1874
2106
عنوان

خانم خوشگلایی که حس میکنن زندگیشون سرد شده بیان یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 1012440 بازدید | 33649 پست
سلام گلی خانوم من الان نامزدم شرایطشم ندارم که پیش نامزدم باشم ارتباطمون همین اس ام اسو زنگ زدناس می ...

سلام دوست عزیز

تا جایی که امکانش هست سعی کنید با تماس تصویری باهم حرف بزنید

چون با اسمس و تلفنی، خیلی سوء تفاهم پیش میاد

اتفاقی که خودم تجربه کردم و کلا رابطمون بهم خورد!

سلام دوست عزیز تا جایی که امکانش هست سعی کنید با تماس تصویری باهم حرف بزنید چون با اسمس و تلفنی، خ ...

تصویری ام حرف میزنیم ولی همیشه میره پیش خونوادش بامن حرف میزنه من خجالت میکشم نمیتونم حرفامو بگم یبار بهش گفتم عصبی شد گف مگه چی میخوای بگی همینه که هست 

توپ جشنواره تا70% تخفیف شلیک  شد

جشنواره پرتخفیف گود بای سامر خانومی

تصویری ام حرف میزنیم ولی همیشه میره پیش خونوادش بامن حرف میزنه من خجالت میکشم نمیتونم حرفامو بگم یبا ...

چه بد 😕

با این برخورد و واکنشش آدم انتقادی یا نظری بهش داشته باشه میترسه دفعه ی دیگه مطرح کنه 😑

_یا سعی کن در آرامش باهاش حرف بزنی و بگی در زندگی متاهلی منیت معنایی نداره و باید به خواسته های همدیگه احترام بذاریم/ یعنی چی همینه که هست!🤨

_یا یک تجدیدنظری در انتخابت بکن!

[QUOTE=171421783]چه بد 😕 با این برخورد و واکنشش آدم انتقادی یا نظری بهش داشته باشه میترسه دفعه ی دیگه مطرح کنه 😑 ...[/QUبمن میگه ادمی نیستم که شبوروز بشینم ابراز علاقه کنم یبار گفتم امیدوارم بفهمی میگه من سخت ترین عذابم دوران نامزدیمه عروسی کنم بهتر میشم الان همش عصبی ام که نمیتونم باهات باشم یا ببینمت همش یا کنارم باشی 

2124
[QUOTE=171421783]چه بد 😕 با این برخورد و واکنشش آدم انتقادی یا نظری بهش داشته باشه میترسه دفعه ی دی ...

بنظرم درمورد این حرفهاش و شناختی که پیداکردی

قبل از زیر یک سقف رفتن حتما حتما با یک مشاور صحبت کن

تا با توجه به تجربه اش راهنماییت کنه شوهرت چه سبک شخصیتی داره و بهترین روش تعامل باهاش چیه

پیشنهاد میکنم کتاب مهارتهای زندگی زناشویی از دکتر مک کی حتما بخونی، درمورد شیوه های صحیح تعامل و ارتباط هست.

و کتاب "حال خوب باهم" که اونم درمورد ارتباطات هست و عالیه👌🏻👌🏻👌🏻

سلام عزیزم 

@گلبوته__خانوم    

اومدم بهت تو خصوصی پیام بدم متوجه شدم نمیشه واسه همین اینجا پیام میدم

من همین الان عضو شدم تا فقط بهت بگم امشب یه شب رویایی بود برام

اتفاق بزرگی نبود اما برای من خیلی خاص بود

همسرم امشب یهو تبدیل شد به یه همسر پایه و بخاطر من کاری کرد که اصلا ازش انتظار نداشتم!!!

انقدر ذوق کردم که تو دفتر خاطراتم نوشتم

شیش ماه پیش اتفاقای بدی تو زندگیمون افتاد بین قلبامون فاصله افتاد دلخوریا زیاد شد

شیش ماهه دارم دونه دونه تاپیکاتو میخونم هرشب ده بیست صفحه

و امشب شد یکی از اون چیزایی که میخواستم

اومدم ثبت نام کردم تا بهت بگم ممنونم ازت بابت مهربونیت که برای همه آرامش میخوای

ازت سپاسگزارم و برات ارزوی دل شاد و تن سالم رو دارم.

سوالی درباره گل و گیاه دارین ازم بپرسین
2050
آدم خسیس پول نمیده واسه سیستم ماشین پس خوشحال باش که خسیس نیست این یه مورد خوب وقت دعوا به اوج رسی ...

خوش بحالت.کاش منم میتونستم یاد بگیرم و خودمو تغییر کنم،اما عیب و ایرادام زیاده😔😔

وایییییییییی دختر پیدات کردم .یادتونه یه بار کلا پاکش کردن واااااااااااااااای جید خوشحالم بعد دوسال پیداتون کردم

💜💜💜 تاریخ شروع ۲۱ تیر..قد ۱۶۰ ....وزن اکنون ۷۵...هدف....۵۰💜💜💜۲۷تیر ۷۲ کیلو🥳🥳 موفق خواهم شد نه فوری ولی حتما 
این چند وقت پیش اومده که اون ذات هارم دلش میخواد حنجرشو بجوئه. انقد دندونانو بهم فشار میدم از حرص که ...

