2726
نمیدونم شاید دوباره پسرم از مدرسه آورده 

خیلی مراقب باش بالشتاتونو بشور پسرتو شوهرتوچک کن  هیچکیم خونت نخابه و توام جایی نخاب

سرسری ردشو و زندگی کن دقت دق ات میدهد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا میترسونیتش بچه ها  اسی خونسرد باش  لباساتو به چند دست کم محدود کن  بقیه رو بریز تو پلاستیک چسب بزن جوری که هوا نرسه  دوماه از خودت دورشون کن   لباسایی که میپوشیو هر روز تو اب جوش بجوشون حمام و شامپوی مخصوص و شانه دندانه ریز   کف خونه رو هر روز جارو کن   واسمری ضد شپش بخر برای جاهایی که نمیتونی بجوشونی و یا جارو کنی

از ۱۷ اذر شروع کردم 😍😍😍😍😍دیگه تنبلی بسه
چرا الكي بيچاره رو مي ترسوني، چيزي نيست الان همه چيز درمان داره اما بهترين راه كوتاه كردن موهاته. شس ...

والا کوتاه کردم شامپو زدم سرکه زدم همه چی رو با آب داغ شستم 

نمیدونم شاید برم دکتر پوست ازش کمک بخوام 

بخدا من زن تمیزی هستم 

والا هر روز دوش میگیرم 

از حشره میترسم 😣😣😣😣

2728

اسی برات صلوات فرستادم نگرانم نباش عزیزم اگه رعایت کن چشم بر هم زدنی از شرش خلاص میشی لازمم نیست موهاتو کوتاه کنی فقط موقع شونه دندانه ریز کشیدن یخورده سختت میشه  ولی نمیخواد کوتاه کنی اگه دوسشون داری همین که بهداشتو جدی رعایت کنی خیلی جدی ها کافیع 

تا کمرم بود کوتاه کردم تا پایین گردنم 😭😭😭😭

عزیزم لازم نبوده کوتاه کنی حالا عیبی نداره  مهم ترین چیز رعایت بهداشته  ایشالله زووود راحت میشی   اسپری کردن جاهایی که نمیتونی بجوشونی و یا ....ضروریه   رختخواب خیلی مهمه  اگه ملحفه سفید یا رنگ روشن داری متوقتا عوض کن جاتو  و ملحفه ها تو بجوشون تخماش کشته بشن و .‌‌‌‌نگرانم نباش اصلا خونسرد خونسرد باش    

تا کمرم بود کوتاه کردم تا پایین گردنم 😭😭😭😭

عزیزم یه شامپو بهت میگم برای شپش نیست ولی موهاتو باهاش بشور و تاثیرشو ببین.اصلا باورت نمیشه اگه مشکل تو هم‌حل شد حتما صدام برن بهم خبر بده..ببین پسر من شپش گرفته بود از مدرسه هیچی خوبش نمیکرد.یهویی یکی دوبار با شامپو کلیر باباش موهاشو شستم یعنی رفتن که رفتن..فرداش هرچی نگاه کردم هیچی دیگه ندیدم حتی تخماشون رو.حتما امتحان کن.کلیر چند تا نمونه داره عکسشو برات میفرستم این رنگیشو بگیر..

که اون نقطه ش نارنجی باشه.به امتحانش می ارزه بعدش حتما بهم خبر بده.

عزیزم یه شامپو بهت میگم برای شپش نیست ولی موهاتو باهاش بشور و تاثیرشو ببین.اصلا باورت نمیشه اگه مشکل ...

باشه میخرم 

آخه میرن بعد یه ماه دوباره یکی دو تا میبینم 

ببینم چی میشه 

ممنونم گلم 

باشه میخرم  آخه میرن بعد یه ماه دوباره یکی دو تا میبینم  ببینم چی میشه  ممنونم گلم ...

این یه شامپوی معمولیه کلا به عنوان شامپوت ازش استفاده کن.شپش تخمش ممکنه تو لباس یا رختخواب بمونه.برا همینه که میره و میاد

2706