2737
2739
عنوان

ترکیدممممممم😰😰😰😰😰

484 بازدید | 64 پست

وای به دادم برسید نمیتونم برم دس شویی 😥😥😥

پدر شوهرو مادر شوهرم خوابیدن دسشویی هم کناره اتاقه اوناس الان برم میگن ی خبریه زشته چیکار کنم 😭😭😭😫😫😫😫

اين نفس هاي عميقي ك ميكشيم   همون حرفاييه ك نميزنيم!

وااا چه خبری برو کلیه هات اسیب میبینه

هرچه بیشتر به میزان عشقمان اضافه کنیم شانس بیشتری برای رهایی از دام سایه خواهیم داشت. بچه هایمان را دوست بداریم اما این کافی نیست. باید یاد بگیریم بچه های دیگران را در آن‌سوی دنیا نیز دوست داشته باشیم.آوین❤️آرشین❤️آروشا❤️

واقعااا از سوالت رگ ب رگ شد مغزم میخای بیا تو تاپیک کارتو راه بنداز ... واقعا ک

امروزی جوری بغلم کن 💑انگار ک فردا میمیرم....فردا چطور ؟فردا جوری بغلم کن انگار ک از مرگ برگشتم😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تا حالا کسی بهت گفته وقتی دسشوییتو نگه میداری جذابتر میشی؟😍

هرچه بیشتر به میزان عشقمان اضافه کنیم شانس بیشتری برای رهایی از دام سایه خواهیم داشت. بچه هایمان را دوست بداریم اما این کافی نیست. باید یاد بگیریم بچه های دیگران را در آن‌سوی دنیا نیز دوست داشته باشیم.آوین❤️آرشین❤️آروشا❤️

تو پلاستیک بریز درشو گره بزن 

تا یوقتی کسی فکر بد نکنه😕

من خانه ام را پر از رنگ میکنم...پر از عطر زندگی...نان گرم میکنم ...گل میخرم و شعر مینویسم...و باور دارم کلام فروغ را که زندگی یعنی همین بهانه های کوچک خوشبختی .... .
2738

ایا نگه داشتن دسشویی کار خوبیست؟

چه خبریه؟! خودشون جیش نمیکنن احیانا؟! به چه چیزهایی فکر میکنید ها🙁

😂😂😂

2706