2726
عنوان

خانم خوشگلایی که حس میکنن زندگیشون سرد شده بیان یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 1317502 بازدید | 33785 پست
خيلي دوست دارم باهاتون باشم اما تنها نميشه. اين تاپيک هم که مثل اوايل فعال نيست. جو نداره

چراآخه؟خوب.بیا.باهم‌صحبت‌میکنیم‌

خدایا‌مارو‌به‌زندگی‌چرکولکی‌قبلمون‌برگردون😫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آدم مغرور و چجوری بایدبادشو بخوابونی خرجیم نمیده کثافط

عزیزم همون آدمِ‌‌مغرورم‌با‌محبت‌واحترام‌‌و‌صدالبته‌الویت‌قراردادن‌ورسیدن‌به‌خودت‌‌همچین‌رام‌میشه‌که‌نگوووو

بعدم‌باطرح.نیازکردن‌میاددودستی‌پولو‌تقدیمت‌میکنه‌

وویس‌کلید‌مرد‌دکتر‌حبشی‌رو‌گوش‌بده

2728
آره نیم ساعتی راهه ببرم زشت نیست؟آخه اینجا برادر شوهرم اینا هستن

خب نبر هردوروز یباربروکلی آب ودون بذاربیا ببریم زشت نیس بگو وابستشون شدم اگه زحمتشو میکشید نبرم 

به جهنم....والا دلت خوشه تواما خواهر....😂😂😂😂😂
خب نبر هردوروز یباربروکلی آب ودون بذاربیا ببریم زشت نیس بگو وابستشون شدم اگه زحمتشو میکشید نبرم  ...

اونا که می ریزن مشکلی ندارن چون مرغام‌تخم‌میکنن‌روزی‌شش‌تا‌بعد‌من‌برم‌برشون‌میدارن😫

سلام تاپیک جدید ندارین؟

نمیشه اینجا باز فعال شه؟

اخه خوندن اینه همه صفحه هم خیلی زمان بر هست😧

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
سلام تاپیک جدید ندارین؟ نمیشه اینجا باز فعال شه؟ اخه خوندن اینه همه صفحه هم خیلی زمان بر هست😧

خوندن این همه صفحه لازم نیست بیست صفحه اول کافیه بقیه اش دوستان ازهم سوال پرسیدن 

خوندن این همه صفحه لازم نیست بیست صفحه اول کافیه بقیه اش دوستان ازهم سوال پرسیدن 

جدی؟

تا 10 خوندم بقیشم میخونم 

مرسی ک گفتین😍❤

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
تاپیک جدیدفکرمیکنم هست ولی منم نمیدونم کجاهستش 

کاش یکی میومد لینک میزاشت 

2706