2726
عنوان

کی مشکل منو داره؟

113 بازدید | 7 پست

من روز 5 پریودی رفتم سونو گرافی نوشته تخمدان راست فاقد توده فضاگیر یعنی چی یعنی تخمدان راستم فولیکول نداره؟ دوماه قبل رفتم روز 13 داشتم چرا حالا ندارم  یعنی تااخر تخمدان راستم بدون فولیکول میمونه؟؟

خدااااا جونم منم بندتم انگار ک منو فراموش کردی بچه ها برا مشکلم میشه ی صلوات بفرستی   

يك سوال منم براي اولين بار ميخوام برم 

دكتر گفت ٤ ام پري بيا سنوگرافي

ببخشيد يك سوال اون رو از شكم سنو ميكنن يا از زير؟؟؟

وً اينكه اون روز مشخص ميشه تخمدانام تو چه وضعي هستن؟؟؟

هر روزی که میگذره با خودت قرار میذاری انتظارت از آدما رو کم‌کم، کم کنی. میبینی افاقه نمیکنه آدما رو دونه‌دونه از زندگیت کم میکنی. و این چرخه اونقدر هست که بخودت میای و میبینی نه دیگه کسی هست و نه دیگه انتظاری.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
يك سوال منم براي اولين بار ميخوام برم  دكتر گفت ٤ ام پري بيا سنوگرافي ببخشيد يك سوال اون رو ا ...

اگه دختری از شکم بله همون موقعه جوابو بهت میده

خدااااا جونم منم بندتم انگار ک منو فراموش کردی بچه ها برا مشکلم میشه ی صلوات بفرستی   
 اگه دختری از شکم بله همون موقعه جوابو بهت میده

نه بابا تو اقدامم

خانومم

از زير ميگيره؟؟

مشخص ميشه كه چطوريه وضع تخمكها؟

هر روزی که میگذره با خودت قرار میذاری انتظارت از آدما رو کم‌کم، کم کنی. میبینی افاقه نمیکنه آدما رو دونه‌دونه از زندگیت کم میکنی. و این چرخه اونقدر هست که بخودت میای و میبینی نه دیگه کسی هست و نه دیگه انتظاری.
نه بابا تو اقدامم خانومم از زير ميگيره؟؟ مشخص ميشه كه چطوريه وضع تخمكها؟

من تاحالا از زیر انجام ندادم اره همه چی مشخص میشه همون موقعه هم جوابو بهت میدن