1147
44

انسان باشيد 

اين بچه ها رو از جامعه جدا نكنيد

اين ها به صرف اينكه نوع هوششون و ياد گيري شون فرق داره مثل جزامي ها نبايد باهاشون رفتار بشه!

انسان باشيد!

خانواده هاي اين ها به حد كفايت دارن از نگاه پست و زهر الود يك عده اسيب مي بينند!

چرا فكر ميكنيد اينها نبايد با فرزند شما سر يك كلاس بنشينند!

انسان باشيد

انسان

انسان

😭😭😭😭😭😭😭

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻

منکه خیلی دوسشون دارم. اونا خیلی پاک و معصومن. خدا نگهدارشون باشه

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای رسیدن به خواستم یه صلوات میفرستی دوستم🙏❤ تیکر رسیدن به خواستمه .دوووووستون دارم دوستای نی نی سایتیم🙈

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

تا جایی که میدونم اگر بتونن درسهای عادی رو بیاموزن  میتونن تلفیقی برن اتفاقا الان سیاستهای اموزش پرورش به این صورته اغلب کودکان که مدارس استثنایی میرفتن رو تشویق کنن برای تلفیقی

1156

حرفتون درسته اما نظر من اینکه جدا باشن برا خود بچه ها بهتره.چون مورد تمسخر بچه های سالم قرار میگیرن بیشتر اسیب میبینم

من خودم بخاطر درسم از مدارس کودکان استثنائی بازدید داشتم بچه ها ما رو میدیدن یکم سختشون بود چ برسه با بقیه بچه ها ک هرکاری کنی اخر ی بچه شیطون پیدا میشه مسخره کنه

عزیزدلم😍😍

واقعا اينقدر مادر و پدر هاي اينا اذيت ميشن

ي كودك سندرمً

ميتونه مدرسه عادي درس بخونه

حتي توي امريكا دوتا پروفسور داريم ، كه داون هستن

ميتونن موسيقي بنوازن و سواد موسيقي ياد بگيرن!

جرا فكر ميكنند اينا اسيب ميزنن به بچه هاشون!

اونم فرشته هايي مثل بچه هاي داون

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻

من همین صحبت در مورد فرشتگان اوتیسم دارم ان ها هم نباید جدا باشن واقعا تو خارج این بچه ها را در کنار بچه های عادی میذارن از مهد کودک و بچه ها تقابل با هم یاد میگیرن اینجا فقط جدا سازی و جدا سازی اقا اصلا بر فرض جدا سازی هم باشه ولی جوری باشه که زنگ های تفریح با هم باشن اموزش پرورش ما و فرهنگ ما در این زمینه دو قرن عقبه متاسفانه

ما با هيچكس اتفاقى آشنا نميشيم.آدمها به يك دليلى هست كه سر راه ما قرار ميگيرند.
8
حرفتون درسته اما نظر من اینکه جدا باشن برا خود بچه ها بهتره.چون مورد تمسخر بچه های سالم قرار میگیرن ...

خوب واقعا الان كي بيماره ! كي به جامعه اسيب ميززنه

اون بچه اي كه داون داره و مهربون و اروم تر ياد ميگيره

يا اون بچه بي ادبي كه ياد نگرفته به علت تفاوت مسخره نكنه!

مورد دوم زخم چركي! كه به جامعه اسيب ميزنه! فقط ظاهرش ديده نميشه

چی شده مگه   مدارس مخصوص دارن براشون خیلی مفیدتره

متاسفانه جامعه وقتی اینقدر جدا سازی بشه این افراد درک نمیکنه گلم اموزش میتونه جدا باشه تو مدرسه عادی کلاس ها جدا برای اموزش ولی تعامل و زنگ تفریح با هم 

من همین صحبت در مورد فرشتگان اوتیسم دارم ان ها هم نباید جدا باشن واقعا تو خارج این بچه ها را در کنار ...

سارا جان

واقعا چرا بايد جدا بشن

بچه هاي اوتيسم در هيچ كشور پيشرفته اي جدا نميشن

اونا جزو بدنه جامعه محسوب ميشنو فقط رفتار متفاوت باهاشون نياز هست

حرفتون درسته اما نظر من اینکه جدا باشن برا خود بچه ها بهتره.چون مورد تمسخر بچه های سالم قرار میگیرن ...

بچه های سالم باید اموزش بگیرن که مسخره نکنن گلم و انسانیت از کودکی بیاموزن 

به بچه ها كه ديگه نميشه اينو خوب فهموند كه با بچه هاي سندروم داون طبيعي برخورد كنن،بلاخره ممكنه حتي ...

چرا گلم میشه اموزش داد از پایه از مهد های کودک چطور همه دنیا دارن این کار میکنن ولی ما گفتم بالاتر دو قرن عقبیم 

1179
به بچه ها كه ديگه نميشه اينو خوب فهموند كه با بچه هاي سندروم داون طبيعي برخورد كنن،بلاخره ممكنه حتي ...

بچه اگه درست تربيت بشه به خاطر تفاوت ظاهري مسخره نميكنه! اسيب نميزنه!

سارا جان واقعا چرا بايد جدا بشن بچه هاي اوتيسم در هيچ كشور پيشرفته اي جدا نميشن اونا جزو بدنه جام ...

دقیقا واقعا متاسفم برای سیستم اموزشی مون واقعا حتی زمان ما بهتر بود اینقدر جداسازی نبود 

ما باید ب بچه هامون اموزش بدیم ک فرقی بینمون نیست.

حرفتان شكر و شيرين

كاش جامعه درك كنه!

1182