2733
2734
عنوان

خانم خوشگلایی که حس میکنن زندگیشون سرد شده بیان یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 1318738 بازدید | 33785 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام به گلبوته خانوم عزیز خداقوت بانو من خواننده خاموش تمام تایپک هاتون بودم چرا اون تایپک شروع دوبا ...

نمیدونم 

خودم خیلی ناراحتم 

‏همه فکر میکنن من رازدارم ولی واقعیت اینکه من یادم میره چی گفتین🤦🏻‍♂️😂
وای گلبوته جون امکان داره دوباره این تایپیک رو بذاری؟؟؟خیلی عالی بود  خیلی ناراحتم تعطیل شده..

بزن رو اسمم برو تو تاپیکی که امروز زدم 

اونجا نی نی یار هارو تگ کن لطفا 

‏همه فکر میکنن من رازدارم ولی واقعیت اینکه من یادم میره چی گفتین🤦🏻‍♂️😂
2738
شیلا جون من خیلی برات ناراحتم ازین که این همه عشق میدی به همسرت ولی سردی میبینی دلم به درد میاد عز ...

سلام  من قبلا شوهرم‌خیلی لجباز بود وتا تقی به توقی میخورد قهر میکرد گاهی مقصر خودش بود ولی بازم قهر میکرد منم برا اینکه غرورم ونشکنم وهم اشتی کنیم شب که میخوابید ولی میدچنستم که خواب نیست یواش به حالت اینکه دارم یواشکی میام میرفتم وبوسش میکردم ویه کم نفس عمیق میکشیدم یعنی دارم بوت میکنم ودستاش واروم اروم نوازش میکردم جوری که مثلا نمیخوام بیدار بشی بعد یواش برمیگشتم سرجام وجوری جابه جا میشدم یعنی خوابم نمیبره چون عادت داشتم دستش زیر سرم باشه وپام توپاش  اکثررررر اوقات جواب میداد یا همون شب میومد بغلم میکرد یا فرداش دیگه سردتر شده بود وراه نفوذ راحت تر

بچه ها یه سوال دارم ؟من خیلی بچه دوست دارم شوهرمم همین طور ،ما پنج ساله ازدواج کردیم و من ۲۸ سالمه و ...

برا منم قبول نمیکرد یه روز بهش گفتم اگه الان بچه دار بشیم موقعی که بچمون میشه 20 سالش تو میشی 50 سالت اونوقت رابطتون خیلی سخت میشه اونم ترسید تصمیم گرفت بچه دار شیم

2706