2737
2739
عنوان

خانم خوشگلایی که حس میکنن زندگیشون سرد شده بیان یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 1319116 بازدید | 33785 پست

🔻آدم‌های امن چه کسانی هستند؟!

🔹آدم های امن، افرادی هستند كه همه چیز را می‌توانی بهشان بگویی و بدون اینکه قضاوت یا تحقیرت کنند، میتوانی کنارشان احساس بودن کنی...

🔸این‌ها تا لباسی تازه تنت ببینند، نمی‌پرسند از کدام مغازه خریدی؟ مارکش چیه؟ چند خریدی؟

می‌گویند: چقدر قشنگه، بهت می‌آید، من عاشق این جنس ژاکتم.

🔹از سفر که برگردی، نمی‌پرسند با کی و چرا رفتی؟ اسم هتلش؟ چه‌قدر هزینه شد؟

می‌گویند: خوش گذشت؟ سرحال شدی؟ چه خوب که سفر رفتی.

🔸دانشگاه قبول شوی، نمی‌پرسند شهریه‌اش چه قدره؟ وای چقدر دوره!

می‌گویند چه رشته‌ای به سلامتی؟ این رشته بازار کار خوبی دارد، اگر تلاش کنی.

🔹مشغول کاری تازه‌ شوی، نمی‌پرسند حقوقت چه قدره؟ اسم شرکتش چیه؟ جایش کجاست؟

می‌گویند شغلت را دوست داری؟ صاحبکارت یا همکارهایت آدم‌های خوبی هستند؟ این‌جور شغل‌ها جای پیشرفت دارد. ایشالا موفق میشی.

🔺آدم های امنی باشیم و با آدم‌های امن معاشرت کنیم👌😊

‏همه فکر میکنن من رازدارم ولی واقعیت اینکه من یادم میره چی گفتین🤦🏻‍♂️😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@shomali68    

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین ، چون شیعه نیستن علیه توسل کردن میگن  !!! حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی
2728
#همسرونه ✅عزیزان فراموش نکنید یکی از مهم ترین وجوه ابراز خودتون عشقتون نشون دادن سلیقه تون هست  ...

من غذا درست ميكنم شوهرم تشكر نميكنه 😒چيكار كنم كه اينكارو بكنه خيلي دلم ميخاد بعد از ساعت ها غذا درست كردن بهم بگه مرسي بهش هم گفتما اما نميگه

دلم ميخاد بگه خوشمزه بود اما ميگه هروقت مشكلي داشت بهت ميگم 

نه نه نه  من اصلا همچین حرفی نزدم  من بارها گفتم خودتون ملکه باشین ولی شوهراتون رو پادشا ...

