2726
عنوان

خانمایی که بعد ازدواج خونه خریدین

| مشاهده متن کامل بحث + 736 بازدید | 45 پست

من از شوهرم عروسی نخواستم البته به پیشنهاد پدرم.پول عروسی و جهیزیه و وام ازدواج و قرض گرفتن از بابام و دادم خونه کوچیک خریدم بعدش اومدیم خونمون یه شام کوچولو دادیم به آشناها توی همون خونه.بعد از دوسال پس انداز منو شوهرم خونه بزرگ خریدیم و ماشین .البته ماشین قسطی بود.الان هشت سال از ازدواجمان میگذره واسه ماشین دوم پول ریختیم اگه جمع کنم دوس دارم یه خونه هم توی شمال بگیرم دوتا پسر هم رم چهار و دو ساله

نه افراط نه تفریط. از خرجایی که زن بودنت و هویتت رو شکل میده نزن ولی گوشه چشمی هم به پس انداز داشته باش

برای تسلط بر یک ملت اقلیتی خائن و اکثریتی نادان لازم است.  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چتر عزيزم اگه توان پرداخت قسط دارين ي وام زوجين مسكن ميتونين بگيرين

و ي خونه كوچيك بخرين

البته لازمه كميروش بذارين

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
من از شوهرم عروسی نخواستم البته به پیشنهاد پدرم.پول عروسی و جهیزیه و وام ازدواج و قرض گرفتن از بابام ...

عزیزم اون زمان که پس انداز میکردین و قرض داشتین کمتر خرج میکردین بعد که وضع مالیتون بهتر شد شوهرت به همون کم خرجی عادت نکرده بود یا خوب خرج میکرد؟

زنی که خرج نداره ارج نداره.. 

من تا جایی که مقبول باشه خرج میکنم

قبل از اینکه ازدواج کنیم تو دوران عقد خونه خریدیم البته 100 ملیونش برا خودم بود و بقیشو ایشون وام گرفتن 

بنظرم پولی که میخواست براتون خرج کنه رو باید میگرفتی پیش خودت جمعش میکردی شما ب شوهرتون میگفتین نه ولخرجیه ولی ایا ایشون اون قناعت شما رو جمع کرده برا روزی که بخواین کار مهمی انجام بدین؟

خدایا به امید تو ...
بستگی ب طرفت داره.اگ درک کنه ب چ دلیلی قناعت میکنی وبعداینک خونه خریدین آزادت بزاره یااینک سواستفاده ...

خودش که میگه وضعمون بهتر بشه حسابی برات خرج میکنم و درکم کن و ازاین حرفا

عزیزم اون زمان که پس انداز میکردین و قرض داشتین کمتر خرج میکردین بعد که وضع مالیتون بهتر شد شوهرت به ...

نه شوهرم اهل لاهیجان.و دوس داره من به خودم برسم.حتی بیشتر از بچه ها به من اولویت میده.اما منم ولخرج نیستم واسه ناخن و ‌...خرج نمیکنم اما کاملا مرتب هستم و آرایش دارم اما ملایم لباس هام به روز نیستن اما نو هستن و خرید لباس و عطر رو فراموش نمیکنم .به خودم اهمیت میدم اما سانتا ل مانتال هم نیستم

خودش که میگه وضعمون بهتر بشه حسابی برات خرج میکنم و درکم کن و ازاین حرفا

چی بگم عزیزم.ولی ب خودت برس گوش ب این حرفا نده.

میدونین چرا مگس ٣ روز عمر میکنه ولی لاک پشت ١٠٠ سال؟؟چون مگس 💩 خوری میکنه ولی لاک پشت سرش تو لاک خود‌شه😒😒
2706