2737
2734
عنوان

آغوشی چیکو

883 بازدید | 10 پست

سلام کسی میدونه حالت خوابیده آغوشی چیکو مدل سافت اند دریم چطوری بسته میشه؟ لطفا هر کی بلده برام توضیح بده یا اگه امکانش هست برام عکسشو بفرسته 

برام بنویسید میام میخونم

تیکر تولد دو سالگی دختر عزیزمه😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

استارتر تو نت سرچ كن مياد برات شايد ويدئو اموزشي هم داشته باشه ......

کاش دستان خدا پیدا بود تا در آنوقت که بی حوصله و تنهایی و دلت از غم دنیا دریاست بزنی تکیه به آن و بخندی به همه رنج جهان   
استارتر تو نت سرچ كن مياد برات شايد ويدئو اموزشي هم داشته باشه ......

ممنون عزیزم این عکس توی نت هست ولی اصلا معلوم نیست چطوری بسته شده  بازم از لطفت سپاسگزارم

تیکر تولد دو سالگی دختر عزیزمه😍😍😍
ممنون عزیزم این عکس توی نت هست ولی اصلا معلوم نیست چطوری بسته شده  بازم از لطفت سپاسگزارم

خواهش ميكنم مدلي كه من دارم فرق داره و نميشه خوابيده بست وگرنه حتماً عكس ميزاشتم برات گلم تو دفترچه راهنماش حتما مدل خوابيده شو توضيح داده اگه داري ببين مشكلت حل ميشه ......

کاش دستان خدا پیدا بود تا در آنوقت که بی حوصله و تنهایی و دلت از غم دنیا دریاست بزنی تکیه به آن و بخندی به همه رنج جهان   
2738

منم سوال شما رو دارم، گفتم شاید بعد از این مدت جوابشو پیدا کرده باشی، منم بتونم استفاده کنم