2733
2734
عنوان

ميخوايم با طب سنتي باردارشيم💪🏿

| مشاهده متن کامل بحث + 79140 بازدید | 1056 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم تنبلي داشتم داروهاي من پماد رويان بوعلي و حب مقوي باه بود دكترم گفت تا سه ماه باردارميشي نشدي ...

ادرسش و بده..از مشهد تا جوین راهی نیست.میرم پیشش..فقط باید زنگ بزنیم نوبت بگیریم یا نه بی نوبتم میشه رفت

منم پماد بوعلی هم استفاده کردم خیلی خوبه امضای منم راجع به همین موضوع خیلی خوبه این چیزارو میدونید ب ...

تجربه ت رو از پماد ميگي اينكه چ زمان و چ تغييري روت ايجاد كرد؟راستي چطور باهاش اشناشدي؟

من با كاربري قبلي م هم همه ش چيزي ك ميدونستمو اطلاع رساني ميكردم اما متاسفانه يا ميترسن يا حوصله تغيير شيوشون روندارن

من ك هم ماه اول جواب گرفتم

....‌
ادرسش و بده..از مشهد تا جوین راهی نیست.میرم پیشش..فقط باید زنگ بزنیم نوبت بگیریم یا نه بی نوبتم میشه ...

من الان گيج شدم يبار ادرس دادم پس اون مي بود دادم بش ههه

اره خوبه نزديكي خودت بري ويزيت شي

شهرستان جوين خيابون امام رضا امام رضا٣٧كنارفروشگاه كاشي سراميكي

٠٥١٤٥٢٢٠٦٧٦

صب زنگ بزني برا شب نوبت ميده اماچون راه ت دوره از روز قبل زنگ بزن

....‌
دارو ها همه جا پیدا میشه؟🐀😪من اهوازم ،بچه نمیخوام ولی تنبلی دارم

اره بايد رفت از عطاري دارو گياهي خريد

تنبلي با دارو شيميايي درمان نميشه فقط داروها بزور ميخوان ازبين تنبلي و كيست ريز باردار كنن

ولي اين پماد من انگاري تموم مريضي رحمم رو صاف كرد

كلا تو بروشورش هم نوشته تموم بيماري هاي رحمي رو نام برده ك خوبه براش اينترنتي هم ميتوني بخري

اسم ش پمادرويان بوعلي هست اگ فقط برا تنبلي ميخواي همينو استفاده كن اگ باردارهم نيخواي بشي قرص مقوي حب باه رو هم بخر

....‌
2738
من الان گيج شدم يبار ادرس دادم پس اون مي بود دادم بش ههه اره خوبه نزديكي خودت بري ويزيت شي شهرستان ...

ممنون عزیزم ..شوهرمو راضی میکنم ک بریم الان پریودم..من کاشمریم در اصل ..برام دعا کن...شوهرم میگه ول کن بیخیال باش خودش میاد.ولی نمیتونم.امیدوارم راضی بشه بریم..

ممنون عزیزم ..شوهرمو راضی میکنم ک بریم الان پریودم..من کاشمریم در اصل ..برام دعا کن...شوهرم میگه ول ...

اگ لايق باشم حتما

قبل پريودي برو چون داروهاش برا زمان پريودي هس

هرجوررر شده برو ب هرطريقي شده برو بي برو برگرد تا سه ماه اول بازدارميشي شك ندارم من هركيو ديدم همينجور بوده

....‌
مرسی عزیزم😍البته من شوهرمم واریکوسل عمل کرده بچه نمیخوام ولی میترسم واقعا اون موقع که بخوام نشه😔🐀

ن بد ب دلت راه نده ان شالله ك ميشه

منم بچه نميخاستم بخاطر همين ترسي ك توام الان داري بچه اوردم توام بنظرم بيار ك ديگ خيالت راااااحت شه

....‌
من الان گيج شدم يبار ادرس دادم پس اون مي بود دادم بش ههه اره خوبه نزديكي خودت بري ويزيت شي شهرستان ...

الان فهمیدم همین بغل خودمونه ..از شهر من تا جوین ۱۹۳ کیلومتر راه...همش دوساعته

اگ لايق باشم حتما قبل پريودي برو چون داروهاش برا زمان پريودي هس هرجوررر شده برو ب هرطريقي شده برو ...

پس بنظرت بزارم پاک بشم بعدش برم؟؟میتونیم باهم در تماس باشیم..تو ت ل گ ر ا م

یا همینجا

2706