2703
2553
عنوان

ناهار چی بپزم😠😕

| مشاهده متن کامل بحث + 598 بازدید | 27 پست

میتونی خورشت قیمه قورمه سبزی بادمجون قیمه بادمجون ماکارونی استنمبلی کلم پلو ابگوشت کتلت ....درست کنی یا مثلا عدس پلودرست کن یه کنسرو ماهی بگو اقات بگیره یا کنارش ماست وسالاد شیرازی یا چلومرغ یاگوجه پلوبامرغ یاشوید پلوبامرغ یاتاسکباب 

خدایا همیشه هوام داشتی همیشه به موقع نجاتم دادی بهت ایمان واعتماد دادم.خدایا توروبه بزرگیت قسم خواسته دلم بامصلحتت یکی بشه محمد یاسین بهم بدی خانم ام البنین توروبجان عباست قسم پیش خداضامنم بشو 😭خدابهم محمد یاسین ببخشه.دوستان هرکسی امضام روخوند ۱صلوات برای حاجتم بفرسته

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

وای شوهرم خیلی بد غذاس ناهار و شام فقط برنج فقط هم مرغ و گوشت اما من فعلا گوشت ندارم فقط مرغ

ظاهرا تنها چیزی ک تو دنیا عادلانه تقسیم شده عقله🤦🏻‍♀️چون هیچکس اعتراض نمیکنه بگه مال من کمه😕
2720

یه سوال هفته آینده خواهر شوهرام با دختر عموهای شوهرم به صورت یه مهمونی زنونه میان خونمون. عصرونه میان. گفتم کیک با کارامل میپزم و میوه و سالاد الویه خوبه به نظرتون؟ خدایی آخر ماه هم میشه هیچی پول ندارم. اوکی هست>؟

نرگسی چیه 

پیاز سرخ میکنیم بعد سیر هم باهاش تفت میدیم اسفناجو خرد میکنیم میریزیم توش تفت میدیم به نصف استکان اب میریزیم بپزه بعد رب و اب نارنج ونمک وفلفلم اخر کار بهش اضافه میکنیم خیلی خوشمزه میشه

زندگی منشوری است در حرکت دوار ، منشوری که پرتو پر شکوه خلقت با رنگهای بدیع و دلفریبش انرا دوست داشتنی، خیال انگیز و پرشور ساخته است.
2714
پیاز سرخ میکنیم بعد سیر هم باهاش تفت میدیم اسفناجو خرد میکنیم میریزیم توش تفت میدیم به نصف استکان اب ...

ما آخر کار بهش تخم مرغ میزنیم

خدایا هر جایی برای نوشتن باشه مینویسم شکرت چون از شکرگذاری تو معجزه ها دیدم
چقد هیجان انگیز من عاشق اسفناجم  اینو با برنج میخورید یا نون

با هر دو میشه خورد با برنج خوشمزه تره

زندگی منشوری است در حرکت دوار ، منشوری که پرتو پر شکوه خلقت با رنگهای بدیع و دلفریبش انرا دوست داشتنی، خیال انگیز و پرشور ساخته است.
ما آخر کار بهش تخم مرغ میزنیم

اره تخم مرغم میشه زد من دوست ندارم نمیزنم

یه سوال هفته آینده خواهر شوهرام با دختر عموهای شوهرم به صورت یه مهمونی زنونه میان خونمون. عصرونه میا ...

بجای الویه یه نوع آش بپز هم توی فصل سرما دلچسب تره هم یکم بیشتر پیداس ک زحمت کشیدی و هم اینکه آش رو معمولا خانوما میپسندن 

"*پسرک عزیزم*" یک بهار یک تابستان یک پاییز ویک زمستان را دیدی از این به بعد همه چیز دنیا تکراریست جز *مهربانی* خداوند همیشه پناهت باشه