر مک کی حتما بخونی، درمورد شیوه های صحیح تعامل و ارتباط هست.

و کتاب "حال خوب باهم" که اونم درمورد ارتباطات هست و عالیه👌🏻👌🏻👌🏻

سلام عزیزم 

@گلبوته__خانوم    

اومدم بهت تو خصوصی پیام بدم متوجه شدم نمیشه واسه همین اینجا پیام میدم

من همین الان عضو شدم تا فقط بهت بگم امشب یه شب رویایی بود برام

اتفاق بزرگی نبود اما برای من خیلی خاص بود

همسرم امشب یهو تبدیل شد به یه همسر پایه و بخاطر من کاری کرد که اصلا ازش انتظار نداشتم!!!

انقدر ذوق کردم که تو دفتر خاطراتم نوشتم

شیش ماه پیش اتفاقای بدی تو زندگیمون افتاد بین قلبامون فاصله افتاد دلخوریا زیاد شد

شیش ماهه دارم دونه دونه تاپیکاتو میخونم هرشب ده بیست صفحه

و امشب شد یکی از اون چیزایی که میخواستم

اومدم ثبت نام کردم تا بهت بگم ممنونم ازت بابت مهربونیت که برای همه آرامش میخوای

ازت سپاسگزارم و برات ارزوی دل شاد و تن سالم رو دارم.

مبینا هستم
آدم خسیس پول نمیده واسه سیستم ماشین پس خوشحال باش که خسیس نیست این یه مورد خوب وقت دعوا به اوج رسی ...

خوش بحالت.کاش منم میتونستم یاد بگیرم و خودمو تغییر کنم،اما عیب و ایرادام زیاده😔😔

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!
2706