2726
عنوان

18 آذر عقدمه . با یه نی نی تو دلم :)

| مشاهده متن کامل بحث + 6510 بازدید | 125 پست
اگه چيزى داخل كرده بود بله حرف شما درسته و پردش رو از دست ميداد.اما اگه چيزى داخل نكرده باشه ام ...

شما انگار داری خود ارضاییو تبلیغ میکنی :/ خانومی ورزشکارا مثل ژیمیناستا و پارکور کارا و کاراته بازا و... بخاطر باز کردن پاشون یا افتادن روی زمین پردشونو از دست میدن دیگه خود ارضایی جای خودسو داره حتی اگه دخول هم صورت نگرفته باشه. لطفا اطلاعات غلط ندید

یا رفیق من لا رفیق له✋
منم بهش میگم واسش دعا میکنم دوست خوبی واسم اندازه خواهرم دوستش دارم ایشالا خوشبخت بشه الانم از پستت ...

عزيزم پاينتر توضيح دادم.حتما به دوستت بگو.مشكلش دقيقا شبيه مشكل دوست من هست.اما مطمان باشه چيزى نشده.بهش بگو خودت رو واسه چيزى ناراحت كن كه ارزش داشته باشه.بره دكتر خيالش راحت ميشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما انگار داری خود ارضاییو تبلیغ میکنی :/ خانومی ورزشکارا مثل ژیمیناستا و پارکور کارا و کاراته بازا ...

چرا از حرف من اين برداشتى كردى عزيزم؟!!من اصلا نگفتم كار خوبو هست.اتفاقا خودارضايي عوارض خيلى خيلى بدى داره هم روحى و هم جسمى.من فقط گفتم كه پردش پاره نشده.وگرنه خيلى هم كار بدى هست.

2728

دختر تو کجایی؟

کاربر جانانم 1 هستم 

تو تاپیک پر بازدیدت کامنت.گذاشتم گفتم میرم برات حکم قانونی بچهرو از استادم میپرسم 

پرسیدم اما کاربریم ترکید  

انقد نگرانت بودن تا چند روز سرچ میکردم اما ازت خبری نبود 

چقققد خوشحالم برات 

نمیدونی چقد برات دعا کردم 

دیگه کم کم داشت باورم نیشد سرکارمون گذاشتی وای خداجونم شکرت 

💚💜You and me together, nothing is better

ایول مبارکههههه خوشحال شدم چقد

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند.
نه مال قبله تاپیک عزیزم. نامزدیمون بهم خورد ...

الهي بگردم برات😞

الان خوبي؟

خدا قراره به من يه ني ني سالم و صالح بده شايدم دوقلو يا سه قلو🙋🏻‍♀️😍گر نگهدارِ من آن است كه من ميدانم شيشه را در بغل سنگ نگه ميدارد😍❤️😇
2706