2410
2553
عنوان

خانم خوشگلایی که حس میکنن زندگیشون سرد شده بیان یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 1313053 بازدید | 33784 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

روز همگی بخیر یه سوال دارم چجوری شوهر جذب کنیم وقتی فقط اگه به حرفاش گوش کنیم همه چیز خوبه خواسته ها و توقعات بیجا که غرور آدم از بین میره و تحقیر میشی و خودت هیچی شوهر من لمسیه ولی نمی خوام حالت باج دادن پیدا کنه بعد از رابطه هم هیچی انگار وظیفت بوده چجوری هم ملکه باشم هم به خواسته هاش توجه کنم

سختی های زندگی بی حکمت نیست و پشت مشکلات و سختی های زندگی حکمتی الهی نهفته است که شاید بر ما پوشیده باشد
عزیزم همسر من ساعت ۱۲ شب میاد از مغازه و ما بعدش تازه شام میخوریم  دسر میخوریم فیلم میبینیم ب ...

سلام عزیزم، من امروز با تاپیکتون آشنا شدم،دارم از اول میخونم، خوشحال میشم منو هم تو جمعتون بپذیرین.
عزیزم ممنون میشم منو راهنمایی کنین که چه جوری ساعت سه به بعد می‌خوابین وصبح زود بیدار میشین، چیکار کنم که کم بخوابم و تو روز سرحال و پرانرژی باشم و با بچه هامم خوش اخلاق وبا حوصله باشم

اللهم عجل لولیک الفرج
2720
روز همگی بخیر یه سوال دارم چجوری شوهر جذب کنیم وقتی فقط اگه به حرفاش گوش کنیم همه چیز خوبه خواسته ها ...

عزیزم‌شوهر‌منم‌همینه‌

شما‌الان‌فقط‌باید‌در ظاهر نشون‌بدی‌که‌هرچی‌اون‌بگه‌انجام‌میدی‌ولی‌باسیاست‌و آروم.آروم‌افسار.بگیر‌دست‌خودت

فقط‌اینو‌بدون‌که‌با‌نه‌گفتن‌ولجبازی‌باهاش‌کاری‌از‌پیش‌نمیگیری

بگو‌آره‌هرچی‌شما‌میگی‌ولی‌من.فکر‌میکنم‌اگه‌این‌راهم‌امتحان‌میکردیم‌بد‌نبود‌ولی‌بازم‌هرچی‌شما‌بگین😉

خدایا‌مارو‌به‌زندگی‌چرکولکی‌قبلمون‌برگردون😫
مخصوصا من خ باباییم آنفولانزا گرفته دعا کنید زودتر حالش خوب بشه شوهرم خودش باهام تماس گرفت امروز حال ...

خیلی خوبه که 

باز انقدر معرفت داشته زنگ بزنه.

من اگه به همسرم میگفتم واویلا میشد.

این نیز بگذرد...                                                       
گلبوته عزیزم ممنونم که جواب تک تک پست هامو دادید من از امروز شروع میکنم دیگه تحت هیچ شرایطی درمورد خ ...

خواهش میکنم عزیزم 

خب این پیامتون منو کمی امیدوار کرده 

انشاالله با صبوری میتونی به وقتش زندگیتو تغییر بدی 

دوری باعث ارامشتون میشه ولی اینکه اصلا رفت و امد نکنی بیشتر باعث کینشون میشه 

پس اگر تو یه شهر قرار باشه زندگی کنید هر ده روز یا هفته ای یک بار با همسرتون یه شام یا ناهار برید 

شوهرتون شمارو دوست داره ولی بین شما و خانوادش گیر کرده 

سعی کن کمی کوتاه بیای تا شوهرت بیشتر شمارو باور کنه تا خانوادشو 

حتما موفق میشی 🌹

‏همه فکر میکنن من رازدارم ولی واقعیت اینکه من یادم میره چی گفتین🤦🏻‍♂️😂
مدرک دارم عزیزم خودشوهرم اعتراف کرده 

آخرین تاپیکتون رو خوندم 

ببینید قضیه خیلی ناموسیه 

دقیقا مثل خنثی کردن یه بمب میمونه که نمیدونی کدوم سیم رو باید قطع کنی !!! 

