943
44

من دوسدارم فردا که متاهل شدم درد همسرمو بدونم بعدش هم خوب درکش کنم و نزارم از جایی یا کسی از خانوادم ناراحت بشه همین اگه اشکالی هست بگیید در خدمتم

به نظر من که خیلی کار خوبی میکنی داداش سایت اگه فقط مال زنها بود که اصلا گزینه مرد نمیزاشتن

که رمز ماست ایستاده مردن.شررریم                       برای سلامتی شوهرم دعا کنید                               دنیام عشقم و بچه هام   

899

اخلاق ادما باهم فرق داره 

همسرتون ممکنه اخلاقش شبیهِ هیچ  کدوم  از خانومایی  که اینجاعضو هستن نباشه 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

😪😪😪😪😪

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     زنیکه خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اونه 😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧
727
اخلاق ادما باهم فرق داره   همسرتون ممکنه اخلاقش شبیهِ هیچ  کدوم  از خانومایی&nb ...

ولی خدایی وجه اشتراک خیلی داریم باهم😁 اصلاح خانومای نی نی سایتی من توام یا تو منی یادت نیست😉😉

من یک زنم...همان که اگر دلش بشکند فریاد نمیزند مشت به دیوار نمی کوبدپشت سر هم سیگار دود نمی کند...فقط گاهی ممکن است از سر ناسازگاری شبی تا صبح اشک بریزد بی صدا...تا گل لبخندش برای فردا شکفته شود...
929

من نمیدونم واقعا مگه سایت زنونه مردونه داره

بعضی ها طوری میگند سایت زنونه است انگار شخصیه که اگر هم شخصی بود دیگه اسمش سایت نمی شد

در ضمن خیلی از مطالب این سایت مربوط به آقایون مثل تربیت بچه در خانواده؛اقایان بدانند؛همسر داری و...

835