2733
2734

بچه ها بیاید بگید رو صورتتون چی کارا کردید ؟ حالا هر چی باشه ؟ چقدر تاثیر داشته ؟ پشیمونید یا نیستید ؟ 

✔️ خبرنگار 
هیچ کاری نکردم نهایت پاکسازی.بوتاکس هم فعلا نزدم ولی وسط پیشونیم خط اخم دارم هنوز نتونستم خودمو راضی ...

جودی چند سالته؟؟

زندگیمون شده ؛"اشکال نداره،از هیچی که بهتره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
هیچ کاری نکردم نهایت پاکسازی.بوتاکس هم فعلا نزدم ولی وسط پیشونیم خط اخم دارم هنوز نتونستم خودمو راضی ...

قایمکی برو بوتاکس کن شوهر من بوتاکس میکنه صورتش صاف صاف 

مرد که نباید بوتاکس کنه😃

مرد باید دوتا خط رو پیشونیش باشه که نشون تجربش باشه 😊

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

خوبه واقعا ؟ چن مدت بوتاکس میکنه بیشتر از یه ساله یا تازه؟من دیشب کسی بهم گفت خطهای پیشونیم با اینکه تازه سی سالمه کلی ناراحت شدم چرا با اینکه پوستم چربه اینجوری شدم خط افتاده پیشونیمو خط اخم

2738
خوبه واقعا ؟ چن مدت بوتاکس میکنه بیشتر از یه ساله یا تازه؟من دیشب کسی بهم گفت خطهای پیشونیم با اینکه ...

خوبیش که خیلی خوبه شش ماه میمونه الان شوهرم ۳۵ سال یه بار این کارو میکنه وسط دو تا ابروش و خط خنده همه میگن خوب شدی وای نمیدونن چطور 

بند پ ::::اینه حساس میشی به خط و چروک و هر دفعه وسوسه میشی بری بزنی

اون مردای قدیم بود🤣🤣🤣

خخخخ 

یه پزشک دوستمه میگه وقتی یه مرد میاد بوتاکس کنه از درمطب میندازمش بیرون😆

خانم دکترم مثل من سنتی فکر میکنه

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
خخخخ  یه پزشک دوستمه میگه وقتی یه مرد میاد بوتاکط کنه از درمطب میندازمش بیرون😆 خانم دکترم مث ...

اره دکتر میگفت میخوای زن دیگه بگیری😂😂😂

خخ اره دکترها خوششون نمیاد مردها اینکارو بکنن 

ولی خوب رو سن و سال تاثیر نمیذاره رو شادابی صورت تاثیر داره تا  قتی پولش داره بره بزنه خیلی هم خوب شده من دوست دارم پول واسه اینجور رسیدگی هاست دیگه 

2706