2737
2734
عنوان

خانم خوشگلایی که حس میکنن زندگیشون سرد شده بیان یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 1319002 بازدید | 33785 پست

دوستان من وقتی حس میکنم مادر بدی هستم میام اسن تاپسک تا حالم خوب بشه

من خیلی بد سر پسر داد میزنم.پسرم ۲ سال ونیمشه..خیلی وقتها هم زدمش.بلد نیستم باهاش بازی کنم و حرف بزنم باهاش...فکر نمیکردم اینقدر مادر بدی باشم

💝خدایا پسرم تمام زندگیه منه..شکررت که برام حفظش میکنی..شکرت که دارمش💝

لایکم کنید لطفا

تاکه بودیم نبودیم کسی کشت مارو غم بی همنفسی تا که رفتیم همه یار شدند خفتیم همه بیدارشدند قدرآیینه رو بدانید که هست نه درآن وقت افتادو شکست😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4489349/خانوم-خوشگلایی-که-حس-میکنن-زندگی-و-رابطشون-رو-به-سردی-رفته-بیان-اینجا

‏همه فکر میکنن من رازدارم ولی واقعیت اینکه من یادم میره چی گفتین🤦🏻‍♂️😂

سلام به همه خسته نباشید بهتون تبریک میگم بخاطر اراده قوی و پشتکارتون 

من مثل همه شما به مشکل خوردم که خودمو مقصر میدونم خیلی اشتباه کردم ولی خیلی وقته پشیمونم هی تصمیم گرفتم درست کنم نتونستم به کمک احتیاج داشتم شرایط مشاور رفتنم نداشتم هی تو نت دنبال راه بودم که پیامای گلبتونه خانوم رو دیدم که چقدر تلاش دارن میکنن فک کرردم همونجایی ک میتونم رو کمکشون حساب کنم اینجاس 

۱۷ سالمه اسمم مریم دوسال با یکی دوس بودم واقعا واقعا عاشق هم هستیم یه عشق واقعی ۳ ماهه نامزد کردیم همش داریم بحث میکنیم دعوا میکنیم کمش یه روز درمیون بحث داریم هی میگیم اخه ما که میتونیم خوب باشیم و خیلی هم همو دوس داریم چرا باید انقد همو اذیت کنیم واقعا دیگه خستم بیشتر از خودم چون اکثرا من دعوا را میندازم رفتاری رو بلدم ولی وقتی تو شرایطش قرار مبگیرم نمیتونم کنترل کنم یا مثلا سر هیچی بحث را میندازم میخام کمکم کنید همراهیم کنید درست بشه همسرم واقعا عاشقمه ولی دارم میبینم اگه اینجور پیش بره ازم سرد میشه😔😔😔

2738

بچه سوال ! من اینجوریم یا شما هم اوایل نامزدی و ازدواج اینجوری بودنین...

هی حس میکنم نامزدم به بقیه خیلی توجه داره درحالی ک میدونما خیلی دوسم داره 

مثلا هی با خاله هاش خیلی صمیمی هس و با خواهرش حس میکنم بیش از حد گرم میگیره بهشم میگم چرا اینطوری هستی میگه خب اخلاقم اجتماعی هس میگم خب پس چرا با من تو جمع مث اونا صمیمی نیستی این فکرا دیونم کردن😭😭😭😭چون ما خودمون زیاد حرف نمیزنیم خانوادگی و اکثرا فامیلامون کم صحبتن اونا اونجور نیستن ولی در کل احساس میکنم خیلی با همه گرم میگیره منم با جنس مذکر کار ندارم فقط میگم با جنس مخالفت چرا زیاد صمیمی میشی مثلا هی به خاله هاش میزنگه هی به خواهرش زنگ میزنه میشینن حرف میزنن میخندن یا مثلا وقتی منو خواهرش یجاییم احساس میکنم به اون بیشتر از من توجه داره وقتی میخاد حرف بزنه با لبخد نگاش میکنه یا مثلا با اون زیادتر حرف میزنه یا از مادرش شنیدم قبلا موهای خواهرشو از حموم میومد سشوار میکشید شبا باهم میخوابیدن تا نصف شب حرف میزدن من اصلا حساس نبودم ولی این رفتارا و حرفا باعث شد شدیدا حساس بشم ک خودم بدجور دارم اذیت میشم خیلی الان دیگه جوری شده دوس ندارم برم خونشون ک خواهرش و خاله هاش بیان باهاش گرم بگیره من حرصم در بیاد همه اخلاقاش مردونه و سرسنگینه ها اخه نمیدونم تو این مورد چرا اینجوریه مثلا یبارم قبل نامزدی دستشو گزاشته بود رو دست خالش عکس گرفته بود فرستاد برام قاطی کردم و اینم بگم دوستا من هیچوقت فکر بد نمیکنما چون اصلا اونجور ادم نیس خیلیم اعتماد دارم بهس و مومنم هس ولی خب وقتی میگم اینجور نکن میگه محرمن دیگه چبمیشه مگه من میگم فقط جنس مخالفی ک بهس توجه میکنه و باهاش گرم میگیره من باشم و مادرش مگه بد میگم؟

2706