1464
1411
عنوان

خانم خوشگلایی که حس میکنن زندگیشون سرد شده بیان یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 674132 بازدید | 32217 پست

حراج نصف قیمت دلبند رو از دست ندید .

مجموعه ای از نیاز های نوزاد و کودک

1436

سلام دوستان عزیزم، یه مشکلی واسم پیش اومده که با راهنماییاتون احتیاج دارم قبلناهمسرم توکاراکمکی نمیکردولی ازوقتی بااین تاپیک آشناشدم تونستم یه خورده عوضش کنم نمونش پریروزکه من معدم یه خورده دردمیکردومادرشوهرمم غذایی که من خوشم نمیاددرست کرده بودهمسرم برام ناهاردرست کرد

فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

وبعدم هی میگفت دیگه نبایدترشیجات بخوری ازاونورم مادرشوهرم حسابی حرصش دراومده بودوهی غرمیزدکه چیزیش نیست ونازمیکنه وازاینجورحرفاکه باعث شددیروزازهمسرم کمک خواستم ولی بالحن تندجوابمودادکه انجام نمیدم حالابنظرتون من بااین مادرشوهرچیکارکنم بزنم به بیخیالی وسیاست بیشتری روهمسرم انجام بدم؟چجوری؟ببخشیدکه طولانی شد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
8
وبعدم هی میگفت دیگه نبایدترشیجات بخوری ازاونورم مادرشوهرم حسابی حرصش دراومده بودوهی غرمیزدکه چیزیش ن ...

بزن ب بیخیالی درعوض ازشوهرت بابت هرکاری ک میکنه کلی تشکر کن وهندونه بزارزیربغلس

اگه الماس هم باشی...یه تیکه روتاجمی😍🤩
بزن ب بیخیالی درعوض ازشوهرت بابت هرکاری ک میکنه کلی تشکر کن وهندونه بزارزیربغلس

سلام مهساجان خوبی ازش تشکرمیکنم ولی وقتی منوهمسرم زیادباهم بخندیم خوشش نمیادباورت میشه الان چندروزه که باهام توقیافست حرف نمیزنه البته منم تواین تاپیک یادگرفتم که تاحدامکان ازحرفای خانواده شوهربیخیال باشم ولی بعضی وقتابدجورروعصابمه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام مهساجان خوبی ازش تشکرمیکنم ولی وقتی منوهمسرم زیادباهم بخندیم خوشش نمیادباورت میشه الان چندروزه ...

سعی کن زیاد خوشتیتون رو جلوه ندین. 

جلوی مادرشوهرت معمولی باش عزیزم. 

تا زندگیت در آرامش باشه. 

سعی کن زیاد خوشتیتون رو جلوه ندین.  جلوی مادرشوهرت معمولی باش عزیزم.  تا زندگیت در آرامش ...

عزیزم مرسی که جواب دادی ولی اخه نمیشه که جلوش جلوه ندم چون ماباهم زندگی میکنیم سهم من ازخونه ای که باپول طلاهام شریکی باپدرشوهرم خریدیم یه اتاقه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام مهساجان خوبی ازش تشکرمیکنم ولی وقتی منوهمسرم زیادباهم بخندیم خوشش نمیادباورت میشه الان چندروزه ...

قربونت برم.ولش کن بابا شایدحسادت میکنه توکارخودتوبکن بزاراون توقیافه باشه

1474
قربونت برم.ولش کن بابا شایدحسادت میکنه توکارخودتوبکن بزاراون توقیافه باشه

فداتشم عزیزم قبلناکه صدای بحث منوشوهرمومیشنیدمیومداتاق آتیش وزیادمیکردمیرفت یه بارداشتیم باهم کل کل میکردیم که اینم فکرکرددعواست اومدپرسیدچیشده چه خبرتونه منم گفت اوف بازاومدهرچی میشه میادکه خداروشکرشنیدیه خورده بهترشده ولی چشم دیدن خنده منوباهمسرمونداره😁

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فداتشم عزیزم قبلناکه صدای بحث منوشوهرمومیشنیدمیومداتاق آتیش وزیادمیکردمیرفت یه بارداشتیم باهم کل کل ...

تویه خونه بودن این سختیارم داره باید تحنل کنی جلوشوهرت نگو وای مادرت بازاومد یجوری ازمادرشوهرت تعریف کن شوهرت فک کنه ک بامادرش دشمنی نداری باهاش دوستی مثلا.مثلا مادرشوهرت هرجی میشه میاد تواتاقتون هیجی نگو موقع خواب یدفعه ایی یه اه بکش شوهرت پرسید چیشده بگو کاش یه خونه جداداشتم حتی مستاجربودیم اونوقت دغدغه هیچیونداشتم ک یهویی مامان بیاد تومن خیلی سختمه اینجوری هم اونا ناراحت میشن ک دعوای مارونیبینن هم من

تویه خونه بودن این سختیارم داره باید تحنل کنی جلوشوهرت نگو وای مادرت بازاومد یجوری ازمادرشوهرت تعریف ...

قبلناکه سیاستی نداشتم نمیدونستم که چجوری بایدرفتارکنم ولی الان یه خورده بهترم،عزیزم اصلانمیتونم بگم یه خونه جدابگیریم چون اصلاقبول نمیکنه خودمم نمیتونم چون طلاهاموفروختم واسه این خونه نمیتونم بزارم برم شایداگه خدابخوادبتونم مغزهمسرموشستوشوبدم طبقه بالاروبسازیم خیلی خوب میشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1331