2737
2734
عنوان

خيلي نگرانم (تومور استخواني چيه)

13201 بازدید | 33 پست

سلام دوستان كسي در مورد تومور استخواني چيزي ميدونه؟ دكتري ميشناسيد كه خيلي متبحر باشه تو اين امر؟؟

متخصص ارتوپد با تخصص تومورهاي عصلاني استخواني چندتايي تو نت پيدا كردم اما گفتم شايد شما بشناسيد ممنونم دوستان

خدايا بهترين هارو در زندگيم رقم بزن كه هيچ قدرتي بالاتر از تو نيست.
دکتر محمدرضا گیتی البته بستگی داره تومور کدوم قسمت از بدنه؟

زانو هست عزيزم گيتي متخصص شانه هست به هيچ عنوان هم وقت نميده به اين زوديا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
درسته  ولی ی دکترم بود واس زانو خیلی معروف بود یادم نیست من خودم سرطان استخوان داشتم

اي واي عزيزم الان خوبي؟؟ دكترت كيه؟؟ تومور استخواني همون سرطانه؟

آره عزیرم خداروصدهزار مرتبه شکر خوبم الحمدالله . ۱۴سالم بود گرفتم  تومور استخون بازو دکترمم ...

عزيزم درمان تومور جراحيه؟؟؟ من مادرم دچار تومور شدن البته هنوز عكسشو دكتر نديده . ميخوام بدونم تومور يعني سرطان؟؟ يا تومور بدخيم سرطانه؟

2738
عزيزم درمان تومور جراحيه؟؟؟ من مادرم دچار تومور شدن البته هنوز عكسشو دكتر نديده . ميخوام بدونم تومور ...

تومور ینی سرطان

ولی فکر نکنم مادرشما بااین سن دچار شده باشن 

چون تومور استخوانی اکثزا واسه نوجوونا اتفاق میفته دور از هممون

تومور ینی سرطان ولی فکر نکنم مادرشما بااین سن دچار شده باشن  چون تومور استخوانی اکثزا واسه نو ...

نميدونم اميدوارم اينجور باشه خدا از دهنت بشنوه. اسم دكتر جراح زانو دكتر فراهيني مياره چندنفري هم گفتن دكتر طهماسبي و ظفرمندي

ولي براي تومورهاي استخواني زدم دكتر جمشيد خدامرادي و دكتر ابوالقاسمي رو آورد اينارو نميشناسي شما؟

نميدونم اميدوارم اينجور باشه خدا از دهنت بشنوه. اسم دكتر جراح زانو دكتر فراهيني مياره چندنفري هم گفت ...

طهماسبی رو میشناسم ولی یکی بود خیلی حرفه ای بود بزار ببینم پیدا میکنم

2706