2733
2734

من الان 6 ماهمه ولی نه تهوع داشتم نه اذیت انچنانی شدم همه میگن هرکی دوران بارداریش راحت بوده بچش بعد تولدم اروم میخواستم بدونم راسته؟؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

انشالله که بچه خوبی هست

من تا هفت ماهگی لذت بردم، از اون به بعد همه بلایی سرم اومد

تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش، خواهی دید که ان لحظه هرگز نخواهد رسید، خدایا شکرت

من هفته ۱۲ سونو رفتم ماشالله بچه خیلی اکتیو بود و فعالیت داشت ولی فکر نمیکنم بیاد بیرون هم اینطوری باشه .. شاید خودمو دلداری میدم نمیدونم

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
2738

دوتابارداری کاملا متفاوت ولی هردو یه جنس رو تجربه کردم اولی بارداریم فقط شکمم جلو میومد و لگد میزد باورم میشد حامله ام دومی ازهمون اول کله پام کرد هردو ک... پاره میکنن😒😒😒😒

مامان دوعدد زلزله 😎😎

مامانه من حالته تهوعه شدیدی تو خواهرم داشت..یعنی حتی پیشش نمیتونستیم چایی بخوریم اونقد حساس شده بود..اما بقیه بارداریش یعنی بهده اون سه ماه راحت و بی دردسر بود .حتی استخر میرفت ورزش میکرد..و کلی تحرک داشت در کل راحت بود..واقعا خواهرم یه بچه آروم بود.الانم که 15سالشه خیلی آرومه و زیاد برا مامانم اینا دردسر درست نمیکنه...

تقدیم به یگانه مادرشوهرم.وقتی اومدی نفهمیدم کی اومده وقتی رفتی فهمیدم کی رفت...😜

من دوران بارداری و زایمان فوق العاده راحتی داشتم و دخترمم خیلی آروم بود ولی از وقتی که تونست حرکت کنه شد ی شیطون واقعی از بس شیطنت میکنه‌.

اینکه بچه آروم باشه میتونه به آرامش دوران بارداری ربط داشته باشه‌ ولی به تهوع فکر نمیکنم مربوط باشه.

نوه ی عموم با من باردار بود خیلی سختی کشید داشت طلاق میگرفت قهر کرده بود خونه باباش اذیت میشد و .... وای بچه اش خیلی گریه میکرد و هنوزم که ۲ سال و ۵ ماهشه هنوزم گریه میکنه و بهانه میگیره.

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   

اتفاقن میگن هر چ بیشتر تهوع داشته باشی بچت باهوش میشه..اینو مستند پزشکی داخل برنامه تلوزیون گفت

بجای حرفای ب سواد عموم یکم اطلاعات ببرین بالا خوبه 

بارداری خوب ینی بارداری بدون غم...استرس ..ناراحتی ...تنش ...عصبی....و نگرانی و فکرای منفی

بارداری خوب ینی با جنین داخل شکمت صحبت کنی واسش لالایی بخونی و چیزای ک هم تو رو اورم میکنه هم اون رو 

من بارداری خوبی داشتم...استراحت مطلق و ازین استرسا بود ولی بخودم اجازه ندادم ارامش ازم گرفته بشه..خیلی ریلکس بودم

بچمم الان اروم و باهوش هست

باهوشم بخاطر  اینکه حالت تهوع داشتم بشدت

من خانه ام را پر از رنگ میکنم...پر از عطر زندگی...نان گرم میکنم ...گل میخرم و شعر مینویسم...و باور دارم کلام فروغ را که زندگی یعنی همین بهانه های کوچک خوشبختی .... .
2706