2703
2553
عنوان

خانمایی که بعد ازدواج خونه خریدین

736 بازدید | 45 پست

خانما چقد طول کشید تا خونه دارشین؟ من الان خیلی قناعت میکنم از خیلی خواسته هام میزنم هیچی برای خودم وخونه نمیخرم تا پول پس انداز بشه و بتونیم خونه بخریم خیلی امیدوار بودم ولی بااین گرونی دیگه نمیدونم چی میشه

ازطرفی میترسم شوهرم عادت کنه و خسیس باربیاد ولی ازاونطرف تا وقتی خونه نداریم اصلا دلم نمیاد پول خرج کنم جدیدن شوهرم یجوری شده همش فکر پس اندازه ننیدونم راهی که میرم درسته یانه

منظورم اینه اوایل ازدواج همش میگفت بریم برات مانتو بگیرم من قبول نمیکردم میگفتم نه لازم ندارم ولخرجیه یا چیزای دیگه واسه خونه یا خودم هی میگفت بخریم 

الان یه چیزی که لازمه بگم بخر میگه نه بزار پس انداز بشه 

میترسم خسیس بشه الان دوساله مانتو خوب نخریدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

بستگی ب طرفت داره.اگ درک کنه ب چ دلیلی قناعت میکنی وبعداینک خونه خریدین آزادت بزاره یااینک سواستفاده کنه.بلاخره تو شوهرتوبهترمیشناسی

ولی زیادم پرروش نکن.زن بایدخرج داشته باشه.

میدونین چرا مگس ٣ روز عمر میکنه ولی لاک پشت ١٠٠ سال؟؟چون مگس 💩 خوری میکنه ولی لاک پشت سرش تو لاک خود‌شه😒😒
2714

با پول مانتو و کفش خونه نمیشه خرید بنظرم متعادل باش هم خساست نکن هم ولخرجی نکن مگه چندسال عمرو جونی داری که نخوای بخوری و بپوشی

کارای خوشگل و هنری تو هر سبک و سلیقه ای از کارای نمدی تا بافتنی های زیبا و خاص از سرمه دوزی تا دوختهای نوین همه و همه در کانال تل گرام baharshop518@
2706