2737
2734
عنوان

حافظ جان می فرماید:

| مشاهده متن کامل بحث + 1019 بازدید | 235 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستم هروقت شد به نیت منم بگیر

فاش میگویم و از،گفته ی خود دلشادم

بنده ی عشقم و از هر دو جهان آزادم

لطفا تفسیر کامل فالتون رو در نت سرچ کنید

نمی گویم دستم رابگیر، یقین دارم که دستانم همیشه در دستان گرمت بوده، خدای من! هرگز دستهایم را رها نکن که من گم میشوم میان ازدحام گرگها و آدمها!!
سلام عزیزم .  لطفا برای من هم تفال بزنید . خدا خیرتون بده ممنون میشم 😘😘😘

سلام ... به روی چشم

زین خوش رقم که بر گل رخسار میکشی

خط بر صحیفه ی گل و گلزار می کشی

تفسیر  کامل رو در نت جستجو کنید.

نمی گویم دستم رابگیر، یقین دارم که دستانم همیشه در دستان گرمت بوده، خدای من! هرگز دستهایم را رها نکن که من گم میشوم میان ازدحام گرگها و آدمها!!
2731
فاش میگویم و از،گفته ی خود دلشادم بنده ی عشقم و از هر دو جهان آزادم لطفا تفسیر کامل فالتون رو در ن ...

مچکرم دوستم

همسر نازنینم رفت اما من باید قوی باشم بخاطر دخترام ممنون میشم براش صلوات بفرستید

سلام لطفا برای منم بگیرین ممنون

حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی.  عشق❤یک زینب و هفتاد و دو سر میخواهد...بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد❤اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر🍀
سلام لطفا برای منم بگیرین ممنون

سلام

تو همچو صبحی و من شمع خلوت سحرم

تبسمی کن و جان بین که چون همی سپرم

سلام تو همچو صبحی و من شمع خلوت سحرم تبسمی کن و جان بین که چون همی سپرم

سلام ممنون عزیزم معنیش چیه؟

حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی.  عشق❤یک زینب و هفتاد و دو سر میخواهد...بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد❤اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر🍀
2738

تو نت سرچ میکنم ممنون

سلام

خدا را کم نشین با خرقه پوشان

رخ از رندان بی سامان مپوشان