فعلا حساسیتت رو کم کن و غیر مستقیم به جاریت تذکر بده 

مستقیم نگو ، چون نمیدونیم عکس العملش چیه 

مثلا بگو خوشم نمیاد هیچ زنی زیاد با شوهرم گرم بگیره و بگو بخند کنه 

یا چون ازش بزرگتری بهش تدکر بده بگو این لباست اصلا مناسب نیست این چیه پوشیدی همه جات افتاده بیرون زشته جلوی بابا و شوهر من توروخدا برو عوضش کن .اگر دیدی گفت من سلیقم اینه و راحتم ، بگو خب شاید من ناراحت بشم نخوام کسی جلو شوهرم اینجوری بپوشه

بخاطر منم شده عوضش کن 

البته همه اینا رو به حالت شوخی و جدی بگو که خیلی جبهه نگیره 

به نظرم اینجوری وارد عمل بشی بهتر نتیجه بده 

چون از طریق همسرت جواب نگرفتی 

پدر و مادرشم چون با اونا زندگی میکنن پس اصلا نگو چون فایده نداره

مستقیمم بگی شوهرم بهت نظر داره ممکنه خون و خون ریزی بشه 

با این روش بهش بفهمون دوست نداری 

راستی هر وقت شوهرت میخواد بره خونشون شما حتما باهاش برو 

2714
به‌قول‌گلبونه‌جوون‌باید‌اونا‌پادشاه‌باشن‌که‌ما‌هم‌ملکه‌باشیم‌دیگه‌جیگر😎

نه نه نه 

من اصلا همچین حرفی نزدم 

من بارها گفتم خودتون ملکه باشین ولی شوهراتون رو پادشاه نبینین 

اونارو نگهبانی ببینین که داره به یه ملکه خدمت میکنه 

سلام عزیزم، من امروز با تاپیکتون آشنا شدم،دارم از اول میخونم، خوشحال میشم منو هم تو جمعتون بپذیرین. ...

سلام عزیز دلم خوش اومدی 🌹

من نگفتم صبح زود بیدار میشم 

من همسرم بازاریه نه و ده صبح به بعد میره مغازه 

البته قبلا ده میرفت 

من موقعی که میخوام بخوابم چای دم میدم میریزم فلاسک 

صبح شوهرم بخواد بره میخوره 😅

من معمولا فقط در حد بدرقه کردن بیدار میشم

خواهش میکنم عزیزم  خب این پیامتون منو کمی امیدوار کرده  انشاالله با صبوری میتونی به وقتش ...

گلبوته جونم باشوهرم صحبت کردم میگه باید جوری برخورد کنی که خانوادم دوسدارن مثلن بلند شی جارو کنی غذا بپزی میگه تو زبون ریختنات برای اونا تظاهره باید زرنگ باشی و جوری برخورد کنی که اونا میخان میگم برا من مهم تویی نه اونا مهم نیست منو میخان یا نه میگه نه باید هرطور اونا میخان تو باشی نمیدونی چقدر تو زندگیم کوتاه اومدم بچه دارم نمیشه یبار گفتم به مادرش بگو بره سراغ درمان من جونم و بچه میخام چون7سال به خودش گفتم گوش نداد به مادرش گفتم نمیدونی چکار کردن مادرش گف بیخود من نمیزارم بره دکتر لازم نکرده خدا بخاد میده اگه پسر من مرد باشه تورو باید طلاق بده من الان میگه هرچی اونا دوسدارن انجام بده درصورتیکه خدا خودش میدونه من از خودم کم میزاشتم که شوهرم به مریضی و دکتر اونا برسه بعد گفتن نازی تظاهر میکنه من34سالمه شوهرم43 دیگه فرصت برا بچه دار شدن نداریم منو لال کردن دیگه جرات ندارم از بچه حرفی بزنم الانم که میگه هرطور اونا دوسدارن تو باید باشی چطور میتونم مرد43ساله رو درست کنم اصلن شدنیه؟احساس میکنم کم آوردم اونقدر کمبودها تو زندگی دارم که حد نداره محتاج یه دوست دارمم محتاج اینکه یبار فقط یبار بگه نازی درسته کاری نداریم بهشون یا بهم بد کردن بیاد بگه عزیزم ناراحت نباش میدونم بد کردن هییییچ وقت نگفت همیشه گفت تو مقصری میگم منکه یه کلمه هم حرف نزدم میگه نه تو جوری برخورد کردی که اونا دوسنداشتن بخاطر همین این حرفارو زدن باید جوری باشی که دوسدارن حالا خواهرانه بهم بگید این زندگی شدنیه؟شما خودتوبزار بجای من طاقتشو داری درستش کنی؟خودم اعصابم شده زیر صفر دستام میلرزه زبونم میگیره نمیتونم حرف بزنم موندم چکار کنم

