2733
2734
جوابشون رو نده بی محلی از صد تا فحش بدتره  من سالی 3 بار میرم خونشون اینقدر عزت میکنن که چی به ...

جواب نميدم اما خودمو مي خورم

جهان سوم جایی است که درآمد یک دعا نویس بیشتر از یک برنامه نویس است

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم مشگل از اونا نیست 

مشگل از خود شماست 

وقتی بی احترامی بهتون میشه ی بار به احترام چیزی نمیگید بار دوم سکوت میکنی ولی بار سوم دیگه باید جلو دهن طرف رو بگیری ‌.اینجوری طرف فک میکنه شما چیزی 

دور از جونتون حالیتون نیست 😒😒

شخصیتت اینمدلیه ک نمینوتی جواب بدی یابایدروخودت کارکنی راه بیفتی یااینکه بهبچ وجه بدون شوهرت اونجانم ...

نميتونم جواب بدم

ببين كلا كه حاضر جواب نيستم اما بخوامم نميتونم جواب بدم

بي شوهرم نميرم اما با اونم كه هستم به جا تنها گيرم ميارن

2731
جواب نميدم اما خودمو مي خورم

یه مدت جواب ندی عادی میشه و اونا تو چشمت بی ارزش میشن خدایی دیگه دهن به دهن گداشتن با مادرشوهر سن بالا و بیسواد خیلی بی کلاسیه یا من خواهر شوهرامم هر چی بگن میزارم به پای بیشعوریشون و چون جواب نمیدم اونا حرص میخورن و همیشه میگن تو ما رو در حد خودت نمیدونی و واقعا هم اونا در حد من نیستن که بخوام اعصابم رو خورد کنم 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
عزیزم مشگل از اونا نیست  مشگل از خود شماست  وقتی بی احترامی بهتون میشه ی بار به احترام چ ...

دقيقا منم همينو مي گم 

مي گم ايراد از منه

طرف فكر مي كنه من هالو ام

ولي هر كاري مي كنم نميتونم جواب بدم

یعنی چی نمیتونم جواب بدم دور از جون مگه لالی.برو چند تا کتاب در مورد افزایش اعتماد بنفس بخر بخون لا ...

هستي جون ناراحت همينم

اصلا زبونم قفله انگار

هيچي به ذهنم نميرسه 

2738

چجور ممکنه به خودشون اجازه بدن به شما بی احترامی کنن؟باید اینقدر جذبه داشته باشی نگاه تو صورتت میکنن اجازه ندن به خودشون که دهنشونو باز کنن!!!

نمیگم اخم کن نه اتفاقا..خونسرد باش لبخند بزن محکم باش

به زندگیم خوش اومدی....

تمرین کن جوابشونو بدی وگرنه عقده میشه واست خانواده شوهر من بی محلی و بی احترامی میکنن مثلا جواب سلام نمیدن یا جلوی در نمیان خیلی سرد رفتار میکنن و با آدم حرف نمیزنن مادرشوهر و خواهرشوهر و پدرشوهرم فقط دور جاریم میگردن ک دل منو بسوزونن پدرشوهرم همیشه با من سرده و بی محلی میکنه ولی جلو من جاریمو خیلی تحویل میگیره منم الان چند وقته قطع رابطه کردم راحت و آسوده با اینجور آدما یا باید حاضر جواب باشی یا قطع رابطه کنی

نميتونم جواب بدم ببين كلا كه حاضر جواب نيستم اما بخوامم نميتونم جواب بدم بي شوهرم نميرم اما با اون ...

منم مثل شمابودم ولی دیدم دارم داغون میشم روخودم کارکردم دلیلم اینبودچطوراون بخودش اجاره بی حرمتی میده اونوقت من وایسم بخورم ج ندم الان جواب میدم ن کینه میکنم ن حرص میخورم خیلی خوبه 

هرچی دهن ب دهن نشی ک بهتره ولی بعضی وقنااگ جواب نمیدی فک میکنن هیچی حالیت نیس 

وخدایی که بشدت کافیست
تنها گیرت میارن مثلا چی میگن بهت چند تا مثال بزن

مثلا خواهرشوهرم چند روز پيش يه حرف بدي در مورد پسرم ميزد 

هي هم تكرارش مي كرد

مثلا مثل اينكه بگه پسرت بيش فعاله

يه عيبي روش ميذاشت

اگه شوهرم مي شنيد حتما ميزد تو دهنش اما من عين ماست نگاش كردم

دقيقا منم همينو مي گم  مي گم ايراد از منه طرف فكر مي كنه من هالو ام ولي هر كاري مي كنم نميتو ...

آره گلم سعی کن دیگه سکوت نکنی اگه واقعن بی احترامی بهت میکنن کمتر برو اونجا زیاد صمیمی نشو یکم تحویل نگیر 

اون وقت جا میوفته واسشون 

اگه هم بی احترامی کردن یا مسخره تو جمع 

شما هم بلند شو جوابشو بده 

عزیزم مشگل از اونا نیست  مشگل از خود شماست  وقتی بی احترامی بهتون میشه ی بار به احترام چ ...

به جای جواب خود من همیشه یه نگاه عمیق میکنم و یه لبخند میزنم مادرشوهرم به شوهرم گفته زن تو وقتی در جواب ما لبخند میزنه دلم میخواد بکشمش فکر کرده کیه لبخند ژکونت میزنه 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
2706