1735
1707
عنوان

خانم خوشگلایی که حس میکنن زندگیشون سرد شده بیان یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 830801 بازدید | 33534 پست
سلام به گلبوته خانوم عزیز خداقوت بانو من خواننده خاموش تمام تایپک هاتون بودم چرا اون تایپک شروع دوبا ...

نمیدونم 

خودم خیلی ناراحتم 

گفت بمون! گفتم واسع موندنم یه دلیل بیار...گفت برنج خیسوندم😚

اگه میخوای یه اندام ایده آل داشته باشی 

چارش اینجاست

وای گلبوته جون امکان داره دوباره این تایپیک رو بذاری؟؟؟خیلی عالی بود  خیلی ناراحتم تعطیل شده..

بزن رو اسمم برو تو تاپیکی که امروز زدم 

اونجا نی نی یار هارو تگ کن لطفا 

گفت بمون! گفتم واسع موندنم یه دلیل بیار...گفت برنج خیسوندم😚
1718
شیلا جون من خیلی برات ناراحتم ازین که این همه عشق میدی به همسرت ولی سردی میبینی دلم به درد میاد عز ...

سلام  من قبلا شوهرم‌خیلی لجباز بود وتا تقی به توقی میخورد قهر میکرد گاهی مقصر خودش بود ولی بازم قهر میکرد منم برا اینکه غرورم ونشکنم وهم اشتی کنیم شب که میخوابید ولی میدچنستم که خواب نیست یواش به حالت اینکه دارم یواشکی میام میرفتم وبوسش میکردم ویه کم نفس عمیق میکشیدم یعنی دارم بوت میکنم ودستاش واروم اروم نوازش میکردم جوری که مثلا نمیخوام بیدار بشی بعد یواش برمیگشتم سرجام وجوری جابه جا میشدم یعنی خوابم نمیبره چون عادت داشتم دستش زیر سرم باشه وپام توپاش  اکثررررر اوقات جواب میداد یا همون شب میومد بغلم میکرد یا فرداش دیگه سردتر شده بود وراه نفوذ راحت تر

بچه ها یه سوال دارم ؟من خیلی بچه دوست دارم شوهرمم همین طور ،ما پنج ساله ازدواج کردیم و من ۲۸ سالمه و ...

برا منم قبول نمیکرد یه روز بهش گفتم اگه الان بچه دار بشیم موقعی که بچمون میشه 20 سالش تو میشی 50 سالت اونوقت رابطتون خیلی سخت میشه اونم ترسید تصمیم گرفت بچه دار شیم

1760
آفرین رویا جون رها کردن خیلی خوبه دوستانم تو ابن کلاس که من میرم میگن هر اتفاقی تو زندگیمون افتاد با ...

بله درسته باران جون؛؛؛حالا راهکارش چیه در برخورد بااین آدمها؟؟؟؟

عاشقتم خدا جونم؛؛؛مرسی که همیشه مراقبمی..❤❤

دوستان من وقتی حس میکنم مادر بدی هستم میام اسن تاپسک تا حالم خوب بشه

من خیلی بد سر پسر داد میزنم.پسرم ۲ سال ونیمشه..خیلی وقتها هم زدمش.بلد نیستم باهاش بازی کنم و حرف بزنم باهاش...فکر نمیکردم اینقدر مادر بدی باشم

💝خدایا پسرم تمام زندگیه منه..شکررت که برام حفظش میکنی..شکرت که دارمش💝

لایکم کنید لطفا

تاکه بودیم نبودیم کسی کشت مارو غم بی همنفسی تا که رفتیم همه یار شدند خفتیم همه بیدارشدند قدرآیینه رو بدانید که هست نه درآن وقت افتادو شکست😘😘
1759

سلام به همه خسته نباشید بهتون تبریک میگم بخاطر اراده قوی و پشتکارتون 

من مثل همه شما به مشکل خوردم که خودمو مقصر میدونم خیلی اشتباه کردم ولی خیلی وقته پشیمونم هی تصمیم گرفتم درست کنم نتونستم به کمک احتیاج داشتم شرایط مشاور رفتنم نداشتم هی تو نت دنبال راه بودم که پیامای گلبتونه خانوم رو دیدم که چقدر تلاش دارن میکنن فک کرردم همونجایی ک میتونم رو کمکشون حساب کنم اینجاس 

۱۷ سالمه اسمم مریم دوسال با یکی دوس بودم واقعا واقعا عاشق هم هستیم یه عشق واقعی ۳ ماهه نامزد کردیم همش داریم بحث میکنیم دعوا میکنیم کمش یه روز درمیون بحث داریم هی میگیم اخه ما که میتونیم خوب باشیم و خیلی هم همو دوس داریم چرا باید انقد همو اذیت کنیم واقعا دیگه خستم بیشتر از خودم چون اکثرا من دعوا را میندازم رفتاری رو بلدم ولی وقتی تو شرایطش قرار مبگیرم نمیتونم کنترل کنم یا مثلا سر هیچی بحث را میندازم میخام کمکم کنید همراهیم کنید درست بشه همسرم واقعا عاشقمه ولی دارم میبینم اگه اینجور پیش بره ازم سرد میشه😔😔😔

سلام عزیزم بنظر من اول از خودت شروع کن😉 زیاد به رفتارای شوهرت اهمیت نده 😐سعی کن به خودت برسی و شاد ...

حرفات خیلی قشنگ بود عزیزم،،مرسی ازاین همه انرژی مثبتت

عاشقتم خدا جونم؛؛؛مرسی که همیشه مراقبمی..❤❤
1651