943
44

نرو خب چی میشه نری راضی هستی بری و دعواشون بشه بخاطر داداشت ک یدو نه س نرو 

من زن خلق شدم نه برای در حسرت یک بوسه ماندن .                                 برای بوسه ای از جنس آرامش .من زن نشدم که همخواب آدمهای بیخواب شوم . زن شدم که برای خواب کسی رویا شوم .زن نشدم که در تنهایی ام حسرت آغوشی عاشقانه را داشته باشم زن شدم تا آغوشی در تنهایی عشقم باشم . برای خوشنامی صد سال کم است اما برای بدنامی یک لحظه کافیست   

[QUOTE=76410696]خب حق داری عزیزم

ولییی اون خانوم هم یه بار فقط میخواد خرید عروسی بکنه..

افوض امری الی الله...ان الله بصیر بالعباد.. میشه با دلهای پاکتون واسه طبیعی نینی دار شدنم یه صلوات بفرستین..🙏
899
میگه خوشم نمیاد کسی بیاد نظر بده 

خب راست میگه. مگه قدیمه؟

بعدم ادم با کسی که خیییلی راحته میتونه بره خرید. 

اجبار قشنگ نیست.

منم الان خواهرشوهرم خیلی دوست دارم. باهاش سفر و تفریح و... هم میرم.

ولی موقع خرید نتونسام ببرمش. دوست نداشتم. چون اون موقع انقدر باهاش صمیمی نبودم.

منم دوست ندارم خواهر شوهرم ميريم خريد باهامون بياد،

چون ميره براي خودش و شوهرش و بچش خريد كردن يادش مسره چرا با ما امده.

منم يه داداش دارم خريدشونم باشون نرفتم، دليل محكمي نيست دوست داشتن داداشت كه باهاشون بري

براى شادى روح مامانم لطفا صلوات بفرستيد...

خدایی این خزبازیاچیه درمیارین شمامیخوای اون لباسوبپوشی؟ اگه واقعاداداشتودوستداری باعث دلخوری وکدورت بینشون نشو 

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه یه صلوات واسه سلامتی نی نی بفرستین به دعاهاتون ایمان دارم😍خیلی وقته منتظرشم 
727

آیا فردا اگه هربار بخوان تنهایی برن مسافرتم ب شما نگن و شما رو نبرن ناراحت میشی؟

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زمان خودتون رو با توضیح دادن٬ هدر ندید.مردم فقط چیزهایی رو میشنونکه میخوان بشنون .پائولو کویلو

این خواهرشوهربازیاعاقبت نداره هاخودتم عروس میشی😉😉😉

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه یه صلوات واسه سلامتی نی نی بفرستین به دعاهاتون ایمان دارم😍خیلی وقته منتظرشم 
932
چون داداشمو دوست دارم

والا منم دو تا برادرم زن گرفتن هیچ کیو با خودشون نبردن خرید منم وقتی عروسی کردم نذاشتم کسی بیاد خودمون دوتایی رفتیم واقعا نمیفهمم بقیه چرا میرن نظر میدن چه فامیل زن چه مرد چیزایی که قراره خریداری بشه مال اون دو نفره اونا قراره هر لحظه ببیننشون و ازشون استفاده کنن باید به سلیقه ی اونا باشه و بس، پس اونا فقط باید انتخاب کنن حضور بقیه بی معناست 

خب ما که یه داداش بیشتر نداریم

ای خدااااا یاد شوهر خودم افتادم😢طفلی یه داداشه بین دو تا خواهر ، ولی هردوشون قهرن باهاش انقد اذیتش کردن انقد سر عروسیمون دعوا کردن و حتی شب عروسی باهامون قهر بودن و فقط واسه فیلم بازی کردن جلوی فامیلا اومدن عروسی.....انقد دلشو تو این چند سال خون کردن که نگو

چند رور پیش میگه 😔بعضیا اصلا خواهر ندارن مگه میمیرن؟!منم اصلا فک میکنم از اول خداهری نداشتم

خدایا.....یه داداش داشته باشی تو دنیا اونم این جوری از خودت برنجونی؟!

همه چیم میندازن گردن من بیچاره😒که تو دعواشون حتی یهکلمه هم حرف نزدم حتی بخدا کمی بعد دعوا شوهرمو مجبور کردم زنگ زد دعوتشون کرد خونمون اما اونا کلی حرف بارش کردن و منو شستن گذاشتن کنار

از جدال با کسی که قدردان محبت های تو نیست بپرهیز، اینکه تصور کنی روزی میتوانی او را متوجه اشتباهش سازی، درست مثل آب کردن کوه یخ با "ها" است...چاره ای نیست؛ باران هم باشی، برای کاسه های وارونه کاری نمیشود کرد -الهی قمشه ای
خب ما که یه داداش بیشتر نداریم

خب اونم یبار فقط خرید میره

از الان بخای بگی ی داداش دارم و فلان (البته ک میدونم از روی محبتتونه) مطمئن باش روابط اون دودا را خراب میکنی و از اون نهتر داداشتو از خودت دور

اگه اینجوری راحته عروستون نرو باهاشون چه کاریه ،قشنگ سنگین باش بگو از خداتونم باشه ،یا عروس شدی یا خواهی شد انشاالله ،درک میکنی اینجوری آدم راحتتره که فقط با شوهرش بره خرید

835