1232
1226
عنوان

عزیز جان از خانم گلکار( داستان واقعیست )

| مشاهده متن کامل بحث + 13422 بازدید | 401 پست
اها پس زن دومو طلاق نداد پیش اون موند

نه فک نکنم طلاق داده باشه یه جایی گفتن مستاجره وخون۶ ندارن یعنی زن دومه هس همچنان خخخ.بعدیه جادیگه وقتی خونه ساختن براکوکب گفت من بایدخرج زن وبچتوبدم عزیزخانم به اوس عباس گفت پس طلاق نداده.

گرنگهدارمن آنست که من میدانم شیشه رادربغل سنگ نگه میدارد.
بله عزیزم واقعین این داستان مادربزرگ خانم گلکار بود بقیه هم از اطرافیان که قصه ی جالبی داشته باشن می ...

معصومه جون من چقدر با رمان عزیز جان گریه کردم😢چقدر قشنگ  بود خیلی لذت برم.

ممنونم از شما وخانوم گلکار انشااله همیشه سلامت باشید.

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.

با یک کلیک با ریزش موی خود خداحافظی کنید

کلیک کنید

معصومه جون من چقدر با رمان عزیز جان گریه کردم😢چقدر قشنگ  بود خیلی لذت برم. ممنونم از شما وخان ...

عزیزززززززم 😘😘😘😘😘

برای کسی که می فهمد هیچ توضیحی لازم نیست، برای کسی که نمی فهمد هر توضیحی اضافه ست ؛آنانکه می فهمند عذاب می کشند آنانکه نمی فهمند عذاب می دهند .                مهم نیست که چه مدرکی دارید ؛؛.                 مهم این است که چه درکی دارید.....

معصومه جون عالی بود و اموزنده واقعا مو به تن ادم راست شد میشه از خانوم گلکار بپرسی فتح الله چیشد عاقبتش و ایا اقاجان همون اوس عباسه

بعضی وقتا قلبت یه جوری تو فشاره که اگه اشکات به دادت نرسن میمیری...مردنم ارزوست...
1156

خواهش میکنم عزیزم  

باشه میپرسم ولی منظورت از اقا جان کیه 

برای کسی که می فهمد هیچ توضیحی لازم نیست، برای کسی که نمی فهمد هر توضیحی اضافه ست ؛آنانکه می فهمند عذاب می کشند آنانکه نمی فهمند عذاب می دهند .                مهم نیست که چه مدرکی دارید ؛؛.                 مهم این است که چه درکی دارید.....
خواهش میکنم عزیزم   باشه میپرسم ولی منظورت از اقا جان کیه

اقا جان که اخر داستان عزیز جان روش اب میریزه دیگه ایا اوس عباسه 

بعضی وقتا قلبت یه جوری تو فشاره که اگه اشکات به دادت نرسن میمیری...مردنم ارزوست...
اقا جان که اخر داستان عزیز جان روش اب میریزه دیگه ایا اوس عباسه 

اره دیگه عزیزم همونه از زبان خود خانم گلکار که میشه پدر بزرگشون گفتن اقا جان 

سلام عزززیزم ،خسته نباشی،داستان عزیز جان من نخونده بودم،واقعا عجب داستانی بود،ووووای بی نهایت لذت بردم.خیلی عالی بود

من از داستان هایی زمان قدیم واقعا لذت میبرم چه برسه که این واقعی بود و چه برسه که مادربزرگ خانم گلکارم بودن.بی نهایت عالی بود🌺🌺🌺🌺🌺🌺

دستت در نکنه،زحمتت همیشه زیاد میشه،خیلی لطف کردی⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘♥️♥️♥️♥️♥️♥️

سلام عزززیزم ،خسته نباشی،داستان عزیز جان من نخونده بودم،واقعا عجب داستانی بود،ووووای بی نهایت لذت بر ...

سلام سحر جان عزیز مهربون 

اره واقعا عزیز جان بی نظیره ممنون از لطفی که همیشه به من داری😘😘😘😘

1213

وای چ داستان زیبایی بود، من دیروز شروع کردم و بی وقفه خوندم چقدر لذت بردم، چ شخصیتی داشته عزیز جان❤️ واقعا تحسین برانگیزه، شبیه داستان زنی در تهران قدیم بود و هر دو رو نویسنده خیلی خیلی خوب نوشته. 

و ممنون از شما معصومه ی عزیز ک زحمت میکشی و داستانها رو میزاری😍

وای چ داستان زیبایی بود، من دیروز شروع کردم و بی وقفه خوندم چقدر لذت بردم، چ شخصیتی داشته عزیز جان❤️ ...

خواهش میکنم  عزیزم اره واقعا داستان زیبایی بود❤️

معصومه جون بالاخره داستانو تموم کردم .دست تو و نویسنده اش درد نکنه

تا آخر داستان منتظر آشتی کردن عزیزجان با عباس بودم

حیف اون عشقی که آخرش اونجوری شد.

ودر آخر:

به نظرت الان چی بپزم که سریع آماده بشه🙉🙉🙉

گواراترین زندگی برای کسی است که به آنچه خداوند قسمت او کرده راضی باشد.🌷
معصومه جون بالاخره داستانو تموم کردم .دست تو و نویسنده اش درد نکنه تا آخر داستان منتظر آشتی کردن عز ...

عزیززززم 😂 املت همیشه نباید غذای خوب داد به این مردها که 😁😅

1167

خیلی غم انگیز بود خصوصا مرگ رجب

یه ازدواج اشتباه ادمو به تباهی میکشونه

ازدواج احساسی و بدون تدبیر یه نوع خودکشیه

طفلی رجب که قربانی هوس بازی و بی عقلی مادرش شد

دخترت بیاموز که چیزهایی به نام نقش‌های جنسیتی، مزخرفاتی بیش نیستند.هرگز به او نگو که باید این کار را انجام دهد یا آن کار را انجام ندهد،چون او دختر است.عبارت «چون تو دختر هستی» هرگز دلیلی برای هیچ چیزی نیست؛هیچ چیزی!چیماماندا انگوزی آدیشی
1220