2726
عنوان

عزیز جان از خانم گلکار( داستان واقعیست )

| مشاهده متن کامل بحث + 156540 بازدید | 427 پست

وای چ داستان زیبایی بود، من دیروز شروع کردم و بی وقفه خوندم چقدر لذت بردم، چ شخصیتی داشته عزیز جان❤️ واقعا تحسین برانگیزه، شبیه داستان زنی در تهران قدیم بود و هر دو رو نویسنده خیلی خیلی خوب نوشته. 

و ممنون از شما معصومه ی عزیز ک زحمت میکشی و داستانها رو میزاری😍

وای چ داستان زیبایی بود، من دیروز شروع کردم و بی وقفه خوندم چقدر لذت بردم، چ شخصیتی داشته عزیز جان❤️ ...

خواهش میکنم  عزیزم اره واقعا داستان زیبایی بود❤️

برای کسی که می فهمد هیچ توضیحی لازم نیست، برای کسی که نمی فهمد هر توضیحی اضافه ست ؛آنانکه می فهمند عذاب می کشند آنانکه نمی فهمند عذاب می دهند .                مهم نیست که چه مدرکی دارید ؛؛.                 مهم این است که چه درکی دارید.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

معصومه جون بالاخره داستانو تموم کردم .دست تو و نویسنده اش درد نکنه

تا آخر داستان منتظر آشتی کردن عزیزجان با عباس بودم

حیف اون عشقی که آخرش اونجوری شد.

ودر آخر:

به نظرت الان چی بپزم که سریع آماده بشه🙉🙉🙉

مهربانی را اگر قسمت کنیم💕من یقین دارم به ماهم میرسد!           آدمی گر ایستد بربام عشق❤دستهایش تا خداهم میرود🤞
2728
معصومه جون بالاخره داستانو تموم کردم .دست تو و نویسنده اش درد نکنه تا آخر داستان منتظر آشتی کردن عز ...

عزیززززم 😂 املت همیشه نباید غذای خوب داد به این مردها که 😁😅

برای کسی که می فهمد هیچ توضیحی لازم نیست، برای کسی که نمی فهمد هر توضیحی اضافه ست ؛آنانکه می فهمند عذاب می کشند آنانکه نمی فهمند عذاب می دهند .                مهم نیست که چه مدرکی دارید ؛؛.                 مهم این است که چه درکی دارید.....

من یکی از رماناشو خوندم واااااقعا ابکیه 

کلا از رمانای ایرانی بیشتر از این نباید انتظار داشت

جلو همه بگو به من خیلی دوست دارم عشق دلم همه جا تاریک شه یهو بوی عود میاد و شمعا روشن   همه اگه پایه باشن وصل میکنیم ما صبحو به شب جمع جمعه عاشقا جمع جمع اینا رو هم عاشقتم  امشب میخوام بمونم من تا صبح کنارت   این دریا با تو چه حالی داره بارون بباره بارون بباره  تو هم بخندی برا من دوباره بخونم برات نگام تو نگاتچشاتم کنار همه نگاه کنن به ما با اون دلبری کردنات

خیلی غم انگیز بود خصوصا مرگ رجب

یه ازدواج اشتباه ادمو به تباهی میکشونه

ازدواج احساسی و بدون تدبیر یه نوع خودکشیه

طفلی رجب که قربانی هوس بازی و بی عقلی مادرش شد

اگر زنی رنگ شاد بپوشد رژ لب بزند ، و کلاه عجیب و غریبی سرش بگذارد ، شوهرش با اکراه او را با خودش به کوچه و خیابان می برد . ولی اگر کلاه کوچکی بر سرش بگذارد و کت و دامن خیاط دوز تن کند شوهرش با کمال میل او را بیرون> می برد و تمام مدت به زنی که لباس رنگ شاد پوشیده و کلاه عجیب و غریب سرش گذاشته و رژ لب زده است خیره می شود !!!
من یکی از رماناشو خوندم واااااقعا ابکیه  کلا از رمانای ایرانی بیشتر از این نباید انتظار داشت

اینم تا حدی آبکی بود

خصوصا اینکه بدون آموزش تو خیاطی و گلدوزی و مامایی خبره و متخصص بود خیلی اغراق آمیز بود

اگر زنی رنگ شاد بپوشد رژ لب بزند ، و کلاه عجیب و غریبی سرش بگذارد ، شوهرش با اکراه او را با خودش به کوچه و خیابان می برد . ولی اگر کلاه کوچکی بر سرش بگذارد و کت و دامن خیاط دوز تن کند شوهرش با کمال میل او را بیرون> می برد و تمام مدت به زنی که لباس رنگ شاد پوشیده و کلاه عجیب و غریب سرش گذاشته و رژ لب زده است خیره می شود !!!
اینم تا حدی آبکی بود خصوصا اینکه بدون آموزش تو خیاطی و گلدوزی و مامایی خبره و متخصص بود خیلی اغراق ...

من اصلا نخوندمش😂

ولی درکل رمان ایرانی همبنه 

من یکی از داستاناشو خونده بودم 

گفتم بگم تا اگه کسی نخونده نخونه 

با احترام به زحمتی که استارتر کشید البته 

بعصی ها از این سبک داستانا دوس دارن و کاملا قابل احترام هستن😍😍

جلو همه بگو به من خیلی دوست دارم عشق دلم همه جا تاریک شه یهو بوی عود میاد و شمعا روشن   همه اگه پایه باشن وصل میکنیم ما صبحو به شب جمع جمعه عاشقا جمع جمع اینا رو هم عاشقتم  امشب میخوام بمونم من تا صبح کنارت   این دریا با تو چه حالی داره بارون بباره بارون بباره  تو هم بخندی برا من دوباره بخونم برات نگام تو نگاتچشاتم کنار همه نگاه کنن به ما با اون دلبری کردنات

داستان بدی نبود ولی چطوری میشه ماما _خیاط ماهر شد 

من اگه بخوام تو زندگیم سرلوحه قرار بدم چطوری یه ادم ماهر باشم؟؟

ولی تا اخر داستان خوندم 

و کار اوس عباسم خیلی بد بوده رفته زن گرفته بی دلیل 

زن ها از عادی شدن، تکراری شدن، از مثل روز اول نبودن می ترسند! زن ها را مثل روز اول دوست بدارید.
خواهش میکنم عزیزم کاری نکردم من کپی کننده بودم دست مریزاد خانم‌گلکار عزیز   🌺

سلام دوطت عزیز مرطی از داستانای زیباتون فقط یه چیز متوجه نشدم اوس عباس برگشت پیش نرگس خانم؟

اگه قرار باشه با توجه به جیبم جایی برم فقط میتونم برم تو فکر      
سلام دوطت عزیز مرطی از داستانای زیباتون فقط یه چیز متوجه نشدم اوس عباس برگشت پیش نرگس خانم؟

سلام عزیزم اره مثل اینکه ولی عزیز جان باهاش دلش صاف نبود

2706