2726
عنوان

عزیز جان از خانم گلکار( داستان واقعیست )

| مشاهده متن کامل بحث + 156371 بازدید | 427 پست
عزیزم گرفتی مارو طبق محاسبات من خانم گلکار که عزیزجون باشن تا الان باید ۷تا کفن پوسونده باشننن

عزیزم من برای چی شما رو باید بگیرم نویسنده ی این داستان نوه ی عزیز جان هستن ناهید کلکار داستان رو درست نخوندین خانم ناهید گلکار نویسنده ی داستان‌های واقعی هستن عزیز جان نرگس کلکار مادر بزرگ ایشون هستن تمام تاپیک های من داستان‌های خانم گلکار هستن 

برای کسی که می فهمد هیچ توضیحی لازم نیست، برای کسی که نمی فهمد هر توضیحی اضافه ست ؛آنانکه می فهمند عذاب می کشند آنانکه نمی فهمند عذاب می دهند .                مهم نیست که چه مدرکی دارید ؛؛.                 مهم این است که چه درکی دارید.....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من نفهمیدم بلاخره عزیزجون اسوعباسو بخشید یا نه؟زن دومش چی شد؟؟

فک کنم بخشیددرظاهرولی دیگه زن وشوهرنبودن انگارمثل دوست میومدسرمیزدومیرفت.

گرنگهدارمن آنست که من میدانم شیشه رادربغل سنگ نگه میدارد.
اها پس زن دومو طلاق نداد پیش اون موند

نه فک نکنم طلاق داده باشه یه جایی گفتن مستاجره وخون۶ ندارن یعنی زن دومه هس همچنان خخخ.بعدیه جادیگه وقتی خونه ساختن براکوکب گفت من بایدخرج زن وبچتوبدم عزیزخانم به اوس عباس گفت پس طلاق نداده.

گرنگهدارمن آنست که من میدانم شیشه رادربغل سنگ نگه میدارد.
بله عزیزم واقعین این داستان مادربزرگ خانم گلکار بود بقیه هم از اطرافیان که قصه ی جالبی داشته باشن می ...

معصومه جون من چقدر با رمان عزیز جان گریه کردم😢چقدر قشنگ  بود خیلی لذت برم.

ممنونم از شما وخانوم گلکار انشااله همیشه سلامت باشید.

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.
معصومه جون من چقدر با رمان عزیز جان گریه کردم😢چقدر قشنگ  بود خیلی لذت برم. ممنونم از شما وخان ...

عزیزززززززم 😘😘😘😘😘

برای کسی که می فهمد هیچ توضیحی لازم نیست، برای کسی که نمی فهمد هر توضیحی اضافه ست ؛آنانکه می فهمند عذاب می کشند آنانکه نمی فهمند عذاب می دهند .                مهم نیست که چه مدرکی دارید ؛؛.                 مهم این است که چه درکی دارید.....

معصومه جون عالی بود و اموزنده واقعا مو به تن ادم راست شد میشه از خانوم گلکار بپرسی فتح الله چیشد عاقبتش و ایا اقاجان همون اوس عباسه

اگر به شما بگویم ده سال بعد زندگی شما دقیق مثه امروز است بعید است زیاد خوشحال شوید  پس چرا تا این حد از تغییر میترسید؟  

خواهش میکنم عزیزم  

باشه میپرسم ولی منظورت از اقا جان کیه 

خواهش میکنم عزیزم   باشه میپرسم ولی منظورت از اقا جان کیه

اقا جان که اخر داستان عزیز جان روش اب میریزه دیگه ایا اوس عباسه 

اگر به شما بگویم ده سال بعد زندگی شما دقیق مثه امروز است بعید است زیاد خوشحال شوید  پس چرا تا این حد از تغییر میترسید؟  
اقا جان که اخر داستان عزیز جان روش اب میریزه دیگه ایا اوس عباسه 

اره دیگه عزیزم همونه از زبان خود خانم گلکار که میشه پدر بزرگشون گفتن اقا جان 

سلام عزززیزم ،خسته نباشی،داستان عزیز جان من نخونده بودم،واقعا عجب داستانی بود،ووووای بی نهایت لذت بردم.خیلی عالی بود

من از داستان هایی زمان قدیم واقعا لذت میبرم چه برسه که این واقعی بود و چه برسه که مادربزرگ خانم گلکارم بودن.بی نهایت عالی بود🌺🌺🌺🌺🌺🌺

دستت در نکنه،زحمتت همیشه زیاد میشه،خیلی لطف کردی⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘♥️♥️♥️♥️♥️♥️

سلام عزززیزم ،خسته نباشی،داستان عزیز جان من نخونده بودم،واقعا عجب داستانی بود،ووووای بی نهایت لذت بر ...

سلام سحر جان عزیز مهربون 

اره واقعا عزیز جان بی نظیره ممنون از لطفی که همیشه به من داری😘😘😘😘

2706