ماماناچه حسی دارید وقتی بچه توشکمتون تکون میخوره باتصورشم قلبم میریزه موهای تنم سیخ میشه دیگه صبرم تموم شده گذشت اون جونیم بچگیم خوشگلیم شدم یه زن بالغ و پخته که هنوز هیچکس بهش نگفته مامان.منم دیگه خسته شدم بعضی شبا برا خودم رویامیبافم خودموحامله تصور میکنم وای که چه حس خوبیه دکترا جوابمون کردن گفتن فقط جنین اهدایی شوهرم دیگه ازسرش افتاده میگه دیگه حس بچه نداره خسته شدم از بس برای بچه خواهر و برادر و خواهرشوهر مادری کردم و خودم یواشکی مادرشون تصور کردم که چه حسی دارم اگه بچم باشه از عمق وجودم براشون مادری کردم ولی اونابه من نمیگن مامان.اونا بعدازچندساعت منو پس میزنن و میگن مامانمومیخام اونجاست که میفهمم من چقدرتنهام چقدر بی کس.راستی اگه بمیرم کی میفهمه من نیستم حسرت خیلی چیزاموند رودلم برای منم بادلای پاکتون دعا کنید تا خدا معجزشو نشونم بده😢😢
گلبوته جونم باشوهرم صحبت کردم میگه باید جوری برخورد کنی که خانوادم دوسدارن مثلن بلند شی جارو کنی غذا ...

عزیز دلم درک میکنم 

شرایط به شدت سختی داری 

من هر چقدرم بخوام درکت کنم ولی جای شما نیستم .از اول زندگیمم نوع برخوردم با تنش ها با شما فرق میکرد 

من تو بدترین شرایط حتی اخم هم نکردم 

از روزی که عقد کردم شوهرم جلو خانوادش بدترین برخورد رو میکرد من سعی میکردم با خنده و شوخی و یا سکوت کردن شوهرم رو آروم کن و بعد در خلوتمون چنان دست و پاشو بهم گره میزدم که تا دو روز نمیتونست یادش بیاد کیه !!! 

میدونی چرا ؟ چون دوست نداشتم کسی به خودش اجازه بده تو دعوا و بحث ما دخالت کنه 

رفته رفته شوهرمم یاد گرفت جلوی جمع خوددار باشه و خودشو کنترل کنه 

مثلا اگر اون شبی که خواهرش رفت تو اتاق خوابید ، من اگر جای شما بودم اصلااااا به روی خودم نمیوردم و تا صبح میخوابیدم ، صبح هم کاملا عادی برخورد میکردم !!!