آره‌ببخشید.استاد😥😓🤕

خدایا‌مارو‌به‌زندگی‌چرکولکی‌قبلمون‌برگردون😫
2738

سلام به همگی. من چند روز پیش با این تاپیک آشنا شدم و تو همین چند روز ۴۵۰ صفحه خوندم چون دیگه درگیر زندگی ها شده بودم و میخواستم ببینم خانمهایی که مشکل داشتن چیکار کردن . چیزی که برام عجیب بود مشکلات تازه عروسها بود مشکلاتی که فکر میکردم دیگه این روزها و تو نسل جدید و تحصیلکرده وجود نداره مثل بددهن بودن و دست بزن داشتن و تهدید کردن و خرجی ندادن و... راستش خیلی خیلی ناراحت شدم که زنهای سرزمینم هنوز درگیر مشکلات جامعه مردسالار هستن. جامعه مرد سالار در عین حال که به مرد میگه فقط تو مهم و قابل احترامی از زن یه موجود طفیلی و وابسته و نالان میسازه که همیشه احساس بیچارگی و بدبختی میکنه. من دهه شصتی هستم و ده ساله ازدواج کردم. خدا رو شکر مشکل خاصی تو زندگیم ندارم هر مشکلی هم پیش بیاد خودم آستینهام رو بالا میزنم و حل میکنم. ساده تر بخوام بگم اصلا خیلی از مسائلی که شاید برای بقیه مشکل به حساب بیاد برای من بی اهمیته. فکر کنم با معیارهای استارتر عزیز یه ملکه به حساب بیام ولی من هم از روز اول ملکه نبودم . البته که از بچگی دختر مغرور و سرسخت و جاه طلب و مستقلی بودم ولی روزگار بهم یاد داد که بی تدبیر راه به جایی نمیبرم. شانسی که آوردم از بچگی یه زن مدیر و توانا مثل خاله ام و یه زن عاقل و صبور مثل مادرم در کنارم بودن که مقایسه کنم و یاد بگیرم و نهایتا بشم اون چیزی که الان هستم. البته سرنوشت هم برام کم نذاشت و انقدر از زمین و اسمون برام بارید که کوله بارم پرشد از شکست و تجربیات تلخی که قبلا از یادآوری اش اشک می ریختم ولی الان چراغ راهم شده. شکستهایی که در نهایت بهم یاد داد همه چیز از دوست داشتن خودم شروع میشه. بهم یاد داد عزت نفس به قیافه گرفتن و ادا و اصول نیست . عزت نفس رضایت درونیه. وقتی که واقعا و با تمام وجود از خودت رضایت داشته باشی و با خودت به صلح برسی میبینی که رفتار بقیه چقدر بی اهمیت میشه و بعد در کمال تعجب میبینی که دیگرانی که تا دیروز داشتن عذابت میدادن دارن خودشون رو با تو تنظیم میکنن. دوستان خوبم لطفا از هدف اصلی تاپیک دور نشیم. ملکه بودن فقط به آراستگی و لوندی نیست. زنی که فقط عشوه گری میکنه جذابیتش مثل یه رقاصه که تا وقتی روی سنه همه براش سر و دست میشکونن ولی پایین سن بدترین توهینها و شوخیها در انتظارشه. درسته که یه ملکه همیشه لباس تمیز و آراسته میپوشه، بوی خوب میده؛ غذای خوب میخوره ؛ قشنگ صحبت میکنه و...اینها برای ملکه بودن لازمه ولی کافی نیست. جذابیت واقعی یه ملکه به قدرتشه؛ به مدیریت و تدبیرشه ؛ به علم و سوادشه. خودتون رو از درون غنی کنید؛ مستقل باشید؛ بی نیاز باشید ؛ بزرگوار باشید؛ خوش صحبت باشید؛ به وقتش ملیح و به موقع اش قاطع باشید و در نهایت خوش پوش و تمیز و آراسته باشید و ببینید که چطور همه چی تغییر میکنه و دنیا به کامتون میشه.

من مدتهاست دارم تمرین میکنم که خودم رو دوست داشته باشم . به خودم همون قدر اهمیت بدم که از اطرافیان انتظار دارم. همون قدر عشق بدم که از بقیه توقع دارم. همون قدر احترام بذارم که خودم رو لایق اش میدونم و برای اینکه به این درجه از ارزش برسم دارم سعی میکنم به خود ایده آلم نزدیک بشم.

عزیزم من درد دلهای شما رو تو پست های یه سال پیش خوندم و یه جاهایی از دستت خندیدم و یه جاهایی برات غص ...

عزیز دلم ممنون 💔😓 با ارزوی بهترینا برای شما 

اگر به شما بگویم ده سال بعد زندگی شما دقیق مثه امروز است بعید است زیاد خوشحال شوید  پس چرا تا این حد از تغییر میترسید؟  

عاقا ما زندگیمون مدتی بود سرد شده بود از وقتی باردار شدم گرم شد لامصب😆

واس بچمم خوب نیس زیاد شیطونی کنیم

مَن به قربانِ خدا..! چون که مَرا غمگین دید ..بَهرِ خوشحالیِ مَن در دِلَم انداخت تو را...؛                    الهمصل علیمحمّدو آل محمّد و عجل فرجهم
2706