1061
44

چرا باید بری خرید عروس و داماد

در مکانی به نام نی نی سایت همه خانم ها قد بالای 170 چشما رنگی پوستا بور و سفید کمر باریک و باربی شوهراشون همه دکتر مهندس خلبان مدرس دانشگاه مدیرعامل نظریه پرداز درآمد ها بالای هفت میلیون در ماه جالب اینجاس همین شوهران پولدار و تحصیل کرده مدام در حال خیانت به عیالشون هستن آمار خیانت شوهران در نی نی سایت بیداد میکنه😥همشون گوشی اپل دارن اینهمه هواوی به دست تو خیابونم منم با همزادام😆 همشون از شوهرشون و خانواده شوهرشون سر تر هستن خانواده خودشون بافرهنگ و لاکچری خانواده شوهراشون رفتارهای غیر انسانی دارند و عقب افتاده هستن اینجا همه عروس ها مظلوم هستن و واقعا در حقشون طلم میشه اینحا مادرشوهر غول بی شاخ دمه خواهرشوهر غول با شاخ و دمه بعد اگر خودشون عروس داشته باشن بهترین و خوش سیرت ترین خواهر شوهر دنیان و مادرشون میشه یه مادرشوهر فرشته اینجاس که زن داداش میشه گودزیلا 😶پس اینایی که تو واقعیت دور و برمون هستند کی هستند 

892

خوب غرور خوتو نشکن نرو اصرارم نکن تا بفهمه ارزش تو بالاتر از یه خریده چرته

که رمز ماست ایستاده مردن.شرریم  صانع تو تگرگی بودی از ابرا وقتی داشت خشک می شد درخت سبز ما تیشه زدی به ریشه این شب پرستا....مال تو شد 25 بهمن ماه خوش باشی پیش امیر و سهراب و ندا تو کجا و کیهان و حسین بازجو کجا......🙌                          ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤  
1078

نرو سنگين باش 

عروس ها حساسن ديگه رو خواهر شوهر دست خودشون نيستمه

هر روزی که میگذره با خودت قرار میذاری انتظارت از آدما رو کم‌کم، کم کنی. میبینی افاقه نمیکنه آدما رو دونه‌دونه از زندگیت کم میکنی. و این چرخه اونقدر هست که بخودت میای و میبینی نه دیگه کسی هست و نه دیگه انتظاری.
1090

نری بهتره  ابنجوری دیگه حرف وحدیث پیش نمیاد که بگه خواهرشوهرتو خریدکردنامون  دخالت کردو  واینا

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

تو اگه داداشتو دوس داری بذار هر کار ک دوست داره انجام بده و خوش باشه

بلاخره خرید میکنن ک جفتشون از هم لذت ببرن...چون شبه جشن واسه جفتشونه

و تو فقط تو شادیشون سهیمی

من انسانی هستم امیدوار ...ک هیچ کینه و بخلی ب کسی ندارم,ترس تشویش و تردید رو از خودم دور ساختم و جای اونرو امید و  اعتماد ب نفس گذاشتم😊😊
چون داداشمو دوست دارم

قانع شدم😐

در مکانی به نام نی نی سایت همه خانم ها قد بالای 170 چشما رنگی پوستا بور و سفید کمر باریک و باربی شوهراشون همه دکتر مهندس خلبان مدرس دانشگاه مدیرعامل نظریه پرداز درآمد ها بالای هفت میلیون در ماه جالب اینجاس همین شوهران پولدار و تحصیل کرده مدام در حال خیانت به عیالشون هستن آمار خیانت شوهران در نی نی سایت بیداد میکنه😥همشون گوشی اپل دارن اینهمه هواوی به دست تو خیابونم منم با همزادام😆 همشون از شوهرشون و خانواده شوهرشون سر تر هستن خانواده خودشون بافرهنگ و لاکچری خانواده شوهراشون رفتارهای غیر انسانی دارند و عقب افتاده هستن اینجا همه عروس ها مظلوم هستن و واقعا در حقشون طلم میشه اینحا مادرشوهر غول بی شاخ دمه خواهرشوهر غول با شاخ و دمه بعد اگر خودشون عروس داشته باشن بهترین و خوش سیرت ترین خواهر شوهر دنیان و مادرشون میشه یه مادرشوهر فرشته اینجاس که زن داداش میشه گودزیلا 😶پس اینایی که تو واقعیت دور و برمون هستند کی هستند 
835