این تفاوت برخورد منو شماست 

حالا شوهرتون میگه اونجوری باش که اونا میخوان ، نگو چشم 

ولی به جاش بگو خدا شاهده من خیلی دوسشون دارم

میخوای دفعه بعد بری 

یه گل بخر به قول مریم جون انرژی مثبته ، واسشون هدیه بخر 

تو خونشونی وقتی شوهرت از سر کار اومد بلند شو جارو برقی بکش ( جلو چشم همسر ) 

تند تند ظرفارو بشور ، سفره بزار، کارای سبک تر رو انجام بده ( بازم جلو چشم همسر ) 

شوهرت نیست سعی کن زیاد خودتو اذیت نکنی 

حالا بعدا اینا با اصرار بگن زنت کمک حال ما نیست شوهرت با خودش میگه ولی من هروقت میبینم زنم در حال کار کردنه !!! اینجوری بیشتر تورو باور میکنه 

خوشگله این یه سیاسته ، به جای اینکه خودتو بکشی و کار کنی و بعد بخوای به شوهرت ثابت کنی که والا بلا من کلی کار کردم خونه مادرت و خسته شدم ، جونم درو مد و اونا یه تشکر نکردن ( شوهرتم بگه وظیفت بوده ) به جاش خودتو نکش خیلی کارای سبک انجام بده و حتما جلو چشم پدر شوهر و شوهر کار کن که احتیاج به ثابت کردن نباشه و خودشون ببینن ( تازه اینجوری معمولا تشکر هم میکنن) 

راستی هم اسم مامانمی 😚

#همسرانه

یکی از ناعادلانه ترین رفتارها در یک رابطه عاشقانه؛ حرف زدن با "کنایه" است 

صحبت کردن از روی دلخوری!

این که در حرفهایت نشان دهی ناراحتی اما دلیلش را نگویی…

این که با رفتارت طرف مقابلت را وادار کنی بارها و بارها از خودش بپرسد مرتکب چه گناهی شده و دلیل این همه دلسردی چیست ؟ و جوابی نداشته باشد 

یعنی او را به تنهایی متهم کنی، برایش حکم صادر کنی و فرصت دفاع کردن را از او بگیری …

یادمان نرود 

نه زندگی صحنه نمایش است …

و نه ما بازیگران پانتومیم هستیم!

در یک رابطه باید همه چیز را واضح فهمید و درست فهماند 

دوست داشتن را …

محبت را …

شادی و غم را 

و قهر و دلخوری را …

پس روراست باشیم و از عکس العمل ها نترسیم 

اگر قرارمان به "ماندن" است

#همسرونه

✅عزیزان فراموش نکنید یکی از مهم ترین وجوه ابراز خودتون عشقتون نشون دادن سلیقه تون هست 

✅زمانی که بتونید در کوچکترین چیزها سلیقه خودتون رو ابراز کنید اون زمان هست ک یک فاکتور جذابیت به فاکتورهای قبلیتون اضافه میشه !🌺

تزئین ظرف میوه، یا دیس غذا 

✅همسر شما ممکنه به زبون نیاره که چقدر آرزوی یک همسر کدبانو رو داشته ، یا مثلا چقدر غذای تزئین شده بیشتر بهش میچسبه ! حتی ممکنه به شما بگه که خودت رو خسته نکن ، مزه ش که عوض نمیشه اینقدر وقت میذاری ⛔️

اما شما میتونید با گفتن : "نه عزیزم/ کی از شما شایسته تر برای دیدن هنرهای من ؟؟؟ "😊بهش این پیام رو بدید که از همه چیز و همه کس براتون با اهمیت تره☺️که هرچقدر سخت باشه اما حاضرید براش وقت بذارید👏🏻

سعی نکنید با گفتن : "نه کاری نداره که !" " یه دقیقه ای درستش کردم بابا !" و ...  ارزش کارتونو پایین بیارید/ اتفاقا نشون بدید که کار داره اما شما به حد کافی هنرمندید 😉

زنان جذاب💎

جذاب بودن یعنی اینکه

با خودتون صادق باشید. 

یعنی به خودتون اعتمادبنفس و اطمینان ببخشید. 

اگر هر کاری رو برای این انجام بدید که جذاب به نظر برسید، هرگز اینطور نخواهد شد و هرگز جذاب نخواهید بود. 

به جاش نیاز هست که خودتون باشید، و در این صورت جذابیت هم خودبخود میاد. وقتی از توانایی ها و جذابیتتون مطمئن شدید، اونوقته که تبدیل میشید به یک زن جذاب.

کسایی که خودشون هستن، جذاب تر و شادترن.

2706