سلام عزیزم ، حرفات خیلی قشنگه ، به خدا دارم میخونم و اشک میریزم ، میشه منو راهنمایی کنی؟من و همسرم هردومون قبلا ازدواج کردیم و جدا شدیم ، همسرم از زن قبلیش یه بچه داره که وقتی چندروزه بوده از زنش جدا میشه و اونم بچه رو میبره ، همسرم فقط دو سه بار اون بچه رو تا قبل از ازدواج من دیده و از وقتی ازدواج کردیم دیگه ندیدش چون زن سابقش و خانوادش مخالف دیدنشون بودن ، وقتی ازدواج کردیم یک ماه اول همه چیز خوب بود ولی بعداز یک ماه دیدم شوهرم خیلی هیزه ، هرجا میریم بند میکنه به یکی ، یا حتی تو خیابون راه میریم دایم چشم چرونی میکنه ، دلم خیلی میشکنه ، مادرشو خواهراشم هی اسم زن سابقشو جلوی من میارن میدونن من غصه میخورم ، حتی وقتی باردار بودم مادرش یه سیدی عکس اورد خونمون گفت من دی وی دی ندارم آوردم اینجا ببینم چیه، درصورتی که روش نوشته بود تولد ۶۰ سالگی و خوب میدونست توش چیه ، تا گذاشتش دیدم عکسای تولد پدرشوهرمه که توش شوهرم با زن سابقشه ، با اون حال بارداریم مردم از غصه ، شوهرمم تا عکس اون زنو دید چشماش پرشد اشک و خودشو جمع و جور کرد و سی دی رو درآورد، شوهرم خیلی عاشقه اون زن بوده ولی میره دنبال اعتیاد اون زنم ولش میکنه ، هنوزم اگر اون بگه برگرد مطمئنم مارو ول میکنه میره ، هنوزم همه چیزش اونه ، من الان دخترم سه سالشه ولی انگار همیشه تو سایه ی زن قبلیشم ، بیرونم که میریم دائم باید چشم بندازم ببینم داره کجارو دید میزنه ، کلی با بدبختی یه پول کمی جمع کردیم همیشه میگه این برای زندگیه هردومونه ولی دیشب بعداز یه دعوای مفصل قهر کرد رفت و اون پولارم برد ، باورت نمیشه وقتی فکر میکردم دوباره بخوام جدابشم تمام بدنم میلرزید فقط اشک میریختم ،از ترس اینده ی دخترم زنگ زدم هزاربار التماسش کردم تا برگشت ، خیلی دلم شکست ، وقتی اومد البته مثلا محبت بهم کرد ولی فقط تظاهره ، رابطه جنسی هم فقط ماه اول عروسیمون داشتیم ، از اون به بعد ماهی یکبار یا دوماهی یکبار ، اصلا سمتم نمیاد ، چندروز پیش رفتم کلی لباس لختی خریدم آوردم تو خونه پوشیدم ولی اصلااااا توجه بهم نکرد، یعنی حتی تحریکم نشد درصورتیکه این ادم تو خیابون یکی روسریش یه کم باز بشه تا اونجا که میتونه دیدش میزنه ، توروخدا راهنماییم کن چیکار کنم این زندگی جهنمی درست بشه ، چیکار کنم عشق اون زنو از سرش بیرون کنه ، دست از چشم چرونی برداره ، بچسبه به زندگیمون ، نمیخوام دخترم آواره بشه ، توروخدا راهی به ذهنت میرسه راهنماییم کن ،سیاستی به ذهنت میرسه بهم بگو

و خدایی که در این نزدیکی است.....

من‌ خیلی وقت پیشا این تایپیکو میخوندم .اون موقع خواننده خاموش بودم بعد ب خاطر این تایپیک عضو شدم اما‌ خب دیگ تایپیک فعال نبود ....الان وضع زندگیم خیلی بد شده خواستم از اول تایپیکو دوباره بخونم ...خیلی خوشحالم ک بازم فعالید

من دوباره شروع کردم ب خوندن تایپیک و تا حدودی ب تو صیه هاتون عمل کردم و خوب تاثیرات خوبیم داشته برام.ولی خوب مشکل اصلی من کمک مالی شوهرم ب خانوادشه یعنی با اینک پدر شوهرم با زنشستس و حقوق بگیر اما شوهرم حتی اگ شده از ما میزنه ب خاطر اونا واینک کلا ازشون حرف شنویی داره ...البته منم از زمانی ک دارم تایپیکو میخونم خدار رو شکر دیگ گلایه ایی نمیکنم از خانوادش با اینک خیلی حالم بده میشه نظرتون بگید و کمکم کنید ممنون میشم

2051