2703
2553

از دست خودم ناراحتم. خانواده شوهرم هر چي دوست دارن بهم مي گن منم عين ماست نگاه مي كنم

انقدر خوب فهميدن كه من هيچ جوابي نميدم كه راحت هر چي دلشون مي خواد بهم مي گن

با اينكه روابطم خيلي باهاشون كمه اما همون چند بار در سال هم به اندازه يه سال دلخوري واسم درست مي كنن

هر با قراره ببينمشون ميدونم چي در انتظارمه اما بازم نميتونم جواب بدم يا عكس العملي نشون بدم هميشه عين احمقا رفتار مي كنم

جهان سوم جایی است که درآمد یک دعا نویس بیشتر از یک برنامه نویس است

از قبل از اينكه بخوام ببينمشون استرس مي گيرم

چون مي دونم حتما حرفي ميزنن كه ناراحت بشم

اما بازم نميتونم هيچ عكس العملي نشون بدم

انقدرم زرنگن جلو شوهرم نمي گن چون ميزنه تو دهنشون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

ي بار دو جرشون كن حساب كار بياد دستشون

ادمي كه روك بحرفه خيلي راحت ميشه جوابشو داد 

منه بيچاره كه مادرشوهرم روبازي نميكنه با قربون صدقه ميخواد حرف پيش ببره هرچي ج بدي خودت مقصر ميشي

از زمانی که تو را بین خلایق دیدم مثل یک فاتح مغرور به خود بالیدم
بزار فكر كنن دوراز جون احمقي برو خودت نياز عين خيالتم نباشه كمتر حرف بزن بي محلي كن

انقدر احمقم حتي بي محلي هم مدت طولاني نميتونم بكنم

همش تحويلشون مي گيرم

بعدم نميتونم مثل خودشون باشم اونا ظاهرا تخويل مي گيرن اما دور از چشم شوهرم داغم مي كنن

2714
شاید چون سالی چن بار میری از دستت ناراحتن انصافا دیگه اینقد غریبه نباشیم

عزيزم خب خودشون اين مدلي ان

به زور كه نميشه رفت و آمد كرد

جوابشون رو نده بی محلی از صد تا فحش بدتره 

من سالی 3 بار میرم خونشون اینقدر عزت میکنن که چی بهترین شام و ناهار و پدیرایی حتی سفره رو از جلوم جمع میکنن 9 ساله عروسشونم 

ولی جاریم عین کلفتا میبره میاره میشوره چون هر هفته 3 شب اونجا پلاسه  حرمتش ریخته و کلی هم بارش میکنن اونم جواب میده ولی من حتی اگر چیزیم بگن سکوت میکنم چون در شانم نیست بخوان با مادر شوهر پیر بی سوادم دهن به دهن کنم 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
ي بار دو جرشون كن حساب كار بياد دستشون ادمي كه روك بحرفه خيلي راحت ميشه جوابشو داد  منه بيچار ...

خب اينام خيلي زير زيركي مي گن

عزيزم خب خودشون اين مدلي ان به زور كه نميشه رفت و آمد كرد

شخصیتت اینمدلیه ک نمینوتی جواب بدی یابایدروخودت کارکنی راه بیفتی یااینکه بهبچ وجه بدون شوهرت اونجانمون 

وخدایی که بشدت کافیست

یعنی چی نمیتونم جواب بدم دور از جون مگه لالی.برو چند تا کتاب در مورد افزایش اعتماد بنفس بخر بخون

لازم نیست حتما دعوا کنی و با داد و بیداد جوابشونو بدی که قشنگ پاتو بنداز رو پات یه نفس عمیق بکش و جواب بده کاملا خونسرد

مشکلی دارم ز دانشمند مجلس باز پرس####توبه فرمایان چرا خود توبه کمتر میکنند؟؟ واقعا چرا؟؟
2706