1600
1605
عنوان

ّبعضیا خیلی بی چشم و رو هستن

773 بازدید | 105 پست

یه همسایه دارم تازه یه ماهه صمیمی شدیم تو این مدت من فقط نیم ساعت خونش رفته بودم چون داشتم پسرمو از پوشک میگرفتم اصولا جایی نمیرم حالا اون صبح میاد تا ظهر بار ظهر میاد تا شب بعضی وقتا شبم میمونه شام میخوره با دوتا بچه هاش

رفت مسافرت دو روز بچه هاشو گذاشت پیش من

حالا من غروبی بچمو پوشک کردم بردمش خونشون از اول بچم دست ب هر چیزی میزد یا خودش یا بچه هاش جییییغ میزدن که ای وای همه چیزو بهم ریخت وای اینجا کثیف شد فلان شد منم بهم برخورد اومدم خونم

حالا مطمئنم صبح دوباره سرو کلشون پیدا میش

ه چطور برخورد کنم باهاشون

بچه هاش کل زندگی منو بهم میریختن من میگم بچن ولش کن

من اونقدر به داشته هام فکر میکنم که وقت نمیشه به نداشته هام فکر کنم❤❤❤

چجوری اطمینان میکتی بچتو بذاری پیشش؟

شیشه ماشینو داد پایین!گفت ببین هوا رو!ببین چه بارونی میاد اینا بخاطر حضور توئه ها!دلبر میبینی قطره ها رو... مثل خنده های تو که گوشه لبت جا خوش میکنن نشستن رو شیشه بخار گرفته!خوب نگاه کن حس میکنی چقد حالم خوبه؟دستشو گرفتم...خندید!گفت هنوزم بارون که میاد ساکت میشی زبونت بند میاد!با تمام وجود هوای بارونیو تو ریه هام دادمو گفتم من از این همه خوشبختی که کنار تو دارم زبونم بند اومده وگرنه این قطره ها و صدای بارون بهونس!صورتشو سمتم اوردو گفت میشه هر وقت بارون اومد همین حرفو بزنی بهم؟دستشو محکم تر گرفتم و سکوت کردم...                                                                                                                                                                         دنیای مجازی حق الناس های زیاااادی به گردن آدم های این دوره میندازه ، کمی تو اظهار نظر ها صبور باشیم ، حالا چیزی ام نگیم طوری نمیشه...                                                        

همه  لباس  میپوشن  اما  هر  لباسی  خاص  نیست

بگو عزيزم اينجا هم خوونس بچه هات بهم ميريزن خونه رو

فقط خونه شما اسباب اثاثيه نداره كه!

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤
1522

وای چطور طاقت میاری همسایه وسط زندگیت باشه از صبح تا شب! متنفرم از ارتباط با همسایه قطع رابطه کن بابا شاید صبحا بخوای بخوابی یا حوصله نداشته باشی کار داشته باشی و...چرا باید بیان مزاحم بشن

چجوری اطمینان میکتی بچتو بذاری پیشش؟

عزیزم من بچمو پیش شوهرمم نمیزارم

اون خانوم بچه هاشو گذاشته بود پیش من

8

توام بگو ای واااای همه جارو بهم ریختین😐

چقد نینیسایت چرت تر شده😕 و دلیلش اینه ک    خانوم جلسه ای های قری افراطی بی اعصاب تاپیک عکس لوبیا پلو رو هم به دعوا می رسونن نهلتیا😀                         وکاربران مرد قری🤢اصلا بعضی از مردای ایرانی هر جا برن به گند میکشن اونجارو وجود بعضیاتون اینجارو چرت تر تر کرده😐                             🍁☺                                                                     تقدیم به کاربران زن ستیز🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

دیر درو باز کن

وانمود کن خواب بودی و بیدارت کردن

به وسایلت حساسیت نشون بده و نذار بهشون دست بزنن

بعضی وقتام خودتو بزن به مریضی و سردرد 

اگه یخچالا اهل تلافی بودن                                        هر نیم ساعت در اتاقمونو باز میکردن و میگفتن دیگه چه خبر؟؟؟!!!                                                            خوشبختانه این بزرگواران اهل گذشتن😂😂
1601
عزیزم من بچمو پیش شوهرمم نمیزارم اون خانوم بچه هاشو گذاشته بود پیش من

چه دل گنده ای داری

اگه اتفاقی میوفتاد خدای نکرده چی؟

پناه میبرم به خدا از اندوهی که قلبم را در سکوت میخورد...
وای چطور طاقت میاری همسایه وسط زندگیت باشه از صبح تا شب! متنفرم از ارتباط با همسایه قطع رابطه کن باب ...

دخلم اومده گفتم شاید من ارتباط نداشته باشم اونم نیاد ولی خیلی پرو تر از این حرفاست

1611