2733
2734

مادرا تو جلسه تصویب کردن نفری ۲۰۰ تومن هزینه کنیم برای جشن یلدا از فردام باید بریم مدرسه برای تزیینات و یه عده هم برن بازار خرید و.......

خیلی خوبه جشن شب یلدا

بزرگداشت سنت ها

ولی واقعا اینهمههه اسراف لازمه؟؟؟؟؟؟

مدرسه دخترونه که گفتن ۳۵۰ تومن با عکس!

جالبم اینجاست که تماااااااااام اونایی ک مراسمات دیگه برای یه دیگ آش نذری یاد فقرا میفتادن الان هیچ مشکلی با اینهمه هزینه ندارن!

بچه ها بنظرتون بگم نصف کنیم هزینه رو نصفشو بریم ۴ جفت کفش برای بچه های پایین ششهر بخریم؟ یا ترورم میکنن ؟؟؟؟

من میدونم ۲۰۰ تومن پول زیادی نیست ولی واقعا نمیشه با ی کاسه انار دون کرده و یکم پف فیل و کیک و تخمه و .... جشن گرفت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوستانه و مشتاق نظراتتون هستممم😘😘😘😘😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

آیا میدانید😍 سرعت پیشرفت علم در ایران ۱۱ برابر دنیا است۲-آیا مى‏دانید ایران تولیدکننده قایق پرنده رادارگریز با سرعت ۸۵۱ کیلومتر است؟۳-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومین کشور دارنده تکنولوژى بیودیزل در جهان است؟۴-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران هشتمین کشور تولیدکننده اورانیوم ۲۰ درصد در جهان است؟۵-آیا مى‏دانید ایران احداث‏ کننده بلندترین سد بتنى در جهان است۶-آیا مى‏دانید ایران سومین کشور تولیدکننده داروى بیمارى‏ ام اس در جهان است؟۷-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومینکشور تولیدکننده هواپیماهاى استراتژیک خورشیدى در جهان است۸-آیا مى‏دانید ایران تنها تولیدکننده پرینتر سه بعدى میکروسکوپى در خاورمیانه است‏۹-آیا مى‏دانید ایران در میان پنج ارتش قوى جهان در حوزه سایبرى قرار دارد۱۰-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران تنها تولیدکننده ایمپلنت چشمى در جهان است۱۱-آیا مى‏دانید ایران نخستین تولیدکننده پودر استخوان در جهان است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

هر دانش آموز ۲۰۰ تومن؟ مگه واجبه؟

نفری ۳۰ ۴۰ تومنم بدن خوبه دیگه چه خبره اخه اینهمه اسراف

اگه واقعا دست همه بازه پولو جمع کنن بقول شما برا نیازمندا خرید کنن بدن بهشون دل اونام شاد شه

میشه برای بهم رسیدن من و عشقم،خوشبختیمون یه صلوات بفرستید😍

چطور ۲۰۰ تومت پول زیادی نیست؟

این کارا چیه؟

چرا تو این اوضاع نابسامان با روح و روان خانواده ها بازی میکنن

اگه یخچالا اهل تلافی بودن                                        هر نیم ساعت در اتاقمونو باز میکردن و میگفتن دیگه چه خبر؟؟؟!!!                                                            خوشبختانه این بزرگواران اهل گذشتن😂😂
هر بچه ای 200 چه خبررررره

خب خوشحال شدم حداقل به چشم من زیاد نیومده

اخه مادر یکی از بچه ها میگفت خیلی معقوله این هزینه تو این گزونی هااا

آیا میدانید😍 سرعت پیشرفت علم در ایران ۱۱ برابر دنیا است۲-آیا مى‏دانید ایران تولیدکننده قایق پرنده رادارگریز با سرعت ۸۵۱ کیلومتر است؟۳-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومین کشور دارنده تکنولوژى بیودیزل در جهان است؟۴-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران هشتمین کشور تولیدکننده اورانیوم ۲۰ درصد در جهان است؟۵-آیا مى‏دانید ایران احداث‏ کننده بلندترین سد بتنى در جهان است۶-آیا مى‏دانید ایران سومین کشور تولیدکننده داروى بیمارى‏ ام اس در جهان است؟۷-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومینکشور تولیدکننده هواپیماهاى استراتژیک خورشیدى در جهان است۸-آیا مى‏دانید ایران تنها تولیدکننده پرینتر سه بعدى میکروسکوپى در خاورمیانه است‏۹-آیا مى‏دانید ایران در میان پنج ارتش قوى جهان در حوزه سایبرى قرار دارد۱۰-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران تنها تولیدکننده ایمپلنت چشمى در جهان است۱۱-آیا مى‏دانید ایران نخستین تولیدکننده پودر استخوان در جهان است.

چه مادرای بی فکری. اینهمه پول رو میخوان چیکار بکنن حالا؟! 

و چقدر اینجور مادرا ببخشیدا احمقن. عملا بار کارهای معلم ها رو گردن میگیرن. پس وظیفه معلم پرورشی و ناظم و غیره چیه اونجا؟!

التبه من نمیگم مادرا نباید همکاری کننا. نه بابا زمان ما هم مادرا کم و بیش همکاری میکردن.  ولی اینهمه مایه مادی و زمان و اینا گذاشتن اصلا درست نیست.

این یوزر مشترکا توسط دو نفر استفاده میشه.

چی می‌خوام بدن؟

حتما عکس و آجیل گرون میشه 

خیلی زیاده خدایی تهرانین؟

وزن اولیه ۱۱۱.۶۰۰  🤕😮‍💨😬  وزن هدف ۷۰ کیلو😍🥰 هدف اولیه تا فرودین ۱۴۰۳ ... ۹۵ کیلو. 😎😎😎من می تونم💪💪💪💪   تیکر هدف اولیمه                   کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش ...
2706