2726
عنوان

خانم خوشگلایی که حس میکنن زندگیشون سرد شده بیان یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 1316860 بازدید | 33785 پست

[QUOTE=136549656]عزیزم چندسالته و چندساله ازدواج کردی؟؟؟

۲۶ سالمه ۷ سال ازدواج کردم

خدایا شکرت😍خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم؛ بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم؛ بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛ بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم؛ بابت هر گره که به دستم کور شد و مقصر را تو دانستم؛ مرا ببخش .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم درخواست دوستی بهت دادم اگه دوست داری حرف بزنی تو خصوصی و اینجا نمیتونی 

قبول کردم

خدایا شکرت😍خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم؛ بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم؛ بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛ بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم؛ بابت هر گره که به دستم کور شد و مقصر را تو دانستم؛ مرا ببخش .
2728

سلام میشه لایکم کنید که تا پیک رو پیدا کنم

😍😍😍 خواستن توانسته 😍😍😍        😍ممنونم از تا پیک بامداد خمار (الهه جون و بچه های خوب تاپیک ) عاشقتمونم😍             😀 تاریخ شروع رژیم آذر98😀                      وزن اولیه 80 😯 وزن فعلی53/800😀          وزن هدف 52😍    من میتوانم 💪💪

بچه ها یه سوال دارم ؟من خیلی بچه دوست دارم شوهرمم همین طور ،ما پنج ساله ازدواج کردیم و من ۲۸ سالمه و شوهرمم ۳۲ سالشه .

هر کاری میکنم راضی نمیشه بچه داربشیم و همش میگه بچه نمیخوام..چیکارکنم؟؟؟

واسع خودم قانون گذاشتم که دیگه راجبه خانوادش حرف نزنم مثلا دیگه هی نمیمرسم امروز کی بهت زنگ زد ؟ ما ...

حرفات درسته بخدا، ولی اگر بخاطر یه درخواستی ک نتونی براش انجام بدی تموم اینکارا رو زیر پاش له کنه اونوقت چی، الان من یه مشکل دارم و واقعا دارم ازش سردی میبینم ک خیلی ناراحتم میکنه ، یعنی چشمشو روی همه خوبی ها بسته اصلا ک ن من زنشم ، یا تو گوشس یا تلویزیون یا کلا سکوت، بخدا اینا درد آوره😔😔😔😔

دوستان لطفا کمکم کنید من الان خیلی فکرم درگیره نمیتونم درست فکر کنم، اینجور مواقع هر دختری دلش به پدرومادرم خوشه که من متاسفانه چند سال پیش هر دورو از دست دادم بچه ها من 33 سالمه، عمران خوندم ولی خانه دارم، مادر دوتا بچه ۶ساله هستم، همسرم 9 سال از من بزرگ‌تره ازدواجمون هم سنتی بود،با مشکلات ریز و درشت زندگیم کاری ندارند الان فقط موضوع خیانته که تصمیم گیری برام سخت شده،اوایل بارداریم متوجه رفتارهای مشکوک همسرم بودم ولی خیلی سماجت نکردم چند ماه بعد زایمانم متوجه شدم شوهرم با کسی در ارتباطه، کلی خواهش و ابراز ناراحتی که از همکلاسی های دانشگاهمه خودش خیلی دنبالمه من اصلا تمایلی بهش ندارم و از این قبیل حرف‌ها، بهش فرصت دادم درست چند وقت بعدش میدونم کارم درست نبود ولی تلگرامشو تو آی‌پدم وارد کردم متوجه شدم با یک نفر از همکارا در حال چته، وقتی به روش آوردم خیلیییی ابراز پشیمونی کرد و علتشم افسردگی که داره و یه سری دلایل بی معنی بهش گفتم که آخرین فرصتیه که بهت میدم 

امروز اتفاقی گوشیشو که دست دخترم بود باز کردم با یه شماره ای که به نام مرد ذخیره شده بود عشقم، نفسم و از این حرف‌ها  ، دنیا رو سرم خراب شد الان واقعا به این مرد میشه اعتماد کرد الانم بگذرونم سال‌های بعد اعتباری بهش هست؟ از یک طرف نگران آینده بچه هامو، از یک طرف نمیدونم اگر طلاق بگیرم از حقوق پدر و مادرم میتونم استفاده کنم ؟ میترسم دوباره بهش اعتماد کنم، البته اینم بگم شوهرم در مجموع آدم خوبیه، تو کارهای خونه کمک میکنه، در جمع خانواده اش حامیه خوبیه، تمام حقوقش دست منه، در کنار این خوبی‌ها ولی انگار هیچ وقت با من و بچه ها خوشحال نیست بارها بهش گفتم این موضوع رو میگه بخاطر مریضی اعصابمه، ولی الان فکر میکنم دلیلش چیز دیگه هست

دوستان لطفا بگید چیکار کنم نمیدونم خودم

به امید خدا که زندگیتون درست بشه    اما اگر پدر مادر تون حقوق بازنشستگی داشتن بعد طلاق دختر     دختر میتونه درخواست بده و بعد مرگشون بحساب دختر ریخته میشه 

عزیزی که امضامو میخونی لطفااا  برا آرامش و دلخوشیم دعا کن ❤️ممنونم 
اولین کتابی که بهتون معرفی میکنم که بسیار به هدف تاپیک نزدیکه و دوست عزیزم شیلان به هممون معرفی کرده ...

سلام به گلبوته خانوم عزیز خداقوت بانو من خواننده خاموش تمام تایپک هاتون بودم چرا اون تایپک شروع دوباره تعطیل شده ؟

2706