2733
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

فکر نکنم اینکه ی طرف نداشته باشی مشکل باشه وقتی طبیعیه همه چیت شاید هرماه از ی تخمدان تخمک ازاد شه 😐

خدایا مراقب همسرمو فرشته کوچولومون ریحانه خانوممون باش😍♥️🥺تیکر تولد یکسالگی دخترمه🥰
2738
خوبه پسگچرا تو پریودی سونو دادی

دکتر گفت  برااینکه ببینه کیست دارم یانه

خدااااا جونم منم بندتم انگار ک منو فراموش کردی بچه ها برا مشکلم میشه ی صلوات بفرستی   
چرا سمت راستم فولیکول ندارم

تخمدان راست منم غیرفعال بود با قرص تازه اندازه فولیکولش ۱۲ شده بود فک نکنم جای نگرانی باشه

اگه تونستم کمکی کنم لطفا برا شادی روح بابای عزیزم صلوات بفرستید

هر ماه یک فولیکول میاد از یه تخمدان و قرار نیست هر دو داشته باشند. مشکل خاصی نیست. شما روزهای اول پریود سونو دادین؟؟

تصمیم گرفتن دست خودمان نیست. تنها چیزی كه باید درباره اش تصمیم بگیریم این است كه با روزگاری كه نصیب ما شده است ، چه بكنیم.
تخمدان راست منم غیرفعال بود با قرص تازه اندازه فولیکولش ۱۲ شده بود فک نکنم جای نگرانی باشه

شما هم تنبلی تخمدان داری؟من برا بارداریم در اینده  نگرانم  

خدااااا جونم منم بندتم انگار ک منو فراموش کردی بچه ها برا مشکلم میشه ی صلوات بفرستی   
هر ماه یک فولیکول میاد از یه تخمدان و قرار نیست هر دو داشته باشند. مشکل خاصی نیست. شما روزهای اول پر ...

روز پنج پریود بود یعنی نرماله 

2706