2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
چون داداشمو دوست دارم

والا منم دو تا برادرم زن گرفتن هیچ کیو با خودشون نبردن خرید منم وقتی عروسی کردم نذاشتم کسی بیاد خودمون دوتایی رفتیم واقعا نمیفهمم بقیه چرا میرن نظر میدن چه فامیل زن چه مرد چیزایی که قراره خریداری بشه مال اون دو نفره اونا قراره هر لحظه ببیننشون و ازشون استفاده کنن باید به سلیقه ی اونا باشه و بس، پس اونا فقط باید انتخاب کنن حضور بقیه بی معناست 

خدایا مواظب گلهای زندگیم باش 👫 رهام و نهال😍😍
خب ما که یه داداش بیشتر نداریم

ای خدااااا یاد شوهر خودم افتادم😢طفلی یه داداشه بین دو تا خواهر ، ولی هردوشون قهرن باهاش انقد اذیتش کردن انقد سر عروسیمون دعوا کردن و حتی شب عروسی باهامون قهر بودن و فقط واسه فیلم بازی کردن جلوی فامیلا اومدن عروسی.....انقد دلشو تو این چند سال خون کردن که نگو

چند رور پیش میگه 😔بعضیا اصلا خواهر ندارن مگه میمیرن؟!منم اصلا فک میکنم از اول خداهری نداشتم

خدایا.....یه داداش داشته باشی تو دنیا اونم این جوری از خودت برنجونی؟!

همه چیم میندازن گردن من بیچاره😒که تو دعواشون حتی یهکلمه هم حرف نزدم حتی بخدا کمی بعد دعوا شوهرمو مجبور کردم زنگ زد دعوتشون کرد خونمون اما اونا کلی حرف بارش کردن و منو شستن گذاشتن کنار

از جدال با کسی که قدردان محبت های تو نیست بپرهیز، اینکه تصور کنی روزی میتوانی او را متوجه اشتباهش سازی، درست مثل آب کردن کوه یخ با "ها" است...چاره ای نیست؛ باران هم باشی، برای کاسه های وارونه کاری نمیشود کرد -الهی قمشه ای
خب ما که یه داداش بیشتر نداریم

خب اونم یبار فقط خرید میره

از الان بخای بگی ی داداش دارم و فلان (البته ک میدونم از روی محبتتونه) مطمئن باش روابط اون دودا را خراب میکنی و از اون نهتر داداشتو از خودت دور

برای ازدواج خوب و خوشبختیم دعام میکنید؟ 
2714

اگه اینجوری راحته عروستون نرو باهاشون چه کاریه ،قشنگ سنگین باش بگو از خداتونم باشه ،یا عروس شدی یا خواهی شد انشاالله ،درک میکنی اینجوری آدم راحتتره که فقط با شوهرش بره خرید

قدر زر زرگر داند و قدر گوهر گوهری 👑

ی نصیحت خواهرانه ک باعث کدورت بین خودت و داداشت و عروستون و خانواده هاتون نشه.دیگه .داداشت ازدواج کرد.توقع هیچی ازش نداشته باشین تو هیچی بزارین راحت و خوش و خرم زندگیشونو کنن.با هم عادی رفت و آمد کنین لذت ببرین 

🧘‍♀️دردی ک تورو نکشه قویترت میکنه🧘‍♀️

منم عروس بشم نمیزارم خواهراش بیان.. چونکه دگ نمیتونم انتخاب کنم هی معذب میشم.. مگه لباس و وسایل واسه شماست ک بری نظر بدی؟ خودشون باید خوششون بیاد... 

راستی چیا باید بخرن؟  

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑

عزیزم خودت خوشت میاد عروس بشی بعد خواهر شوهرت بیاد تو خریدات دخالت کنه .بگه چون من داداشمو دوست دارم باید تو همه ی خریداتون باشم .خوشگلم خواهش میکنم اگه خوشحالی داداشت واست مهمه باهاشون نرو بذار خودشون برن هر چی که این دوست داره اون بخره هر چی که اون دوست داره این بخره .

میشه برای شادی روح پدرم وتعجیل در ظهور امام زمان سه تاصلوات بفرستین .اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.

من خودم برا ازمایش ازدواج میخواستم خواهرشوهرمم ببرم ولی یهویی شد و نشد ببریمش انقدم بهم خوش گذشت که نگو بعد برا خرید عقدم چون عجله ای بود خودمون رفتیم عروسیم فعلا نگرفتیم تا ببینیم اونموقع چه جوری میشه برا برادرمم من هیچی نگفتم زن داداشم گفت بیا به زور منو بردن زیادم بزرگ نبودم رفتم خیلی ذوق میکردم ولی خب من اصرار نکرده بودم برم زن داداشم دوس داشت برم منو برد

2706