1265
1292

از دست خودم ناراحتم. خانواده شوهرم هر چي دوست دارن بهم مي گن منم عين ماست نگاه مي كنم

انقدر خوب فهميدن كه من هيچ جوابي نميدم كه راحت هر چي دلشون مي خواد بهم مي گن

با اينكه روابطم خيلي باهاشون كمه اما همون چند بار در سال هم به اندازه يه سال دلخوري واسم درست مي كنن

هر با قراره ببينمشون ميدونم چي در انتظارمه اما بازم نميتونم جواب بدم يا عكس العملي نشون بدم هميشه عين احمقا رفتار مي كنم

جهان سوم جایی است که درآمد یک دعا نویس بیشتر از یک برنامه نویس است

از قبل از اينكه بخوام ببينمشون استرس مي گيرم

چون مي دونم حتما حرفي ميزنن كه ناراحت بشم

اما بازم نميتونم هيچ عكس العملي نشون بدم

انقدرم زرنگن جلو شوهرم نمي گن چون ميزنه تو دهنشون

سلام 😇👋🏻

امسال نمايشگاه 👩‍👧‍👦مادر ،نوزاد و كودك

با كلي اتفاقات هيجان انگيز منتظرتون هستيم🎈

https://miladfair.com/fa/mbc

https://t.me/mbcfair2019  👈🏻تلگرام

اينستاگرام👈🏻  [email protected]

1291

ي بار دو جرشون كن حساب كار بياد دستشون

ادمي كه روك بحرفه خيلي راحت ميشه جوابشو داد 

منه بيچاره كه مادرشوهرم روبازي نميكنه با قربون صدقه ميخواد حرف پيش ببره هرچي ج بدي خودت مقصر ميشي

دخترم!جهانم با تو شکرانه‌هایش بیشتر است و تو عاشقانه‌ترین باور خواب و بیدار منی 
بزار فكر كنن دوراز جون احمقي برو خودت نياز عين خيالتم نباشه كمتر حرف بزن بي محلي كن

انقدر احمقم حتي بي محلي هم مدت طولاني نميتونم بكنم

همش تحويلشون مي گيرم

بعدم نميتونم مثل خودشون باشم اونا ظاهرا تخويل مي گيرن اما دور از چشم شوهرم داغم مي كنن

1323
شاید چون سالی چن بار میری از دستت ناراحتن انصافا دیگه اینقد غریبه نباشیم

عزيزم خب خودشون اين مدلي ان

به زور كه نميشه رفت و آمد كرد

جوابشون رو نده بی محلی از صد تا فحش بدتره 

من سالی 3 بار میرم خونشون اینقدر عزت میکنن که چی بهترین شام و ناهار و پدیرایی حتی سفره رو از جلوم جمع میکنن 9 ساله عروسشونم 

ولی جاریم عین کلفتا میبره میاره میشوره چون هر هفته 3 شب اونجا پلاسه  حرمتش ریخته و کلی هم بارش میکنن اونم جواب میده ولی من حتی اگر چیزیم بگن سکوت میکنم چون در شانم نیست بخوان با مادر شوهر پیر بی سوادم دهن به دهن کنم 

4 بار ترکیدم و با التماس برگشتم وادارم نکن حرف سیاسی بزنم اخه به من چه پیاز چند ماکارونی چنده ماشین گرون شده و گوجه سرکوچه فلانی ارزونه  ... حرف میزنم میترکم تو این گرونی باز خرج یه سیمکارتم میفته رو دستم    
ي بار دو جرشون كن حساب كار بياد دستشون ادمي كه روك بحرفه خيلي راحت ميشه جوابشو داد  منه بيچار ...

خب اينام خيلي زير زيركي مي گن

یعنی چی نمیتونم جواب بدم دور از جون مگه لالی.برو چند تا کتاب در مورد افزایش اعتماد بنفس بخر بخون

لازم نیست حتما دعوا کنی و با داد و بیداد جوابشونو بدی که قشنگ پاتو بنداز رو پات یه نفس عمیق بکش و جواب بده کاملا خونسرد

مشکلی دارم ز دانشمند مجلس باز پرس####توبه فرمایان چرا خود توبه کمتر میکنند؟؟ واقعا چرا؟؟
1264
جوابشون رو نده بی محلی از صد تا فحش بدتره  من سالی 3 بار میرم خونشون اینقدر عزت میکنن که چی به ...

جواب نميدم اما خودمو مي خورم

عزیزم مشگل از اونا نیست 

مشگل از خود شماست 

وقتی بی احترامی بهتون میشه ی بار به احترام چیزی نمیگید بار دوم سکوت میکنی ولی بار سوم دیگه باید جلو دهن طرف رو بگیری ‌.اینجوری طرف فک میکنه شما چیزی 

دور از جونتون حالیتون نیست 😒😒

شخصیتت اینمدلیه ک نمینوتی جواب بدی یابایدروخودت کارکنی راه بیفتی یااینکه بهبچ وجه بدون شوهرت اونجانم ...

نميتونم جواب بدم

ببين كلا كه حاضر جواب نيستم اما بخوامم نميتونم جواب بدم

بي شوهرم نميرم اما با اونم كه هستم به جا تنها گيرم ميارن

جواب نميدم اما خودمو مي خورم

یه مدت جواب ندی عادی میشه و اونا تو چشمت بی ارزش میشن خدایی دیگه دهن به دهن گداشتن با مادرشوهر سن بالا و بیسواد خیلی بی کلاسیه یا من خواهر شوهرامم هر چی بگن میزارم به پای بیشعوریشون و چون جواب نمیدم اونا حرص میخورن و همیشه میگن تو ما رو در حد خودت نمیدونی و واقعا هم اونا در حد من نیستن که بخوام اعصابم رو خورد کنم 

4 بار ترکیدم و با التماس برگشتم وادارم نکن حرف سیاسی بزنم اخه به من چه پیاز چند ماکارونی چنده ماشین گرون شده و گوجه سرکوچه فلانی ارزونه  ... حرف میزنم میترکم تو این گرونی باز خرج یه سیمکارتم میفته رو دستم    
1311