2737
2734
عنوان

خانم خوشگلایی که حس میکنن زندگیشون سرد شده بیان یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 1318946 بازدید | 33785 پست
قربونت برم.ولش کن بابا شایدحسادت میکنه توکارخودتوبکن بزاراون توقیافه باشه

فداتشم عزیزم قبلناکه صدای بحث منوشوهرمومیشنیدمیومداتاق آتیش وزیادمیکردمیرفت یه بارداشتیم باهم کل کل میکردیم که اینم فکرکرددعواست اومدپرسیدچیشده چه خبرتونه منم گفت اوف بازاومدهرچی میشه میادکه خداروشکرشنیدیه خورده بهترشده ولی چشم دیدن خنده منوباهمسرمونداره😁

عشقای زندگیم همسرمودخترم😘😘❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فداتشم عزیزم قبلناکه صدای بحث منوشوهرمومیشنیدمیومداتاق آتیش وزیادمیکردمیرفت یه بارداشتیم باهم کل کل ...

تویه خونه بودن این سختیارم داره باید تحنل کنی جلوشوهرت نگو وای مادرت بازاومد یجوری ازمادرشوهرت تعریف کن شوهرت فک کنه ک بامادرش دشمنی نداری باهاش دوستی مثلا.مثلا مادرشوهرت هرجی میشه میاد تواتاقتون هیجی نگو موقع خواب یدفعه ایی یه اه بکش شوهرت پرسید چیشده بگو کاش یه خونه جداداشتم حتی مستاجربودیم اونوقت دغدغه هیچیونداشتم ک یهویی مامان بیاد تومن خیلی سختمه اینجوری هم اونا ناراحت میشن ک دعوای مارونیبینن هم من

اگه الماس هم باشی...یه تیکه روتاجمی😍🤩
تویه خونه بودن این سختیارم داره باید تحنل کنی جلوشوهرت نگو وای مادرت بازاومد یجوری ازمادرشوهرت تعریف ...

قبلناکه سیاستی نداشتم نمیدونستم که چجوری بایدرفتارکنم ولی الان یه خورده بهترم،عزیزم اصلانمیتونم بگم یه خونه جدابگیریم چون اصلاقبول نمیکنه خودمم نمیتونم چون طلاهاموفروختم واسه این خونه نمیتونم بزارم برم شایداگه خدابخوادبتونم مغزهمسرموشستوشوبدم طبقه بالاروبسازیم خیلی خوب میشه

عشقای زندگیم همسرمودخترم😘😘❤❤
2728
قبلناکه سیاستی نداشتم نمیدونستم که چجوری بایدرفتارکنم ولی الان یه خورده بهترم،عزیزم اصلانمیتونم بگم ...

اره طبقه بالارم بسازین خیلی خوب میشع کاش طلاهاتونمیفروختی....کم کم دلشوبدست بیارک بسازین خونه ولی زیادنگو ک عادی شه حرفات.یجوریم نگو ک دعواکنین...باشورواشتیاق باهیجان‌بگو اگه توخخونه خودمون بودیم فلان کارومیکردم برات کلی غذاهایی ک دوسداری میپزم لباسایی ک دوسدارم جلوت میموشم وقتی میای خونه میمرم بغلت وازاین جورچیزا یکمم حرفای س ک س ی 🙊🙊🙈قاطیش کن مردادوس دارن😀🤣

اگه الماس هم باشی...یه تیکه روتاجمی😍🤩
2738
گاهي اوقات كه سر كار باشم و همسرم زودتر مياد خونه براش نامه عاشقانه مينويسم پايينشم مينويسم دوستت دا ...

چرا مردها اینقدر دوست دارن کسی ماساژشون بده آخه؟؟؟فعلا ما سر همین موضوع با هم سرسنگینیم!!! شوهرم میگه از خواهرم یاد بگیر تا شوهرش از سرکار می یاد اون کل بدنش رو ماساژ میده ، من هم گفتم من بلد نیستم برو خواهرت ماساژت بده!!!

خدای مهربان، به خاطر تمام نعمتهای خوبی که به من دادی سپاسگزارم ، عاشقتم
اره طبقه بالارم بسازین خیلی خوب میشع کاش طلاهاتونمیفروختی....کم کم دلشوبدست بیارک بسازین خونه ولی زی ...

مهسا کجا رفتین تاپیک تعطیل شده

عشق اول اونی نیس که اول از همه اومده....اونیکه از وقتی که اومده دیگه هیچی نمیتونه جاشو تو قلبت بگیره😍😍😇😇
2706