2733
2734
عنوان

من دلم بچه میخاد خدا😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1247 بازدید | 127 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها بنظرتون من یبار ک باردارشدم ولی سقط شده بعد الان بدون مشکل باردارنمیشم امکان داره مثلا بدن من اسپرمو پس میزنه جدیدن ب این فک میکنم ک نمیشه ولی خاهرم میگه اگ اینجوربود باراولم نمیگرف ...اخه شوهرم ک آز میده ازمایشش عالیه خودمم ازمایشام خوبه ولی نمیگیره میگم حتما پس میزنه

گاهی نخوانده قرعه بنام تو میشود...گاهی نمیشود ک نمیشود.‌..الهی شکر
بچه ها بنظرتون من یبار ک باردارشدم ولی سقط شده بعد الان بدون مشکل باردارنمیشم امکان داره مثلا بدن من ...

منم مث شمام 

هیچ مشکلی ندارم 

چطوری متوجه شیم بدنمون اسپرم همسرمون پس میزن

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
2728
منم مث شمام  هیچ مشکلی ندارم  چطوری متوجه شیم بدنمون اسپرم همسرمون پس میزن

فک کنم با ازمایش ...اما ازمایش معمولی نیس

گاهی نخوانده قرعه بنام تو میشود...گاهی نمیشود ک نمیشود.‌..الهی شکر
۵ سال

سلام  گلم  برای  مامان  شدنت  ۵۰۰تا صلوات  هدیه  کن  به  خانم  فاطمه  زهرا  و ۵۰۰تا  هم  برای  سلامتی  امام  زملن  بفرست  و  برای  شهیدابراهیم  هادی  و  شهید حاج  سعید  سامانلو  یک  خیرات   بده  هرچی که  در توانته 

بین فقرا پخش کن  یا  بچه  های  کار  

به  تاپیکمم سربزن  کامنت  حاجت  رواهارو  بخون  اتفاقا آخرین کامنت  مربوط به کاربری  هست  که  حاجت  گرفته  و  باردار شده  منم  دعاکن  یاعلی 

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=2239203&slug=از-شهدا-حاجت-گرفتم&postId=76859582

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین ، چون شیعه نیستن علیه توسل کردن میگن  !!! حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی
ای بابا عجب دنیاییه  من سومیو ناخواسته باردارم دارم افسردگی میگیرم اونوقت تو.... حکمت خدا ...

هیچ وقت هیج وقت سر از کارای خدا در نمیاریم ما بنده هاش 

خدا بهتت ببخش 

بدون پیش خدا خیلی عزیزی که بی منت بهت میده 

برام دعا کن عزیزدلم

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
2738