2726
عنوان

ميخوايم با طب سنتي باردارشيم💪🏿

79021 بازدید | 1056 پست

خانم گلا خوبيد؟من خودم تنبلي تخمدان داشتم بيست ماه منتظربودم درمان نشدم

ولي با ي ماه طب سنتي درمان شدم و باردار

ميخوام هرچيزي ك ميدونم رو دراختيارتون بذارم

از همه م هم ميخوام تجربياتي ك خودشون بش رسيدن رو بگن

ميخوام ازتون حتي برا يبار هم شده انجام بديد

طب سنتي ميگ داروهارو استفاده كنيد ماه اول و تا سه ماه٩٩درصد باردارميشي اگر مشكل ديگ اي غيراز چيزايي ك ذكركرديد نداشته باشيد.

داروي شيميايي نيستم چون خيليام ازينا نتيجه گرفتن

ولي ميخوام ازتون بعد كلي شيميايي ي ماه هم گياهي مصرف كنيد!

....‌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اتفاقا الان میخواستم پیام بدم اخه منم ۱۸ ماه از سقطم میگذره و باردار نشدم ..این ماه روز دوازدهم پری رفتم سونو گفت فولیکول غالب ۲۲ داری ..اقدام کردم ولی دیروز روز ۲۲ پریود خون دیدم..صب هم دیگه پریود شدم ..موندم چرا..به دکترم پیام دادم میگه استروژن کونژوگه بخور..موندم بخورم .نخورم...یک هفته زودتر پریود شدم...البته من دوماه جلوگیری داشتم..بعد دوماه اقدام کردم ک ایجوری شد

مشهد ۴ سال اقدام تنبلی تخمدان واریکوسل همسرم😕

اينكه مشهدي خيلي خوبه دكترم شهرستان جوين هست خودت ميتوني بري ويزيت شي پيشش

من فقط درمورد تنبلي تخمدان نتيجه گرفتموميدونم برا اسپرم هم يچيزا شنيدم 

ولي ازت ميخوام حالا ك راه ت نزديكه خودت بري ويزيت شي مريضاي دكترم تو سه ماه اول باردارميشن

هنيشه ميگم كاش زودتركشف ش ميكردم

....‌
اتفاقا الان میخواستم پیام بدم اخه منم ۱۸ ماه از سقطم میگذره و باردار نشدم ..این ماه روز دوازدهم پری ...

بهتون گفتن ك مشكلتون چيه؟منظور خدايي نكرده سقط مكرر يا تنبلي تخمدان يا ضعيفي اسپرم..

....‌
یه دونه سقط داشتم تو هفته ۵...اسپرم شوهرم خوبه..فک کنم تنبلی دارم..

منم تنبلي داشتم

داروهاي من پماد رويان بوعلي و حب مقوي باه بود

دكترم گفت تا سه ماه باردارميشي نشدي با ازمايش شوهرت بيا گفتم شوهرم سالمه گفت٩٩درصد تا سه ماه باردارميشي نشدي با ازمايش شوهرت بيا🤷‍♀️🤷‍♀️

....‌
2706