2410
2553

حالا چرا میخوای چاق بشی؟ ب بعدشم فکر کن. هیکل مادر هیچ ربطی به وزن جنین نداره.متعادل  و مقوی بخور

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
حالا چرا میخوای چاق بشی؟ ب بعدشم فکر کن. هیکل مادر هیچ ربطی به وزن جنین نداره.متعادل  و مقوی بخ ...

نه من قدم 167وزنم 51میخوام حداقل تو بارداری یکم وزن بگیرم.مثلا 75کیلو بشم .از وثتی یادمه همین 50بودم

اخه چقد مثلا؟ من الان تو ماه چهارم ولی شاید دوکیلو بیشتر چاق نشدم  .اونم غقط شکمم.تازه صورتم لا ...

وزن دهی مادر بیشتر اوقات ماه های آخر اتفاق میفته 

مهم وزن شما نیست ملاک وزن جنینه

شما هم سعی خوراکی های سالم و مقوی بخوری تا کوچولوت سالم تندرست بدنیا بیاد

از صدای سخن عشق نشنیدی خوشتر                       یعنی تا حالا برات اس ام اس واریز نیومده؟؟؟؟  
اینا رو رعایت میکنم دلم میخواد خودمم یکم چاق شم

بهتره بعد زایمان تحت نظر پزشک تغذیه باشین 

از صدای سخن عشق نشنیدی خوشتر                       یعنی تا حالا برات اس ام اس واریز نیومده؟؟؟؟  
2714
نه من قدم 167وزنم 51میخوام حداقل تو بارداری یکم وزن بگیرم.مثلا 75کیلو بشم .از وثتی یادمه همین 50بودم

منم همیشه ۵۵ بودم و الان که روزای آخره ۷۱ هستم نگران نباش چاق میشی تازه من فقط شکمم نیست حتی زانو و ساق پامم تپل شده 

من یک زنم از جنس شما  همسرم کارگر معمولی برای کمک خرج خودم و بچم گلدوزی میکنم خواهش میکنم پیجمو دنبال کنید قیمتام مناسبه حمایتم کنید واقعا نیازمندم .@maryamgoldozz76
منم همیشه ۵۵ بودم و الان که روزای آخره ۷۱ هستم نگران نباش چاق میشی تازه من فقط شکمم نیست حتی زانو و ...

انقد دلم میخواد منم چاق شم.میشع بگی در طول روز چیا میخوری و چقد؟

انقد دلم میخواد منم چاق شم.میشع بگی در طول روز چیا میخوری و چقد؟

از اول بارداری من‌ همه چی خوردم الا جیگر زعفرون و چیزای قائده آور وگرنه من کله پاچم‌خوردم پیتزام درست میکنم میخورم بنظرم زیاد سخت بگیری بدتره همه چیز بخور اما سالم 

من یک زنم از جنس شما  همسرم کارگر معمولی برای کمک خرج خودم و بچم گلدوزی میکنم خواهش میکنم پیجمو دنبال کنید قیمتام مناسبه حمایتم کنید واقعا نیازمندم .@maryamgoldozz76